9:0
2:1
- : -

Florbalová škola Plzeň bílí - Florbal Sokolov 11:1
3. Vojtěch Bartsch, 3. Vlastimil Pinčák, 4. Adam Gašpar, 6. Jan Šik, 7. Vojtěch Bartsch, 8. Matěj Kubeš, 9. Lukáš Fischer, 10. Adam Gašpar, 13. Vítek Vyčíchlo, 16. Patrik Hájek, 21. Vítek Vyčíchlo - 17. Kryštof Pitoňák; rozhodčí: Jaromír Péc - Vladislav Klouda; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Marek Schober 3, Filip Černý 3 - Vojtěch Razgyel 3; po třetinách: 9:0, 2:1;
26:00
24:23
Vyloučen hráč Josef Sekyra družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za blokování hokejky.
20:03
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Vítek Vyčíchlo z trestného střílení (11:1).
16:52
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Kryštof Pitoňák, asistoval Lukáš Koutník (10:1).
15:57
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Patrik Hájek, asistoval Vojtěch Bartsch (10:0).
13:01
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Černý družstva Florbalová škola Plzeň bílí
13:00
13:00
12:49
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Vítek Vyčíchlo, asistoval Vojtěch Bartsch (9:0).
09:42
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Adam Gašpar, asistoval Filip Koláček (8:0).
08:48
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Lukáš Fischer, asistoval Filip Koláček (7:0).
07:31
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Matěj Kubeš, asistoval Vítek Vyčíchlo (6:0).
06:14
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Vojtěch Bartsch, asistoval Vítek Vyčíchlo (5:0).
05:28
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Jan Šik bez asistence (4:0).
03:49
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Adam Gašpar, asistoval Tadeáš Tobiáš (3:0).
02:47
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Vlastimil Pinčák, asistoval Tadeáš Tobiáš (2:0).
02:10
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Vojtěch Bartsch, asistoval Matěj Kubeš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Péc a Vladislav Klouda.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Vojtěch Razgyel; hráči v poli: Radim Šlechta, Lukáš Horešovský, Kryštof Pitoňák, Jakub Hofman, Lukáš Koutník