2:3
3:7
- : -

FK Slovan J.Hradec - FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:14
12. Denisa Balová, 19. Tomáš Dofek, 27. Zdeněk Hromádka, 34. Vojtěch Prokop, 43. Jonáš Řípa, 45. Filip Šimek - 7. Michal Malec, 7. Marek Zapletal, 10. Marek Zapletal, 14. Tadeáš Rataj, 21. Tadeáš Rataj, 25. Martin Lank, 29. Filip Dvořák, 33. Martin Lank, 36. Jan Nevěděl, 38. Michal Malec, 40. Adam Pavlík, 41. Filip Dvořák, 42. Tadeáš Rataj, 42. Jáchym Eliáš; rozhodčí: Kamil Vraspír - Adam Hofhansl; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Petr Vitoň ? - Aleš Padalík ?; po třetinách: 1:4, 2:3, 3:7;
44:56
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Šimek, asistoval Vojtěch Prokop (6:14).
42:36
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jonáš Řípa, asistoval Tomáš Dofek (5:14).
41:47
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jáchym Eliáš, asistoval Michal Malec (4:14).
41:36
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tadeáš Rataj, asistoval Antonín Valíček (4:13).
40:07
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Filip Dvořák, asistoval David Sláma (4:12).
39:53
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Pavlík, asistoval Jakub Gheorghe (4:11).
37:55
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Michal Malec, asistoval Jan Nevěděl (4:10).
36:00
Vyloučen hráč Jáchym Eliáš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
35:31
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Nevěděl, asistoval Patrik Hájek (4:9).
33:10
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vojtěch Prokop, asistoval Jonáš Řípa (4:8).
32:41
Vyloučen hráč Martin Lank družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra na zemi.
32:16
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Lank, asistoval Marek Zapletal (3:8).
30:00
30:00
28:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Filip Dvořák, asistoval Adam Pavlík (3:7).
28:35
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Patrik Hájek.
26:15
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Zdeněk Hromádka, asistoval Denisa Balová (3:6).
24:24
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Lank, asistoval Adam Pavlík (2:6).
22:05
Vyloučen hráč Jan Nevěděl družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:24
18:16
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
18:16
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tomáš Dofek, asistoval Daniel Danyi (2:4).
15:53
Vyloučen hráč Zdeněk Hromádka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
13:00
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tadeáš Rataj, asistoval Martin Lank (1:4).
11:41
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Denisa Balová, asistoval Zdeněk Hromádka (1:3).
09:40
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Zapletal, asistoval Martin Lank (0:3).
06:39
06:13
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Michal Malec, asistoval Adam Pavlík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Adam Hofhansl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno:
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Petr Vitoň; hráči v poli: Vojtěch Prokop, Zdeněk Hromádka, Filip Šimek, Denisa Balová, Hynek Hák