3:0
2:3
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV B - TJ Sokol Kostomlaty n/L 5:3
16. Michal Janča, 16. Jan Kácl, 28. Martin Kovář, 31. Martin Kovář, 45. Martin Kovář - 32. Matěj Zeman, 34. Tomáš Říha, 43. Jakub Malínek; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Pavel Zajíc ? - Lukáš Malínek ?; po třetinách: 0:0, 3:0, 2:3;
45:00
44:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Martin Kovář, asistoval Michal Janča (5:3).
42:42
Timeout TJ Sokol Kostomlaty n/L
42:42
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Jakub Malínek, asistoval Tomáš Novák (4:3).
33:23
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Tomáš Říha, asistoval Vítězslav Čajka (4:2).
31:38
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Matěj Zeman, asistoval Tomáš Říha (4:1).
30:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Martin Kovář, asistoval Josef Světlý (4:0).
30:00
30:00
27:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Martin Kovář, asistoval Jan Aubrecht (3:0).
19:42
Vyloučen hráč Radek Šenkypl družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jan Kácl, asistoval Pavel Dvořák (2:0).
15:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Michal Janča, asistoval Martin Blažek (1:0).
15:00
15:00
14:37
Vyloučen hráč Matouš Holub družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 2 minuty za sekání.
09:31
Vyloučen hráč Jiří Jeník družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 2 minuty za sekání.
08:31
Vyloučen hráč Jaroslav Macášek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za sekání.