4:3
4:3
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBŠ Hummel Hattrick Brno 10:8
4. Petr Pacanda, 7. Matěj Soukup, 26. Petr Pacanda, 26. Patrik Med, 37. Hynek Mošna, 40. Adam Stejskal, 43. Matouš Bešta, 46. Tomáš Vlček, 50. Hynek Mošna, 52. Hynek Mošna - 6. Ondřej Pavlík, 12. Adam Hudeček, 31. David Tretina, 37. Adam Hudeček, 37. Nikolas Zouhar, 43. Adam Hudeček, 53. Jan David Šamánek, 56. Matěj Bednář; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 1:5; využití: 0:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Michal Schödlbauer 12 - Matěj Abraham 14, David Nečas 3; po třetinách: 2:2, 4:3, 4:3;
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): Moc pěkný zápas, mělo to tempo, góly, atmosféru. Jsem moc rád, že tahle partička nekončí sezónu. Těším se, že potrápíme někoho z favoritů. Díky za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostů (Jan Nízner): Zápas, ve kterém o výsledku rozhodlo spíše větší odhodlání a sebevědomí soupeře než florbalové rozdíly. Škoda, z našeho pohledu nejdůležitější pro výsledek celé série - určitě včerejší ztráta vedení a následně frustrace z ní. Gratuluji soupeři a přeji hodně štěstí v play off.
60:00
59:59
Střely domácí: 8 - hosté: 5
59:57
Vyloučen hráč Adam Hudeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za zdržování hry.
59:30
Brno vysoký pressing, bohužel z toho nic není.
58:58
Tento zápas sleduje 93 diváků. Děkujeme za podporu.
58:16
Brno to zkouší v šesti.
58:12
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
57:31
Brno se snaží získat balón, Slávie ale skvěle brání.
55:41
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Bednář, asistoval Nikolas Zouhar (10:8).
55:41
Brno střílí další gól.
52:07
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan David Šamánek bez asistence (10:7).
52:07
Brněnský útoční vystřelil po zemi, míček podjel bránícího hráče i gólmana.
51:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Filip Blažek (10:6).
51:08
Hattrick Mošny. Góly padají úplně stejně.
50:44
Slávistický protiútok skončil faulem v rohu.
49:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Jakub Mikolášek (9:6).
49:09
Ten samý scénář pořád dokola. Slavisté běží po lajně, nahrávají na střed a zakončují.
46:42
Dolejš teď zastavil Brněnský únik dva na nikoho.
45:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Matěj Soukup (8:6).
45:59
Soukup střílí z obrany, Vlček tečuje.
42:45
Střídání brankáře. Nový brankář David Nečas družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno
42:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matouš Bešta, asistoval Filip Blažek (7:6).
42:44
Slávie rychle odpovídá. Volný Bešta střílí nad brankáře.
42:26
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Štěpán Musil (6:6).
39:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Stejskal, asistoval Filip Blažek (6:5).
39:13
Blažek našel na středu Stejskala, ten střílí do horní části branky.
36:46
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Nikolas Zouhar, asistoval Šimon Hronek (5:5).
36:46
Odpověď od Brna. Začíná nám tady přestřelka.
36:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna bez asistence (5:4).
36:28
Rychlá odpověď Plzně. Mošna získal míč a střílí do horního růžku.
36:22
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Šimon Hronek (4:4).
36:22
Crossová nahrávka na Hudečka, ten střílí do odkryté branky.
32:30
Vyloučen hráč Adam Hudeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
32:30
Naprosto zbytečné držení od Brněnského hráče. S udiveným výrazem jde na trestnou lavici.
32:11
Střela z první od útočníka Brna do těla domácího gólmana.
31:12
Vyloučen hráč Petr Pacanda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
30:06
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Tretina, asistoval Jan Almásy (4:3).
29:10
Brno opět v pěti.
29:00
Slávie se snažila využít přesilovku, střelu zblokoval vlastní hráč.
27:10
Vyloučen hráč Adam Hudeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
25:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Med z trestného střílení (4:2).
25:54
Krásný nájezd v provedení Meda. Gólmana si položil a lobuje přes něj o horní tyč.
25:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Petr Pacanda bez asistence (3:2).
25:02
Zachycená přihrávka od Brněnských beků a krásné zakončení do branky.
24:22
Brno v pěti.
24:13
Slavistický cross před brankou, střela vedle.
22:22
Vyloučen hráč Jan David Šamánek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
22:04
Slávie střílí z obrany, střela byla ale tečovaná ze hřiště.
19:13
Pacanda vytvořil skvělý únik, jeho střela končí na ruce brankáře.
18:52
Promarněná šance Slávie. Balónek míjí branku.
18:14
Oba týmy hrají velmi aktivně. Presují po ztrátě balónu a snaží se vytvářet co nejvíce šancí.
14:45
Výběh Brněnského útočníka na střed, domácí brankář ale vyráží helmou.
13:53
Protiútok Brna dva na jednoho. Akce gólem nekončí.
11:18
11:18
Rozehrávka Brna z levé části hřiště, střela ze středu a krásně trefený pravý růžek.
09:35
Hosté v plném počtu.
07:35
Vyloučen hráč Nikolas Zouhar družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
06:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Soukup, asistoval Jiří Čížek (2:1).
06:55
Čížek vyslal crosovku mezi Brněnskými obránci na volného Soukupa, ten střílí do prázdné branky.
05:49
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Ondřej Pavlík, asistoval Lukáš Suk (1:1).
05:49
Nához na branku, střela ze vzduchu do horní části branky. Gól pro Brno.
03:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Petr Pacanda, asistoval Tomáš Vlček (1:0).
03:11
Protiútok Plzně. Vlček nahrává Pacandovi, ten se vytočil na střed a pomocí vnější tyče střílí první branku zápasu.
02:00
Brněnský protiútok zastavil Stejskal.
00:01
Úvodní buly vyhrává Brno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Abraham; hráči v poli: Matyáš Kůra, Lukáš Suk, Ondřej Pavlík, Jan David Šamánek, Tomáš Popovský
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Michal Schödlbauer; hráči v poli: Adam Hašek, Petr Pacanda, Matěj Soukup, Šimon Dubský, Tomáš Vlček