4:1
- : -
FBS Olomouc

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc 10:2
4. Jan Slaběňák, 15. Tomáš Janek, 20. Jan Slaběňák, 20. Lukáš Fukala, 20. Ondřej Jankovský, 26. Martin Sedláček, 32. Ondřej Jankovský, 36. Dan Peterek, 41. Jáchym Kuběna, 42. Dan Peterek - 21. Tomáš Štrbák, 42. Jan Mádr; rozhodčí: Lukáš Toman - David Zotyka; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michael Chalupecký ? - Jiří Kvapil ?; po třetinách: 2:0, 4:1, 4:1;
45:00
Komentář trenéra hostí Tomáše Hrušky: Vítky ukázaly že jsou nejlepší na Moravě. Vzhledem k naší sestavě jsem ale víceméně spokojený. Děkuji soupeři za férový zápas a přeji hodně štěstí do play-off.
45:00
Komentář trenéra pana Sedláčka: Poslední zápas před ply-off nám ukázal nedostatky v obraně, na kterých budeme pracovat. Děkujeme soupeři
45:00
41:40
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jan Mádr, asistoval Tomáš Štrbák (10:2).
41:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dan Peterek, asistoval Dominik Vinárek (10:1).
40:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jáchym Kuběna, asistoval Tomáš Janek (9:1).
39:23
Timeout FBS Olomouc
35:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dan Peterek, asistoval Jan Slaběňák (8:1).
31:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Jankovský, asistoval Jáchym Kuběna (7:1).
30:00
30:00
28:47
Vyloučen hráč Dominik Vinárek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
25:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Sedláček bez asistence (6:1).
20:46
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Štrbák, asistoval Jan Mádr (5:1).
19:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Jankovský, asistoval Tomáš Janek (5:0).
19:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Fukala, asistoval Dominik Vinárek (4:0).
19:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Slaběňák, asistoval Nikolas Vizváry (3:0).
15:00
15:00
14:57
Vyloučen hráč Tomáš Janek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
14:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Ondřej Svoboda (2:0).
03:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Slaběňák, asistoval Martin Sedláček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Toman a David Zotyka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Jiří Kvapil; hráči v poli: Václav Vybíral, Matěj Pecha, Matyáš Josef Trpišovský, Ondřej Matzner, Jan Mádr