3:2
2:1
- : -

Florbal Teplice - Prague Tigers 6:7
10. Tomáš Soukup, 24. Lukáš Rudiš, 29. Ondřej Brabec, 36. Martin Pechatý, 52. Martin Pechatý, 55. Ondřej Brabec - 3. Martin Boušek, 4. Šimon Fišer, 13. Čeněk Kašpar, 14. Dominik Vorlíček, 35. Filip Rulíšek, 36. Čeněk Kašpar, 54. Tomáš Ureš; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 1:6; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Lukáš Topš 38 - Tomáš Hlava 30; po třetinách: 1:4, 3:2, 2:1;
60:00
Takže opět v příští sezóně u onlinu, už se těším
60:00
na střely 12:15 pro Tigers
60:00
komentář k utkání trenéra Tigers: Děkuji Teplicím za užasnou serii, kdy byly vyrovnaným soupeřem a děkuji klukům po včerejším výpadku, že se nevracíme ve středu do Čakovic. Jsem rád, že nevyhrál štastnější tým, ale lepší.
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Severy: Díky klukům za celou sezonu. Dnešek to vše vygradovalo a musím říčt, že máme za sebou kus dobré práce. Škoda, že dnešní utkání nešlo do prodloužení., ale rozhodčí při vyrovnání měli zkrátka jiný názor. Díky soupeři za kvalitní sérii, která nás donutila jet na maximum. Škoda, že takových zápasů je v sezoně jen pár. Díky našim fanouškům, a všem kteří se podílejí na fungování týmu
60:00
komentář Severy II : ... a hlavně děkuji své ženě za trpělivost a podporu během celé sezóny. Těším se na příští sezónu
60:00
59:59
Takže nic, zklamání, beznaděj na straně Teplic. Tigers na sebe naskákali.
56:48
Vyloučen hráč Vojtěch Řádek družstva Prague Tigers na 2 minuty za držení.
56:30
Tigers teď drží míček. Hala asi spadne
55:22
Ale rozhodčí gól neuznávají
55:21
Po nařízené standartce Severa okamžitě praštil do míčku a ten skončil za brankou.
55:20
Teď se nehraje, Teplice vyrovnali a jsou tu velké dohady
54:50
Ondra Brabců se nesmiřuje
54:49
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Brabec, asistoval Michal Stejskal (6:7).
54:30
Emoce cloumají hráči, opět nějaké dohady
53:06
Ureš nechce dramatický závěr. Ale věřím, že Teplice ano
53:05
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Dominik Vorlíček (5:7).
51:44
Jak daj hosté Pechatému trochu víc místa je z toho veliké nebezpečí. Nyní ho nechali vystřelit. Hlava neměl šanci
51:43
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Martin Severa (5:6).
51:20
Trocha vzruchu u hostující střídačky, Severa si tam něco vysvětluje
50:50
Soukup se nyní proběhl přes celé hřiště, obhodil si beka, ale ta střela.
47:20
Vyloučen hráč Miloslav Stránský družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:19
Tigers jdou do tří.
46:31
Vyloučen hráč Radek Šindelář družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
45:40
Nyní Tigers vykombinovali skvěle šanci, Kašparova střela už letěla do sítě, ale skvěle vyrazil Topš
44:30
Oba tábory fanoušků se nyní předhánějí, bouřlivá atmosféra, hodná boje o národku
43:30
Přesilovka nepatřila k nevydařenějším
42:58
Tigers jsou v pěti
42:30
Rudiš a Vyskočil jsou obětavost sama, když zabránili útočnílku Tigers jít na Topše
40:58
Ureš si zahrál v poloze ležmo a nabídl Teplicím šanci
40:57
Vyloučen hráč Tomáš Ureš družstva Prague Tigers na 2 minuty za hra na zemi.
39:40
Domácí se v druhé části oklepali a v poslední třetině nás čeká bratrovražedný boj. Máme se na co těšit
35:55
A jen co jsme se doradovali z gólu Pechatého z otočky., dokonale rozebrali obranu Teplic Rulišek, Kašpar. Bylo to nakonec do odkryté branky
35:54
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Čeněk Kašpar, asistoval Filip Rulíšek (4:6).
35:40
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Tomáš Soukup (4:5).
34:25
Kašpar trefuje břevno za Topšovo zády, míček se odráží ven, Topš se ho snaží odpálit, ale u tyče stál Rulišek a doklepl míček za čáru
34:24
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Rulíšek bez asistence (3:5).
32:30
Pomaličku, polehoučku domácí přebírají iniciativu. To že stáhly skore je nakoplo
32:10
Kašpar vyložená šance, odkrytá půlka branky, ale přestřeluje.
30:00
Dnes zápas sleduje 68 skvělých diváků. Víc se do haly nevejde ani náhodou.
28:21
Nádherně vykombinované celou lajnou a na konci stál neomylný Brabec.
28:20
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Brabec, asistoval Martin Severa (3:4).
25:07
Vyloučen hráč Vlastimil Valter družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
23:43
Druhá lajna domácích se prosazuje. Valter krosem na pravou stranu a u tyčky stál Rudiš. Dobře uklidil míček
23:42
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Rudiš, asistoval Vlastimil Valter (2:4).
23:20
První lajna Teplic jde střídat
22:22
Šindelář sekal, tak si šel odpočinout a nabízí šanci domácím
22:21
Vyloučen hráč Radek Šindelář družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
19:59
První část výsledkově jasně vyzněla pro Tigers.
13:02
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Martin Boušek (1:4).
12:01
A hned po naskočení vyloučeného Tůmy, jdou hosté do dvoubrankového vedení
12:00
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Čeněk Kašpar, asistoval Jiří Horák (1:3).
11:55
Klasická přesilovka Teplic, Severa na Pechatého a ten se snaží prostřelit Hlavu. Ale celé dvě minuty se to nepodařilo
09:54
Vyloučen hráč Radim Tůma družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
09:54
A po snížení skóre je tu další šance v podobě přesilovky za faul Tůmy
09:32
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Tomáš Soukup, asistoval Michal Stejskal (1:2).
09:10
Záhumenský mířil skvěle k tyči, ale Topš vytěsnil
08:30
Zápas je zatím vcelku vyrovnaný, jen to tam Tigers zkrátka dvakrát spadlo
06:50
Nejdříve Severa a pak hned Pechatý prověřují golmana Tigers Hlavu. Ten zatím bezchybný
05:40
... a rozjíždějí to i domácí fanoušci, skvělá kulisa
04:30
A musím přiznat, že fanoušci Tigers jsou hodně slyšet
03:17
Tak jak včera hosté nemohli dostat míček za záda Topše, tak dnes z pěti střel už dva góly.
03:16
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Šimon Fišer, asistoval Filip Rulíšek (0:2).
02:47
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Tomáš Ureš (0:1).
02:00
Zatím se týmy spíše okukují, jako by se viděli poprvé
00:01
Včera to domácím sedlo v teplické hale. Jak si povedou dnes na palubovce v Krupce.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Tomáš Ureš, Martin Boušek, Miloslav Stránský, Dominik Vorlíček, Radim Tůma
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: Martin Sedlmaier, Martin Pechatý, Martin Schneider, Martin Severa, Jan Koštoval
00:00
A druhý pokus týmu Florbal Teplice na domácí půdě, tentokráte z haly SH Krupka, o prodloužení serie play-up.