4:2
0:1
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Florbal Chomutov 7:4
8. Michaela Mašková, 9. Lenka Přerostová, 13. Anna Alexandra Suková, 21. Ivana Drugdová, 22. Karolína Vostracká, 23. Terezie Lejbová, 35. Anna Alexandra Suková - 12. Lenka Morová, 21. Tereza Suková, 35. Lenka Čiháková, 52. Lenka Morová; rozhodčí: Dalibor Berka - Luděk Lejba; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Veronika Fišerová 24 - Aneta Blahníková 30; po třetinách: 3:1, 4:2, 0:1;
60:00
Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): Naštěstí jsme byli dostatečně agresivní a produktivní první dvě třetiny, kdy se zápas rozhodl. Třetí byla herně propadák, naštěstí soupeř naše hrubky netrestal. Stále řešíme stejné situace v defenzívě pořád stejně špatně, ale aspoň víme na čem je potřeba nejvíc zapracovat. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostů (David Matula): V sestavě v jaké jsme přijeli zaslouží holky poděkování za to, jak utkání odmakaly. Škoda, že ve třetí třetině jsme nebyli střelecky produktivnější, určitě bylo v našich silách uhrát lepší výsledek. Plzni děkujeme za zápas a hodně štěstí do play-off.
60:00
59:59
Střely domácí: 7 - hosté: 13
58:31
Slávistická střela k vnější tyči. Chomutovská obránkyně blokuje.
55:22
Přesná střela z půlky hřiště. Gólmanka Plzně chytá.
54:50
Zápas začíná být vyhrocený.
54:39
Rozehrávka Plzně před brankou soupeře. Střela zblokovaná.
52:44
Stejný scénář. Chomutov střílí, zvoní tyč, gólmanka vyhazuje.
51:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lenka Morová, asistoval Veronika Bímová (7:4).
51:56
Chomutovská rozehrávka z rohu hřiště. Nejsme si jisti, koho Plzeň bránila, ale všechny hráčky byly volné.
51:06
Oba týmy přešli na protiútoky.
50:04
Timeout Florbal Chomutov
49:45
Chomutov měl protiútok dva na nikoho, gólmanka Plzně skvěle vychytala tuto šanci.
47:08
Chomutov se rozhodl, že je konec bránění, je to jeden útok za druhým. Střela z levé častí hřiště. Opět zvoní tyč.
46:15
Chomutov je v pěti a úspěšně útočí. Skoro padl vlastní gól. Zvoní tyč.
45:32
Přesilovka pryč, žádná střela Plzně na branku.
44:35
Plzeň získává balónek. Uvidíme, co z toho bude.
44:05
Zatím to nevypadá jako přesilovka, Chomutov určuje tempo hry.
43:32
Vyloučen hráč Simona Chodurová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
43:10
Protiútok Plzně byl zastaven sekáním.
40:44
Střela Chomutova letěla do pravého růžku, gólmanka Slávie ovšem chytá.
40:12
Dvě střely Chomutova, ani jedna neohrozila branku.
40:00
40:00
39:59
Střely domácí: 13 - hosté: 8
39:06
Na tento zápas si našlo cestu 36 diváku. Děkujeme za podporu.
34:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Anna Alexandra Suková, asistoval Karolína Vostracká (7:3).
34:49
Plzeň odpovídá a to v neskutečném stylu. Suková z otočky dává gól o břevno. Opravdu povedená střela.
34:08
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lenka Čiháková bez asistence (6:3).
34:08
Střela z voleje do horní část branky.
31:35
Chomutovský protiútok. Nahrávka přes střed nikoho nenašla.
26:29
Ve druhé třetině je na tom o dost lépe Plzeň. Hraje více na balónku a vytváří si dobré šance. Chomutov se snaží těžit z protiútoků, ale marně.
25:02
Výhoz z obraného pásma Plzně, rychlá nahrávka na druhou stranu, střela z první. Tato střela netrefila branku.
22:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Terezie Lejbová, asistoval Markéta Šporová (6:2).
22:56
Opět nahrávka do běhu ve středu hřiště, střela letěla nad hostující brankářkou.
22:37
Krásná střela z první od plzeňské kapitánky končí mimo hřiště. Dobrý blok od Chomutova.
21:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Karolína Vostracká bez asistence (5:2).
21:13
Zachycená přihrávka a střela do odkryté branky.
20:43
Slávistická střela ihned po buly končí za hřištěm.
20:41
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tereza Suková, asistoval Lenka Čiháková (4:2).
20:41
Chomutov rychle odpovídá střelou ze středu hřiště.
20:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ivana Drugdová, asistoval Karolína Vostracká (4:1).
19:20
Chomutovská střela ze středu hřiště míjí branku.
15:35
Chomutovský protiútok skončil stejně rychle, jako začal.
12:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Anna Alexandra Suková, asistoval Ivana Drugdová (3:1).
12:01
Útok hned z buly. Slavie dává další gól.
11:54
11:54
Nahrávka z levého rohu na střed. Střela z první. Krásná kombinace Chomutova.
10:45
Špatná nahrávka. Slavie vytváří protiútok, šanci bohužel nevyužily.
10:38
Chomutov se po dlouhé době dostává do útočné třetiny.
08:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lenka Přerostová, asistoval Jana Vostrá (2:0).
08:44
Přesná nahrávka na volnou Přerostovou. Teč do prázdné branky.
07:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Mašková, asistoval Andrea Košťálová (1:0).
07:45
Krásná střela tahem. Plzeň vede 1:0
06:18
Tři plzeňské dorážky. Ani jedna nekončí v brance.
05:42
Chomutov lehce brání Slávistický útok.
01:56
První střelu na bránu zaznamenává Chomutov. Zvoní tyč.
00:01
Úvodní buly vyhrává Chomutov
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Berka a Luděk Lejba.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Aneta Blahníková; hráči v poli: Eliška Šidlochová, Daniela Kornalíková, Lenka Čiháková, Tereza Suková, Lenka Morová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Veronika Fišerová; hráči v poli: Karolína Vostracká, Michaela Mašková, Andrea Košťálová, Anna Alexandra Suková, Ivana Drugdová