1:2
3:1
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - SK BIVOJKY LITVÍNOV 6:3
5. Karolína Vostracká, 20. Terezie Lejbová, 36. Lenka Přerostová, 42. Ivana Drugdová, 43. Anna Alexandra Suková, 51. Ivana Drugdová - 34. Natálie Janouchová, 40. Kristýna Střihavková, 54. Lenka Svobodová; rozhodčí: Dominik Dolejš - Pavel Stuš; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Veronika Fišerová 22 - Tereza Kotlanová 33; po třetinách: 2:0, 1:2, 3:1;
60:00
Komentář trenéra hostí: Slušná honěná, že by i kluci z gay klubu měli radost. Obdiv , že jsme tu atletiku zvládli. Bohužel se teď hodí komentář kolegy z Chomutova ze včera. Používám ctrc a ctrv : V sestavě v jaké jsme přijeli.....dál už to znáte. Díky za super mač.
60:00
Komentář trenéra domácích: Je pravda, že zápas jsme v určitých pasážích nehráli tak, jak jsme si představovali a nechali se strhnout ke hře nahoru dolů. Škoda, že jsme zejména v první třetině více neodskočili ve skóre, zbytek zápasu mohl být v klidu. Děkujeme rozhodčím a pořadatelům za jejich práci a soupeři za férové utkání. Přejeme dobrou cestu domů . Těšíme se na večerní výběr a play-off!
60:00
59:59
Střely domácí: 9 - hosté: 10
58:43
Několik dorážek Plzně. Žádná nekončí v brance.
55:16
To je škody. Krňoulová zabránila útoku Litvínova, proběhla celé hřiště a nahrává spoluhráčce. Ta trefuje pouze břevno.
53:56
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lenka Svobodová z trestného střílení (6:3).
53:56
Střela mezi nohy. Krásný gól.
53:50
Litvínovský útok končí netrefeným balónem.
51:44
Litvínovská útočnice se snažila přelobovat brankářku, ta ale vyráží míček rukou. Neuvěřitelný zákrok.
50:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ivana Drugdová, asistoval Barbora Krňoulová (6:2).
50:04
Trestné střílení družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV neproměnil Natálie Janouchová.
50:04
Krásný nájezd Janouchové. Gólmanku nasměrovala na druhou stranu, než šla. Bohužel jí to sjelo.
49:34
Litvínovský únik jedna na nikoho. Střela končí na hrudi gólmanky.
46:27
Žádná komunikace mezi domácími hráčkami málem způsobila gól.
43:13
Teď se střelecky snažil prosadit Litvínov, ale domácí gólmanka chytá.
42:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Anna Alexandra Suková, asistoval Andrea Košťálová (5:2).
42:28
Plzeň na rozdíl od druhé třetiny trefuje.
41:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ivana Drugdová, asistoval Andrea Košťálová (4:2).
41:38
Krásná kombinace Plzně. Crossová nahrávka před brankou na volnou Drugdovou, ta střílí do prázdné branky.
39:58
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýna Střihavková, asistoval Natálie Janouchová (3:2).
39:58
Střela Střihavkové podjela domácí gólmanku.
39:17
Většina Plzeňských střel končí mimo hřiště.
35:06
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lenka Přerostová, asistoval Anna Alexandra Suková (3:1).
35:06
Protiútok Plzně. Suková vyslala Přerostovou a ta souboj s gólmankou vyhrála.
34:47
Litvínov v plném počtu.
33:53
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Natálie Janouchová, asistoval Markéta Bártová (2:1).
33:53
Únik Litvínova. Janouchová proběhla kolem dvou hráček a střílí do růžku.
33:22
Plzeň se zatím do střely nedostala.
32:47
Vyloučen hráč Kristýna Střihavková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
31:27
Špatné střídání Plzně bylo málem potrestáno gólem.
29:32
Zachycená nahrávka Litvínova. Slávistická střela je vyražena gólmankou.
28:50
Litvínovský protiútok dvě na jednu zastavuje Krňoulová.
25:27
Útok Plzně. Střela z pravé části hřiště byla zblokována hostující hráčkou.
23:29
Skoro vlastní gól Plzně. Teč o kousek minula branku.
19:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Terezie Lejbová, asistoval Jana Vostrá (2:0).
19:16
Zrovna jsem chtěl napsat, že přesnost domácích není moc dobrá. Vostrá posílá crossovku před hostující brankou a Lejbová zakončuje do odkryté branky.
16:29
Litvínovský brejk domácí gólmanka chytá.
15:40
V první třetině je Plzeň více aktivní na balónku. Litvínov se snaží hrát na brejky, ale Plzeň dobře brání.
13:12
Další střela Plzně opět do gólmanky.
11:22
Střela ze Slávistické obrany. Hostující gólmanka vyráží.
10:02
Protiútok Slávie. Do zakončení se nedostaly.
09:43
Plzeňský kotel se probouzí.
08:36
Plzeňský nához z půlky hřiště končí na ruce gólmanky.
06:35
Litvínovský útok končí střelou do rohu.
04:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Karolína Vostracká bez asistence (1:0).
04:59
Spousta Plzeňských dorážek, střela z otočky, gól.
02:30
Protiútok Plzně chytá hostující gólmanka.
00:01
Úvodní buly vyhrává Plzeň.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Pavel Stuš.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Kotlanová; hráči v poli: Natálie Janouchová, Markéta Bártová, Jana Arazimová, Kristýna Střihavková, Karolína Slavíková
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Veronika Fišerová; hráči v poli: Andrea Košťálová, Lenka Přerostová, Jana Vostrá, Anna Alexandra Suková, Karolína Vostracká