0:0
6:4
1:0

FbC Hradec Králové - DDM SANEXCZ Děčín IV 9:8p
14. Ondřej Bachtík, 20. Tomáš Pokorný, 43. Ondřej Bachtík, 44. Matěj Mikšovský, 45. Adam Hušek, 47. Tomáš Černý, 54. Ondřej Bachtík, 58. Ondřej Bachtík, 66. Adam Hušek - 5. Dalibor Vlášek, 7. Aleš Poloprutský, 7. Šimon Pilek, 10. Jan Fidler, 46. Aleš Poloprutský, 52. Jan Fidler, 56. Tomáš Huslička, 59. Aleš Poloprutský; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 6:5 + Aleš Poloprutský OS; využití: 3:1; diváků: 87; zásahy brankářů: David Šimeček 22 - Petr Miško 35; po třetinách: 2:4, 0:0, 6:4, 1:0;
65:12
65:12
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Hušek, asistoval Ondřej Bachtík (9:8).
65:12
Komentář trenéra hostů: Dnes divácky atraktivní zápas, těšíme se na zápasy u nás. Ještě se vrátíme
65:12
Komentář trenéra domácích: Vstup do utkání nám výsledkově nevyšel. Měli jsme problémy na rozehře a tvořili ztráty. Ale opět jsme ukázali neskutečný morál. Utkání bylo hodně kouskované, plné zvratů, ale my ho zvládli lépe v hlavách. Těšíme se na následující zápasy. Skvělým fans velký dík za podporu.
63:42
Bachtík při napadání fauloval a nyní mají možnost využít tuto šanci hráči z Děčína
62:42
Střela z děčínských hokejek končí, díky bohu pro Hradec, za mantinelem
61:53
Timeout FbC Hradec Králové
61:08
Vyloučen hráč Ondřej Bachtík družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině 17:18
60:00
59:15
Vyloučen hráč Matěj Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
59:00
Probíhá poslední minuta 3.třetiny
58:54
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Aleš Poloprutský, asistoval Martin Žáček (8:8).
57:56
Děčín jde do 6 hráčů v poli
57:41
Šimeček se blýsknul skvělým zákrokem
57:09
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Vít Heger (8:7).
55:55
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Tomáš Huslička z trestného střílení (7:7).
55:28
Tibenský má tvrdý kosti, a tak po zákroku na něj odchází v breku jeho protihráč
53:16
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Filip Hušek (7:6).
53:16
Bachtík kompletuje svůj hattrick a na palubovce se vyskytlo hned přes 30 kšiltovek
51:23
Vyloučen hráč Jakub Věchet družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za sekání.
51:05
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Martin Žáček (6:6).
50:23
Šimeček nemá moc práce, všechno za něj likvidují jeho spoluhráči
49:24
Vyloučen hráč Jonáš Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
48:58
Mikšovský svým blokem zneškodnil střelecký pokus Bořice
48:01
David Krása se vysmívá svému protihráči za jeho hloupé námitky
47:13
Dnešnímu utkání přihlíží skvělých 87 diváků. Děkujeme!
46:26
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Černý, asistoval Filip Hušek (6:5).
45:42
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Aleš Poloprutský bez asistence (5:5).
45:42
Vyloučen hráč Aleš Poloprutský družstva DDM SANEXCZ Děčín IV - osobní trest.
45:42
Vyloučen hráč Aleš Poloprutský družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za nesportovní chování.
45:11
Šimeček zabránil dorážce vykopnutím míčku do rohu hřiště
44:36
Timeout DDM SANEXCZ Děčín IV
44:36
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Hušek, asistoval David Šimeček (5:4).
44:22
Hradec namazal svoje otáčky a rozjíždí tady pořádnou show!!!
43:56
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval David Stružinský (4:4).
42:41
42:41
,,GOOOOOOOL" ozývá se z úst fandů, když Bachtík z bezprostřední blízkosti trefuje pravý růžek branky
41:33
Šimeček skvělým výhozem našel Mikšovského M., který ovšem trefil po položení brankáře boční síť
40:38
Šimeček se dohaduje s rozhodčím o postavení hráče v jeho brankovišti .
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině, Hradec 9, Děčín 5
40:00
39:24
Vyloučen hráč Tomáš Černý družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
39:24
Zajímavě posouzený zákrok od Tomáše Černého. Nicméně pánové na hřišti jsou rozhodčí
36:28
Vyloučen hráč Martin Vybíral družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za hra rukou.
35:25
Míček je za mantinelem a to znamená, že ani tento střelecký pokus nevyšel podle plánů
34:40
Elicer byl v napadání neúspěšný a protihráč přes něj prošel jako přes turniket
33:31
Míček se momentálně nachází na hokejkách Děčína. O míček ale přichází díky nepřesné přihrávce Věcheta a Hradec se žene do protiútoku
32:52
I tuto střelu si Tomšík pohlídal a skvělým zákrokem tak pokazil tento moment Bachtíkovi
32:03
Hradec už je v 5 a s balonkem na hokejkách si vytváří skvělé šance pro skorování
30:28
Plek netrefil balonek z první, kdy měl před sebou úplně prázdnou bránu
29:00
Po domluvě rozhodčích s hráči si rozhodčí na svém verdiktu stále trvají a posílají Vojtu Noska na trestnou lavici
28:56
Vyloučen hráč Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:27
Skvělý ťukec hradeckých útočníku se dostal až před bránu Tomšíka, bohužel pro Hradec zde už nikdo nebyl
20:50
Bachtík obdržel přihrávku od Tomáše Bo-mby Pokorného a střílel z první. Tomšík, chytajíc střelu, připraven
20:01
Na hrací palubovce se nám seskupují hráči a to znamená, že druhá třetina může začít
20:00
20:00
První třetina zápasu je u konce. Na střely po první třetině 15:7 pro domácí tým z Hradce Králové
20:00
V přestávkovém programu můžeme na palubovce zpozorovat kouzla s míčkem a hokejkou, která předvádí Neřád junior.
20:00
19:37
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Pokorný, asistoval Ondřej Bachtík (2:4).
19:00
Probíhá poslední minuta 1.třetiny
18:00
Petr Vybíral se nenechal nijak zastrašit napadáním Mikšovského a odehrál míček na svého spoluhráče
17:00
Martin Vybíral si tento zákrok na svého protihráče nedá. Jen se štěstím vyvázl bez trestného postihu
14:32
Filip Hušek až napodruhé z výběhu vystřelil, míček ale zaplachtil do fotbalové brány umístěné za mantinelem
13:40
Hradci se podařilo snížit a po odehrání vhazování je opět na míčku a tvoří si další šance pro skorování
13:31
13:19
Vyloučen hráč Martin Vybíral družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:16
Hradec Králové musí proměnit toto prodloužení, aby snížil brankový rozdíl a začal hrát trochu více v poklidu
12:07
Vyloučen hráč Aleš Poloprutský družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za sekání.
11:18
Tibenský si došel pro faul od spoluhráče a Hradec si zahraje přesilovku, nejprve se ale pokusí o využití početní výhody
09:43
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Šimon Pilek (0:4).
09:43
Velice zbrklá hra způsobila, že na světelné tabuli momentálně svítí stav 0:4
08:50
Vyloučen hráč Andrej Tibenský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:30
Skvělý zákrok Miška, který i dnes předvádí nevídané kousky
06:40
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Šimon Pilek, asistoval Martin Žáček (0:3).
06:09
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Aleš Poloprutský, asistoval Michal Záruba (0:2).
05:52
Karel Ponča z výběhu trefil pouze před ním stojícího obránce
04:23
Vlastní branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Dalibor Vlášek (0:1).
04:23
Velká smůla pro Hradec, míček od Dalibora Vláška končí pouze ve vlastní síti
02:20
Míček mají na hokejkách svěřenci děčínského trenéra a začínají si tvořit kombinační hru, která vyústila až ve střelu na Davida Šimečka, který byl připraven a střelu si zkušeně pohlídal
00:20
Proti rychlému hradeckému protiútoku musel nakonec zaskočit až brankář Petr Miško
00:01
První vhazování vyhrál tým domácích, a tak Hradec může zahájit první útok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM SANEXCZ Děčín IV: brankář: Petr Miško; hráči v poli: Petr Vybíral, Aleš Poloprutský, Petr Fišer, Jan Fidler, Martin Žáček
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Dalibor Vlášek, Matěj Mikšovský, Jonáš Mikšovský, Andrej Tibenský, Tomáš Černý