3:2
1:2
- : -

TJ Sokol Kostomlaty n/L - TBC Horoměřice 6:5
3. Jakub Kaucký, 11. Tomáš Říha, 16. Vítězslav Čajka, 22. Jakub Kaucký, 26. Matěj Zeman, 45. Matěj Zeman - 6. Dan Tržil, 18. Pavel Knol, 22. Michal Pánek, 36. Tomáš Podskalský, 38. Tomáš Podskalský; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 1:3; využití: 3:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Lukáš Malínek ? - Ondřej Zuska ?; po třetinách: 2:1, 3:2, 1:2;
44:17
Timeout TBC Horoměřice
44:17
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Matěj Zeman, asistoval Tomáš Říha (6:5).
38:32
Trestné střílení družstva TBC Horoměřice neproměnil Tomáš Podskalský.
37:19
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Tomáš Podskalský bez asistence (5:5).
35:41
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Tomáš Podskalský, asistoval Richard Lučan (5:4).
30:00
30:00
25:49
23:52
Vyloučen hráč Antonín Pertlík družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za hrubost.
21:22
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Jakub Kaucký, asistoval Tomáš Říha (4:3).
21:11
Vyloučen hráč Martin Hrycej družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
21:07
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Michal Pánek, asistoval Michal Filippi (3:3).
19:20
Trestné střílení družstva TBC Horoměřice neproměnil Antonín Pertlík.
17:47
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Pavel Knol, asistoval Michal Kovář (3:2).
15:34
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Vítězslav Čajka, asistoval Lukáš Malínek (3:1).
15:00
15:00
10:09
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Tomáš Říha, asistoval Tomáš Novák (2:1).
05:29
Vyloučen hráč Vítězslav Čajka družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 2 minuty za vražení zády.
05:00
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Dan Tržil, asistoval Antonín Pertlík (1:1).
02:53
02:28
Vyloučen hráč Filip Kozák družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za špatné střídání.