1:8
- : -
TJ Turnov

FBC Česká Lípa - TJ Turnov 6:13
14. Markéta Cháberová, 19. Lenka Ševčíková, 23. Petra Pavlíková, 31. Klára Hanzelinová, 39. Markéta Cháberová, 41. Petra Pavlíková - 6. Karolína Bittnerová, 12. Pavla Klementová, 27. Barbora Bajerová, 28. Adéla Procházková, 28. Pavla Klementová, 44. Lucie Brabcová, 44. Kateřina Vacíková, 47. Karolína Bittnerová, 49. Karolína Bittnerová, 50. Pavla Klementová, 52. Karolína Bittnerová, 52. Kateřina Vlková, 60. Adéla Procházková; rozhodčí: Marek Pohunek - Tomáš Mádr; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Nikola Soukupová 24 - Kateřina Brabcová 33; po třetinách: 2:2, 3:3, 1:8;
60:00
Střely po třetí třetině: 13 - 14
60:00
Vyjádření trenérky hostí: „V jednoduchosti je síla. Začali jsme toho využívat ale až v poslední třetině. Děkujeme soupeři za rychlý zápas a zdravíme Radima Kolomazníka.“
60:00
Vyjádření trenéra domácích: „Děkujeme soupeřce za přiznání gólu nohou. Dvě třetiny jsme byli vyrovnaným soupeřem, ale ve třetí třetině jsme dostali dva rychlé góly a pak jsme začali zmatkovat. Díky soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.“
60:00
59:55
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Adéla Procházková, asistoval Nela Škopánová (6:13).
51:36
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Kateřina Vlková, asistoval Adéla Procházková (6:12).
51:00
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Bittnerová, asistoval Barbora Bajerová (6:11).
49:25
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavla Klementová, asistoval Karolína Bittnerová (6:10).
48:39
Timeout FBC Česká Lípa
48:39
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Bittnerová, asistoval Kateřina Vacíková (6:9).
46:59
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Bittnerová bez asistence (6:8).
43:23
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Kateřina Vacíková, asistoval Pavla Klementová (6:7).
43:00
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Brabcová, asistoval Johana Fišerová (6:6).
40:31
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Petra Pavlíková, asistoval Klára Hanzelinová (6:5).
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 12 - 11
40:00
38:56
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Markéta Cháberová, asistoval Lenka Ševčíková (5:5).
33:12
Vyloučen hráč Nela Škopánová družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
32:37
Vyloučen hráč Kateřina Boleslavová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
30:48
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Klára Hanzelinová, asistoval Aneta Pokorná (4:5).
28:41
Vyloučen hráč Nela Medášová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:34
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavla Klementová, asistoval Barbora Bajerová (3:5).
27:19
26:22
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Barbora Bajerová, asistoval Karolína Bittnerová (3:3).
22:07
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Petra Pavlíková, asistoval Kateřina Sedláčková (3:2).
20:00
20:00
Střely po první třetině: 14 - 12
20:00
18:34
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Lenka Ševčíková, asistoval Šárka Minářová (2:2).
13:20
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Markéta Cháberová, asistoval Petra Pavlíková (1:2).
11:57
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavla Klementová, asistoval Kateřina Vacíková (0:2).
05:17
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Bittnerová, asistoval Pavla Klementová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a Tomáš Mádr.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Kateřina Brabcová; hráči v poli: Kateřina Vacíková, Šárka Veselá, Barbora Bajerová, Pavla Klementová, Karolína Bittnerová
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Nikola Soukupová; hráči v poli: Aneta Pokorná, Petra Pavlíková, Martina Gembecová , Aneta Slaná, Kateřina Boleslavová