1:1
- : -
SK Jihlava

Florbal Exelsior Havířov - SK Jihlava 6:2
8. Denisa Gawryšová, 18. Hana Brůžková, 21. Karolína Šablaturová, 21. Kateřina Holešová, 24. Kateřina Holešová, 52. Alexandra Hegingerová - 17. Tereza Slavíková, 42. Tereza Slavíková; rozhodčí: Ondřej Gabzdyl - Jakub Palowski; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Michaela Hanzesová 13 - Anna Kratochvílová 20; po třetinách: 2:1, 3:0, 1:1;
60:00
Komentář trenéra hostí pana Komendy: Zápas rozhodla druhá třetina, kde nezvladli začátek. Děkujeme soupeři
60:00
Komentář trenéra domácích pana Kozlíka: "Vzhledem k již jistému třetímu místu v tabulce jsme si dnes stanovili do zápasu dílčí cíle - některé, se nám dařilo plnit lépe a některé hůře. Oproti včerejšímu zápasu jsme podali výrazně pomalejší výkon."
60:00
Pokračování komentáře trenéra domácích: "Celkově hodnotím základní část velmi pozitivně, třetí místo je ještě o příčku lepší, než co jsme si stanovili během sezony za cíl. Do půlnoci slavíme a od půlnoci se připravujeme na playoff."
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Torpedo 10, Jihlava 6
60:00
Střely na branku celkem: Torpedo 26, Jihlava 15.
60:00
59:01
Probíhá poslední minuta zápasu.
57:41
Domácí Brůžková dnes potřetí rozezvonila tyč!
56:05
Pochválíme i domácí brankářku Míšu Hanzesovou, která si po dlouhých chladných minutách připisuje důležitější zákrok.
55:14
Domácí trpělivě drží míček a kontrolují utkání.
51:46
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Alexandra Hegingerová, asistoval Tereza Nykodymová (6:2).
51:46
Nykodymová našla na středu Hegingerovou a ta se nemýlí!
50:11
Holešová mířila k levé tyčce a útočila na hattrick, hostující gólmanka pozorná.
48:07
Vyloučen hráč Alexandra Hegingerová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
48:01
Signalizovaná výhoda pro Jihlavu.
45:20
Melecká hledala před brankou Zíkovou.
41:58
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Slavíková, asistoval Michaela Boháčková (5:2).
41:58
Aktivní vstup hráček do Jihlavy přináší i gólový úspěch opět z hole Slavíkové.
40:55
Únik hostující Jihlavy, Hanzesová chytá.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Torpedo 7, Jihlava 3.
40:00
37:49
Domácí Brůžková nekompromisně u mantinelu.
36:35
Zpráva pro sdělovací prostředky, dnešní utkání sleduje 45 diváků.
33:48
Torpedo přežilo čtyři minuty v oslabení bez výraznějších komplikací.
33:14
Hra se nám v posledních minutách přiiostřuje, k vidění je spousta osobních soubojů.
31:48
Vyloučen hráč Karolína Šablaturová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:48
Další vyloučení, domácí se musí opět bránit.
30:32
Domácí se zatím brání skvěle a drží míček na polovině Jihlavy.
29:50
Vyloučen hráč Vendula Šimonová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
29:27
Pokorná trefuje backhandem skákající míček, Kratochvílová však pohotově zasahuje.
28:13
Útočný faul domácích, Jihlava bude rozehrávat.
27:11
V posledních minutách sledujeme klidnější pasáž hry.
23:49
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Kateřina Holešová, asistoval Alexandra Hegingerová (5:1).
23:49
Kombinace domácích a střela z předbrankového prostoru přináší další branku.
22:42
Zajímavě rozehraný trestný úder v podání domácích, Hegingerová z oblouku jen těsně míjí.
21:07
Hráčky Jihlavy kontrují dvěmi tyčemi během několik vteřin!
20:36
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Kateřina Holešová, asistoval Denisa Gawryšová (4:1).
20:36
Skvělý nástup domácích hráček do druhé třetiny, Holešová zvyšuje už na 4:1.
20:24
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Karolína Šablaturová, asistoval Kristýna Pokorná (3:1).
20:24
Šablaturová využívá náhravky Pokorné a navyšuje náskok domácích.
20:00
20:00
Střely na branku v 1.třetině: Torpedo 9, Jihlava 6.
20:00
19:45
Rychlá rozehrávka JIhlavy, Hanzesová zasahuje.
19:05
Zíková v obrovské šanci nedokázala zamířit mezi tři tyče.
17:32
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Hana Brůžková, asistoval Vendula Šimonová (2:1).
17:32
Brůžková přízemní střelou vrací domácím vedení.
16:41
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Slavíková, asistoval Tereza Sedláčková (1:1).
16:41
Slavíková z levé strany vyrovnává skóre dnešního utkání.
13:39
Hanzesová likviduje samostatný únik Vondruškové.
11:40
Třetí tyč v podání domácích nastřeluje Szotkowská.
10:07
Rychlý protiútok Jihlavy končí střelou nad.
08:57
První pokus Jihlavy vykopává domácí Hanzesová.
07:52
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Denisa Gawryšová bez asistence (1:0).
07:52
Převahu hráček Torpeda přetavuje v úvodní úspěch domácí kapitánka, která otevírá skóre dnešního utkání.
06:27
Brůžková to dneska cinká, tentokráté nastřeluje pravou tyč!
05:21
V dalším pokusu Šablaturová jen těsně míjí horní roh branky.
04:15
Dalekonosná střela Brůžkové končí na horní tyčce!
03:07
Šablaturová vysílá první pokus na branku soupeře, hostující gólmanka pozorná.
01:36
Na první šanci zatím čekáme, oba týmy střídají.
00:01
Úvodní buly utkání pro hostující tým z Jihlavy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Gabzdyl a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jihlava: brankář: Anna Kratochvílová; hráči v poli: Iva Váňová, Tereza Sedláčková, Tereza Slavíková, Michaela Boháčková, Kristýna Syslová
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Michaela Hanzesová; hráči v poli: Kateřina Szotkowská, Hana Brůžková, Karolína Šablaturová, Kristýna Pokorná, Vendula Šimonová