2:4
2:4
- : -

TBC Horoměřice - Sokol Benátky n/J 6:9
13. Martin Hrycej, 15. Michal Kovář, 21. Michal Filippi, 28. Tomáš Podskalský, 40. Martin Hrycej, 44. Antonín Pertlík - 10. Milan Drábek, 23. Tomáš Jelínek, 26. Tomáš Jelínek, 26. David Sluka, 28. Ondřej Šulc, 34. Ondřej Šulc, 36. Martin Keller, 43. Ondřej Šulc, 44. Tomáš Jelínek; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Martin Král ? - Marek Procházka ?; po třetinách: 2:1, 2:4, 2:4;
45:00
43:40
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Štěpán Winterling (6:9).
43:17
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Antonín Pertlík bez asistence (6:8).
42:54
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Ondřej Šulc bez asistence (5:8).
40:01
Timeout TBC Horoměřice
39:02
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Martin Hrycej, asistoval Michal Kovář (5:7).
37:02
Vyloučen hráč Martin Kredba družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za špatné střídání.
35:46
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Martin Keller, asistoval David Sluka (4:7).
33:41
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Ondřej Šulc, asistoval Martin Kredba (4:6).
33:21
Vyloučen hráč Martin Keller družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za držení.
32:36
Vyloučen hráč Antonín Pertlík družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:55
Vyloučen hráč Michal Filippi družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za blokování hokejky.
27:48
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Tomáš Podskalský, asistoval Michal Pánek (4:5).
27:37
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Ondřej Šulc, asistoval Tomáš Jelínek (3:5).
25:46
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil David Sluka, asistoval Martin Kredba (3:4).
25:33
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Petr Petráš (3:3).
24:49
Vyloučen hráč Michal Pánek družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
22:33
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Tomáš Jelínek bez asistence (3:2).
21:13
Vyloučen hráč Martin Keller družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za sekání.
20:29
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Michal Filippi, asistoval Michal Pánek (3:1).
15:00
15:00
14:11
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Michal Kovář, asistoval Martin Hrycej (2:1).
12:17
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Martin Hrycej, asistoval Dan Tržil (1:1).
09:01
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Milan Drábek, asistoval Martin Keller (0:1).
05:24
Vyloučen hráč Michal Trnavský družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Recht a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Benátky n/J:
00:00
Line-up domácích TBC Horoměřice: brankář: Martin Král; hráči v poli: Pavel Knol, Antonín Pertlík, Michal Filippi, Tomáš Podskalský, Michal Pánek