1:0
4:5
- : -

Prague Tigers - BLACK ANGELS 7:6
4. Miloslav Stránský, 15. Vojtěch Řádek, 31. Jakub Škrdla, 42. Vojtěch Řádek, 43. David Koudelka, 46. Jakub Vaněk, 48. Vojtěch Řádek - 3. Matyáš Pik, 47. Lukáš Sůva, 48. Lukáš Sůva, 52. Tomáš Čáslava, 53. Thomas Heřmanský, 55. Tomáš Čáslava; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 3:3 + Tomáš Čáslava OS; využití: 1:0; diváků: 99; zásahy brankářů: Jiří Kuchař 28 - Tomáš Ernée 16, Šimon Zídek 0; po třetinách: 2:1, 1:0, 4:5;
60:02
Komentář trenéra hostí p. Zalubila: S takovým výkonem se play off nehraje a bohužel 10 minut nestačí. Soupeř dnes chtěl víc a rozhodne se ve středu. Děkujeme za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích p. Vladimíra Jambora: Dnes jsme si za vítězstvím šli padesát minut. Poté jsme se klasicky lekli, že můžeme vyhrát a udělali jsme z utkání drama. Pro psychiku určitě lepší vyhrát takto než větším brankovým rozdílem. Hlava teď hraje pro nás. O postup se porvem!!
54:23
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Lukáš Staněk (7:6).
54:23
6 sekund před koncem prodloužení bohužel trefuje za hosty zařízení Čáslava, takže je to zase jen o jednu branku, bude to zřejmě drama.
52:29
Vyloučen hráč Mikuláš Nebřenský družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
52:03
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Thomas Heřmanský, asistoval Tomáš Čáslava (7:5).
52:01
Standardní situace pro BA, která končí brankou
51:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava bez asistence (7:4).
51:18
Čáslava se trefuje při odloženém vyloučení, snad to domácí nebude mrzet
49:21
Tygři nyní jasně lepší na balonku, Koudelka a Řádek dělají hostům velké problémy
49:06
Atmosféra houstne, obě lavičky vyhecované na maximum!
47:31
Řádek si vyběhl s balonkem a trefuje ze středu šibenici, nová střelka očividně svědčí!
47:27
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vojtěch Řádek bez asistence (7:3).
47:08
Timeout Prague Tigers
47:08
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Sůva, asistoval Štěpán Kostrhún (6:3).
47:08
Špatně rozebraná situace Škrdly a Vaňka znamená snížení BA na 6:3
46:19
Čejka nebezpečná střela, ale Kuchař si na něm smlsnul jako na pribiňáčkovi
46:04
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Sůva, asistoval Tomáš Čáslava (6:2).
45:32
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Vaněk, asistoval Martin Hort (6:1).
45:32
Hortík sebral balonek na mantinelu, seběhl si na střed a dal před branku zcela nepokrytému Vaňkovi, který netrefil ideálně, ale je to tam!
44:48
Tygři nyní v obranném pásmu sbírají velké množství balonků, BA začínají být ze stavu frustrovaní
43:29
Koudelka je nyní až moc přemotivovaný a zcela nepochopitelně řeší situaci z rohu odpalem ze vzduchu, kdy přicházíme o balonek
42:35
BA chybují a Koudelka trefuje ze středu na nohu hostujícího brankáře
42:25
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Koudelka, asistoval Vojtěch Řádek (5:1).
41:48
Čáslava se vrací do hry a Řádek mu tam posílá na uvítanou pěknou šibenici!
41:43
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval David Koudelka (4:1).
41:07
Chybná nahrávka Navrátila znamenala protiútok BA, které vychytal Kuchař a oslavně si zaťal pěsti
40:00
40:00
39:59
Počet střel na konci druhé třetiny Prague Tigers 7 vs. 7 Black Angels
39:25
Fryš nyní střílel nebezpečně na Kuchaře, který je pozorný a chytá zlatonku do dlaní
38:04
Sgall se Surovým spolu asi na pivo nepůjdou, jiskří to mezi nimi jako na prvním rande
37:44
Škrdla běží, on opravdu běžíííí, ale jeho následná střela jde do připraveného bloku
36:32
Domácí lodivod utkání prožívá na plné obrátky, snad nebudeme potřebovat defibrilátor
31:10
Emoce tu stříkají na všechny strany, derby jak se patří!
30:54
Vyloučen hráč Ondřej Kasan družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:35
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Škrdla z trestného střílení (3:1).
30:35
Střídání brankáře. Nový brankář Šimon Zídek družstva BLACK ANGELS
30:35
Při přesilovce přišel další faul BA, který zapříčinil další nájezd pro Tygry, který proměnil Jakub Škrdla!
27:40
Vyloučen hráč Tomáš Čáslava družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
27:40
Vyloučen hráč Tomáš Čáslava družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování.
27:40
Vyloučen hráč Tomáš Čáslava družstva BLACK ANGELS - osobní trest.
24:14
Polovina přesilovky za námi, Kuchař má po střelách od BA lehký otřes mozku. Lítá to tu pěkně
23:14
Vyloučen hráč David Sgall družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
23:14
Sgall podával kvalitní sekanou a jde si k nám odpočinout na dvě minuty
22:41
Vaněk sám před brankářem, ale balonek se mu zakutálel pod nohy
21:36
Tygří vlítli na BA jako uragán, krása střídá nádheru, ale zatím bez brankového efektu
18:59
Kasan nyní odpaluje balonek z velkého brankoviště a to za velké nevole hostujícího kapitána, který se vzteká jako kdyby mu vzali hračky. #soudnost
18:35
Vaněk ukázal, že se mu hra se sekerou nedělá problém
17:33
Řádek se nyní vymotal z obrany, dával na střed na Sgalla, který si s balonkem dneska moc nerozumí
16:27
Škrdla pálí z jedničky, ale do bloku
15:46
BA ve velké šanci, ale Kuchař vytáhl monstersave!
14:25
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval Jakub Škrdla (2:1).
14:25
Přesilovka tygrů nebyla nic k pokoukání, plno nepřesností, střely do bloků a pak to vzal na sebe po krosové nahrávce od Škrdly sokolík Řádek a trefil šibenici, konečně!
13:25
Vyloučen hráč Lukáš Sůva družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
11:48
Staněk neustále kroutí hlavou, ale asi si neuvědomuje, že to byl faul, tolik slz ve dvou dnech se jen tak nevidí
10:38
Masérské duo Soukup I Pelech mají velmi napilno
09:59
Vaněk vybojoval na velkém vápně standardní situaci, ale ta končí v našem rohu
08:48
Štellner se dostává do hry a hnedka se dostal do nebezpečného zakončení, Ernee zatím pozorný
08:01
Nebřenský dostal naloženo v rohu. Rozehrávku kluci dobře vyřešili a na středu se pokoušel trefit Navrátil, bohužel bez šance na úspěch
07:04
Fryš s Pikem trefují dvakrát do ležícího Kuchaře, stav zůstavá i nadále nerozhodný
05:52
Světlá posáž hry BA, kdy zkoušeli roztočit domácí obranu, ale proti byl všudypřítomný Ondřej Kasan, který jim snažení překazil
05:06
Vaněk nebezpečně hledal někoho před brankou, ale spoluhráči nebyl pochopen
04:36
Domácí nyní ovládají hřiště, snaží se najít postupným útokem mezery v obraně BA
03:08
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Miloslav Stránský, asistoval David Koudelka (1:1).
03:08
Koudelka našel krosovou nahrávkou Stránského, který zavřel oči a vyrovnal!
02:46
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matyáš Pik, asistoval Marek Fryš (0:1).
02:46
Pik trefuje do prázdné branky za bezmocného Kuchaře
01:36
Domácí tygři se vrhli na hostující Black Angels s velkou vervou, dvakrát pálil Jakub Škrdla, ale vše do bloku, po něm zkoušel štěstí i Vojta Řádek, ale bohužel bez gólového efektu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Tomáš Ernée; hráči v poli: Štěpán Kostrhún, Tomáš Čáslava, Lukáš Staněk, Thomas Heřmanský, Jan Muller
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Jiří Kuchař; hráči v poli: Miloslav Stránský, Ondřej Kasan, Vojtěch Řádek, David Sgall, David Koudelka