1:2
4:2
1:0

FbC Hradec Králové - DDM SANEXCZ Děčín IV 6:5p
37. Filip Hušek, 42. Filip Hušek, 51. Filip Hušek, 56. Vít Heger, 60. Jonáš Mikšovský, 67. Ondřej Bachtík - 14. Martin Žáček, 26. Zdeněk Vážný, 33. Martin Žáček, 47. Jakub Věchet, 48. Šimon Pilek; rozhodčí: Aleš Jansa - David Kytler; vyloučení: 2:5 + Tomáš Štěpánek OS; využití: 3:1; diváků: 131; zásahy brankářů: David Šimeček 25 - Petr Miško 46; po třetinách: 0:1, 1:2, 4:2, 1:0;
66:04
66:04
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Bachtík bez asistence (6:5).
66:04
Komentář trenéra domácích: První třetina byla příliš nervozní, opatrná, plná chyb a nepřesností. Od druhé třetiny až do prodloužení náš výkon stoupal. Cením si charakteru mužstva a bojovného ducha. Velký klobouk dolů před celkovým výkonem golmana hostí. Všem fandům děkujeme za podporu.
66:04
Komentář trenéra hostí: Dobrý play-up zápas, dvě třetiny jsme byli lepší. Škoda mnoho vyloučení ve třetí třetině, to nám sebralo dost sil a zápas. Koukneme se na video a zítra budeme ještě lepší. Díky domácím za zápas a těšíme se na zítra.
59:52
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Vít Heger (5:5).
59:42
Timeout DDM SANEXCZ Děčín IV
59:08
Vyloučen hráč Aleš Poloprutský družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za sekání.
56:37
Vyloučen hráč Zdeněk Vážný družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za sekání.
55:55
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger bez asistence (4:5).
54:24
Vyloučen hráč Petr Bořuta družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za nesportovní chování.
54:24
Vyloučen asistent trenéra Tomáš Štěpánek družstva DDM SANEXCZ Děčín IV - osobní trest.
50:10
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval Ondřej Bachtík (3:5).
48:14
Vyloučen hráč Martin Žáček družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za hrubost.
47:37
Timeout FbC Hradec Králové
47:37
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Šimon Pilek, asistoval Jakub Věchet (2:5).
46:09
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jakub Věchet, asistoval Martin Vybíral (2:4).
45:37
Velmi nebezpečná situace v podání Děčína, z předbrankového prostoru útočník minul
44:17
Další střelu si na svoje konto připisuje Matěj Mikšovský. Brankář, trochu se štěstím, střelu vyrazil
42:20
Bořic vyslal na bránu jedovatou střelu. Šimeček byl připraven a střelu si zkušeně pohlídal
41:15
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek bez asistence (2:3).
38:01
Vyloučen hráč Tomáš Pokorný družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za držení.
38:01
Vyloučen hráč Jakub Věchet družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:02
Hradecká smůla se konečně prolomila a Hradec začíná opět přidávat na otáčkách.
36:15
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval Adam Petera (1:3).
33:21
Halou už po několikáté zvoní děčínská tyč
32:40
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Martin Žáček, asistoval Jakub Věchet (0:3).
31:21
Hradec Králové se snaží střílet ze všech možných pozic. Golman všechny střely kryje
28:20
Děčínský bek napadán Vítkem Hegerem a Bachtíkem nezpanikařil a míček rychle odehrál svému spoluhráči, který míček posílá z první až na půlku soupeře
27:42
Oba týmy dávají do zápasu opravdu vše a nikdo z hráčů nevypustí ani jeden souboj
26:16
Momentálně v předměřické aréně sledujeme velice zajímavý a pohledný zápas, který nabízí spoustu střel na obou stranách
25:07
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Zdeněk Vážný, asistoval Martin Žáček (0:2).
24:30
Hradec přidává na otáčkách a Děčínští zmateně pobíhají po hřišti.
23:54
Věchet z výběhu trefuje jen před ním stojícího Filipa Huška
23:45
Hradecká střelecká smůla už se musí prolomit.
23:00
Šimeček si poradil s přečíslením 2na0 a s přehledem chytá střelu do levé šibenice
21:44
Obecenstvo už se radovalo ze vstřeleného golu. Rozhodčí rozpažil, protože Mikšovský trefil jen boční síťku
21:08
Střela Bachtíka měla sílu ale ne směr. Z rohu rozehraje Děčín
20:30
Bachtík napravil svojí chybu a míček posílá Mikšovskému, který z první trefuje pouze golmana
17:18
Kombinace Nosek- Hušek A. posunula svižným tempem hradecké hráče k bráně soupeře. Šanci Hradec ale nevyužil a z protiútoku teď mohou těžit naopak děčínští hráči
16:40
Utkání začíná být vyhrocené, oba týmy chtějí vyhrát, ale vyhrát může jen jeden
15:36
Plek a Věchet byli teď sami před bránou s míčkem na hokejce, Šimeček vychytal tuto tutovku a drží tak stále svůj tým
14:37
Hodně tvrdý zákrok Tibenského, který posílá svého protihráče až za mantinel
13:24
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Martin Žáček, asistoval Zdeněk Vážný (0:1).
13:24
Krásná akce děčínské 1.formace do prázdné brány posílá svůj tým do vedení
12:25
Vyloučen hráč Ondřej Bachtík družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
11:30
Na Davida Šimečka lítá spousta střel, všechny střely si Šimeček pohlídal
10:22
Děčínskou přihrávku zachytil Petera a svou přihrávkou našel před bránou Huška, který trefuje pouze před ním klečícího brankáře.
09:30
Vojta Nosek rychle rozehrál. Jeho přihrávka ale nenašla adresátora a míček získal pod svojí moc Pilek
08:21
Osobní souboj mezi Filipem Huškem a Věchetem dopadl lépe právě pro děčínského hráče
05:30
Děčín po dlouhé době opět na míčku. V mžiku ale o míček přichází a Hradec může tuto chybu potrestat
04:20
Hradec Králové tlačí na svého soupeře, který pod velkým tlakem nakonec vyhazuje
03:40
Ondřej Bachtík a jeho střela jen těsně minula bránu.
02:45
Kombinace Vláška a Matěje Mikšovského vyústila až ve střelu, kterou si ovšem brankář hostujícího týmu pohlídal
02:00
Hradečtí obránci získali míček na svojí stranu a zklidňujií hru za branou Davida Šimečka
01:25
Do utkání vstoupil rychleji Děčín a nyní má míček ve své moci
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a David Kytler.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM SANEXCZ Děčín IV: brankář: Petr Miško; hráči v poli: Aleš Poloprutský, Zdeněk Vážný, Petr Bořuta, Jan Fidler, Martin Žáček
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Dalibor Vlášek, Matěj Mikšovský, Jonáš Mikšovský, Andrej Tibenský, Tomáš Černý