1:1
2:1
- : -

DDM SANEXCZ Děčín IV - FbC Hradec Králové 5:7
14. David Matza, 15. Jan Fidler, 40. Jan Fidler, 47. Jan Fidler, 59. Kristián Zeman - 2. Adam Petera, 8. Filip Hušek, 9. Martin Šejvl, 9. Daniel Elicer, 18. Tomáš Černý, 39. Filip Hušek, 41. Vít Heger; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 137; zásahy brankářů: Petr Miško 20 - David Šimeček 19; po třetinách: 2:5, 1:1, 2:1;
79:58
Komentář trenéra Černého: Zápas rozhodla produktivita v první třetině, dále velmi dobrý taktický a koncentrovaný výkon. Udělali jsme však teprve první krůček. Děkujeme fanouškům za podporu, soupeři za fer play sérii. Komentář p. Štěpánka: Rozhodla první třetina. Zbytek zápasu byl velmi vyrovnaný. Gratulujeme soupeři k postupu a našim klukům a fanouškům děkujeme za celou sezonu
60:00
59:59
Naštěstí se zítra Hradec nebude muset vracet do naší stáje tady v Boru ( dle jejich slov) a Děčínu začíná zasloužený odpočinek.. Příští sezonu zase tady! Ahoooj Kája.
59:56
Střely Děčín: 4 Hradec: 10
59:37
Vyloučen hráč Tomáš Pokorný družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:37
Vyloučen hráč David Šimeček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování.
59:37
Atmosfera houstne
58:27
Děčín v 6ti
58:09
Kristián skoruje! Jeho radování je nepopsatelné! Kluci pojďte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
58:06
Timeout DDM SANEXCZ Děčín IV
58:06
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Kristián Zeman, asistoval Martin Žáček (5:7).
53:43
Minule tu byl jen krapet, tak ho tu máme zas
53:31
Vyloučen hráč Martin Vybíral družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za sekání.
51:58
Matza střílí z piruety. Za efekt sice pochvala, ale tím to končí..
46:56
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Zdeněk Vážný (4:7).
46:56
Děčín se nevzdává!! Pojďme kluci!!
45:32
Vyloučen hráč Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za zdržování hry.
45:10
Nosek z cca 20 cm minul prázdnou bránu. Opravdu si zaslouží nakouknout do Národky?
44:46
Děkujeme všem 137 divákům, kteří nám tu skandují!
43:22
Heger se do příklepu tak vžil, že nám vzal skoro kus podlahy. Míček s sebou ale nevzal.
40:54
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Adam Hušek (3:7).
40:54
Hradecký yeeeeeeeees opět zní halou!
40:00
40:00
39:59
Jako takhle... Děčín mele z posledního. Je mi kluků líto.. Marodka si prostě nevybírá.... A Hradec? Ty si hrají co mají a zatím jim to stačí...
39:58
Střely Děčín: 8 Střely Hradec 8
39:49
39:16
Hradec má pořád sil na rozdávání! Běhají tu jak čamrdy a když už nemužou, pošlou tam svojí asi tak 5646 tou lajnu a jdou vodpočívat..
38:49
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval Daniel Elicer (2:6).
35:55
Záruba se čelem postavil střele vod Huška. Udělal dobře kluk ušatá. Byla to totiž dobře mířená jedovka
34:23
Miško vykopl tutovku jakoby nic.. Ten asi zase trénuje kankán..
33:08
Na muj pohled je tu docela dost prdelovejch soubojů u mantinelu... A jak to dopadá? Většinou lépe pro Hradecky... Umíme si asi představit, jak vypadá jejich běžný trénink..
30:15
David Krása zítra tak moc krásný zase nebude! Fidler ho excelentně označkoval.
29:15
Trestné střílení družstva DDM SANEXCZ Děčín IV neproměnil Šimon Pilek.
24:56
Rozhodčí naznačuje, že toho bylo dost a kluci se tedy zvedají..
24:55
Nezastavil je ani mantinel a v laskavém objetí přepadavají přes...
24:54
Nosek VS Logaj momentálně provozijí MMa souboj ..
21:40
A zároveň lusk pro Miška! Ten Pokornýho vystrašil tak, že to raději celé podělal..
21:35
Pokorný s díky odmítl další gol a míček poslal někam do pryč..
20:34
Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové neproměnil Tomáš Pokorný.
20:28
Heger byl dle mého v minulém životě žokej. Nebo jinak nevím, proč pořád tak cválá a podivně poposkakuje...
20:00
20:00
19:59
Střely Dc: 12 Hradec: 9
18:01
Pokorný ale pomáhá nahoru a je frerový! Konec dobrý, všechno dobré a frčí se dál..
18:00
Pokorný nám sundal kapitána. Ten udělal parakotoul a leží...
17:13
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Černý, asistoval Filip Hušek (2:5).
16:49
14:35
Konečně i Děčín chce!!
14:19
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Martin Žáček (2:4).
13:55
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil David Matza, asistoval Michal Záruba (1:4).
11:02
Žáček si momentálne na chleba namazal dost kluku z Hradce. Určitě bych vyzdvihla klički na Pokorného. ... Ale zatím bez golu!
09:45
Hradec si z nás děla doslova kužele! (Radku zdravíme tě do Ústí! )
08:56
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Daniel Elicer, asistoval Adam Petera (0:4).
08:56
Když na půlce ztratíš.. Co čekáš.... 0:4 Pro Hradec!
08:50
No Hradec chce víc! A je to bohužel vidět! Kluci mají jednu šanci za druhou
08:43
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Martin Šejvl, asistoval Vít Heger (0:3).
08:00
Přesilovka. Fidler pouze do mužného lejtka Vláška
07:44
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval Vít Heger (0:2).
06:02
Vyloučen hráč David Šimeček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za držení.
05:50
Šimeček se chtěl pomazlit s Pilka čepelí. Takhle tedy ne!
05:04
Žáček bez rozmyslu docela jedovku na Šimáčka. Rychlost dobrá, ale směr na nic!
03:42
Šimeček si ted docela zamakal... Vše ale zvládnuto! Stále čistej štít
02:15
Kristián v zatím největší šanci dnešního dne!
01:48
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Petera, asistoval Karel Ponča (0:1).
00:05
Kluci z Hradce jsou v poměrně početnějším počtu. Děčín vypadá, že sem přijel na jednom dvojkole.. No to se máme na co těšit!
00:04
Ze zkušeností víme, že ano.. Ale ptáčci, kteří poletují kolem Hradce zpívají... Že když už se nemůže, tak rozhodčí domácím pomůže.... Já tam nebyla, tak soudit nemohu! Jen prodávám, jak jsem koupila... Dost vomáčky a jdem na to!
00:03
To mi nahrává do karet a hned bych tu ráda přivítala naši čestnou dvojici sudích, kteří budou dohlížet na dnešní zápas. Slibujeme, že se budeme radovat z gólu tak akorát a naoplátku věříme, že budete na oba celky nahlížet stejně!
00:02
Vítám zde tým FBC Hradec Králové! Doufám, že jste připraveni na naše severské podmínky a hlavně na to, že tady se měří stejným metrem!
00:01
Vítám všechny, kteří jsou momentálně napnutý jak kšandy a mají v plánu sledovat jakýmkoliv způsobem dnešní mač! Pokud se dnes z výhry nebudou radovat domácí, je vymalováno! Teď nebo nikdy! Tady není prostor pro další šance! Na série v play upkovém souboji Děčín bohužel zaostává za týmem z Hradce 0:2 ! Ps: Hraje se na tři vítězné! Už chápete tu dramatičnost dnešního dne??
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: David Stružinský, Dalibor Vlášek, Jonáš Mikšovský, Andrej Tibenský, Tomáš Černý
00:00
Line-up domácích DDM SANEXCZ Děčín IV: brankář: Petr Miško; hráči v poli: Martin Vybíral, Vladimír Vrátil, David Matza, Šimon Pilek, Kristián Zeman