2:0
2:1
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - PANTHERS OTROKOVICE 5:2
7. Jiří Suchomel, 22. Štěpán Kouřil, 31. Kryštof Indruch, 51. Ondřej Kos, 58. Ondřej Kos - 8. Daniel Popovský, 54. Pavel Malošík; rozhodčí: David Lovas - Ondřej Lukáš; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Jakub Flek 25 - Jan Vorálek 18; po třetinách: 1:1, 2:0, 2:1;
60:00
Komentář trenéra domácích (R. Jandy): "Hmmm, dali jsme o tři góly víc než soupeř, proto vedeme 1:0 v sérii. Děkuji soupeři za utkání."
60:00
Komentář trenéra hostů (L. Ondroušek): "Dneska z naší strany zápas plný nepřesností a bohužel nám chybělo nasazení hodné playoff, zítra budeme lepší."
57:32
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Kos, asistoval Štěpán Kouřil (5:2).
57:32
Kos opět ukázal své kouzelné ruce, bekendem překonává Vorálka a Gulls odskakují na rozdíl 3 branek.
56:25
Novotný se vydal z obrany do útoku, bohužel však vystřelil přímo doprostřed brány.
54:51
Pěkný přechod z obrany a spolupráce Dokládala, Kouřila a Konráda, zakončení posledního jmenovaného ale vychytal Vorálek.
53:25
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Malošík, asistoval Jan Michálek (4:2).
53:25
Hostující Malošík teď oběhl 3 bránící hráče a zakončil na zadní tyčku, s touto střelou nemohl Flek příliš dělat.
52:25
Kouřil ze středu, bohužel netrefuje zařízení.
50:26
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Kos bez asistence (4:1).
50:26
Kos si splnil své povinnosti na obranné polovině, vzal míček a kouzelně vykoupal hostujícího Vorálka v bráně.
49:07
Hostující si teď spíš stěžují na výroky rozhodčích než na vlastní hru.
48:23
Pěkný zákrok Fleka, Gulls se brání v oslabení, zatím úspěšně.
47:02
Vyloučen hráč Michal Konrád družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování hokejky.
47:02
Na hřišti se v těchto chvilkách trošku přiostřuje.
46:00
Vyloučen hráč Josef Štourač družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
46:00
Zbytečné dohrání hostujícího na domácího Dvořáka. Další přesilová hra pro domácí.
45:21
V poslední vteřině přesilovky běžel sám domácí hráč na Fleka, ten vytáhl nádherný zákrok
44:35
Přesilovku hrají Gulls s míčkem v držení, ale bez výraznějšího ohrožení hostujícího brankáře.
43:21
Vyloučen hráč Daniel Popovský družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
43:21
Další přesilovka pro domácí po průniku Konráda a ukázkové závoře domácího hráče
41:20
Pěkná individuální akce Malého, který se dnes nebojí rozehrát sám, bohužel však míček nešťastně vypadl z hřiště.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: 7:11
40:00
39:08
Gulls dohrávají třetinu s míčkem na svých holích a drží své vedení 3:1.
38:20
Nebezpečná střela bekendem kterou Flek vyráží helmou.
36:22
Pěkná spolupráce po ose Dokládal-Kos končí střelou za mantinel
34:10
Flek pěkným zákrokem nohou vyráží míček do rohu a drží dvoubrankové vedení.
33:00
Konrád dvakrát v šanci, jednou mu míček sjel úplně, podruhé netrefil bránu.
31:38
Domácí trenér se i přes zatím příznivý stav nervózně pohupuje na lavičce, snad ho svěřenci uklidní dalším gólem.
30:20
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Kryštof Indruch, asistoval Štěpán Kouřil (3:1).
30:20
Ubojovaný gól na brankovišti po kterém Indruch posouvá domácí do dvoubrankového vedení
29:40
Pohotová záchrana z hlediště pro domácího hráče, který potřebuje šroubovák pro svoji rozbitou florbalku.
28:40
Vyloučen hráč Radim Jančík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
28:40
Trpělivá rozehrávka z rukou Malého vyústila v další přesilovku domácích.
26:22
Indruch v rukou zdravotnice, ta věří mottu, že když nepomůže kelen, pomůže ještě víc kelenu.
24:19
Otrokovicím se daří šetřit čas a druhá část přesilové hry se odehrává na polovině Gulls.
23:22
Vorálek zatím všechny domácí přesilovkové pokusy kryje.
22:46
Vyloučen hráč Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:34
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Štěpán Kouřil, asistoval Michal Konrád (2:1).
21:34
Krásná akce domácích z hole Konráda a Kouřila, který z první vystřelil a překonal Vorálka, kteří tak vstupují do 2. třetiny gólem.
20:30
Suchomel prokázal své schopnosti i na svém brankovišti a ze vzduchu odpálil míček do bezpečí.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: 6:9
20:00
19:37
Flek hledal dlouhým výhozem Suchomela, ten se bohužel k míčku nedostal.
18:55
Indruch schoval střelu za nohy obránce, ale trefil pouze tyčku.
17:35
Na hřišti opět "demolition line," Konstant, Kozák, Procházka
16:13
Na hřišti za hosty hráč s účesem a la Valentino Rossi za mlada.
14:50
Pěkná akce z hole Dvořáka, který hledal Suchomela na středu, jeho střela ale nedoletěla na bránu.
12:48
Domácí tvoří hru a snaží se dostat do pásma Otrokovic, které se zatím spíš brání.
09:52
Konrád v brejku 2 na 1 volil střelu a málem uspěl, halou se pouze rozezněla branková konstrukce.
08:34
Indruch v šanci po zaváhání hostujícího obránce, bohužel pro domácí mu míček sjel z čepele a neohrozil Vorálka v bráně.
08:06
Flek si našel střelu z půlky a uklidňuje situaci pro domácí.
07:02
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Daniel Popovský, asistoval Jan Hrtús (1:1).
07:02
Domácí si příliš vedení neužili, Otrokovice rychle odpovídají a srovnávají stav na 1:1
06:34
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Kryštof Indruch (1:0).
06:34
Krásná kombinace domácích, Indruch našel osamoceného Suchomela na středu a ten se s tím už nepáral.
03:50
Hosté zatím nejsou příliš nebezpeční, až na pár střel, které kryje Flek s pomocí obránců.
02:50
Vyloučen hráč Milan Jedlička družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
02:50
Novotný pěkně zblokoval a vyrazil do protiútoku, následně však Jedlička fauluje a domácí se musí poprvé v zápase bránit.
00:05
První buly pro domácí, kteří jsou hned od začátku jako králíček duracell,, velmi aktivní.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Lovas a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Jan Vorálek; hráči v poli: Pavel Malošík, Adam Javořík, Jan Michálek, Petr Pšenčík, Radim Jančík
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Jakub Flek; hráči v poli: Radek Novotný, Lukáš Dvořák, Kryštof Indruch, Milan Jedlička, Jiří Suchomel
00:00
Pěkný den z haly VUT v Brně u prvního kola playoff CE ligy juniorů. Dnes se utkají Gullivers s Otrokovicemi. Tento souboj se ve vyřazovací části uděje již potřetí za poslední 4 roky.