0:1
3:0
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní - FBC Ossiko Třinec 7:2
2. Robin Růžička, 6. Patrik Fabián, 10. Robin Růžička, 13. Filip Barus, 45. Robin Růžička, 54. Vincent Drápal, 58. Jakub Matula - 16. Jan Janáč, 30. Dominik Kupczak; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 136; zásahy brankářů: Michal Prokeš 30 - Michal Franek 24; po třetinách: 4:1, 0:1, 3:0;
60:00
Komentář trenéra hostů Jiřího Kajfosze: "Přemotivovanost na začátku zápasu nás dnes stála bod. Tři zápasy v řadě jsme ještě nikdy neprohráli, je na čase se vzpamatovat. Válka pokračuje! Děkujeme soupeři za předehru. Díky našim skvělým fanouškům."
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Brücknera: Nástup do zápasu rozhodl utkání, poté jsme se snažili hru kontrolovat. Takových utkání jsme v sezóně odehráli proklatě málo, proto nás soupeř místy dokázal zatlačit. Děkujeme soupeři, rozhodčím i našim výborným fanouškům. Zítra je nový zápas - Tuřany 14:00!
60:00
59:01
Nádherný padáček Kuby Matuly skončil pouze na horní tyčce branky hostí.
57:02
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Vincent Drápal (7:2).
57:02
První přesilovku v dnešním zápase proměňuje Kuba Matula!
56:38
Vyloučen hráč Jan Janáč družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za hrubost.
55:50
Střela do Slavíčka znamená další nevyužitou přesilovku.
54:27
Vyloučen hráč Filip Barus družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za špatné střídání.
54:13
Matula se opět prokličkoval až k zakončení, bez gólů.
53:00
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Vincent Drápal, asistoval Jakub Matula (6:2).
53:00
Po několika minutách v obraně se z breaku prosazije Drápal po nádherném passu od Matuly.
52:24
Iniciativu útočného tlaku teď mají hráči Třince.
48:08
I čtvrtá dnešní přesilovka se odehrála bez vstřelení branky.
46:06
Vyloučen hráč Matyáš Weinstein družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
46:06
Možnost stáhnout třígólové manko v přesilovce mají hráči Třince.
44:21
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Robin Růžička, asistoval Tibor Kučera (5:2).
44:21
K obrovské radosti domácích diváků kompletuje hattrick kanonýr Robin Růžička!
42:48
Velký závar před brankovištem po kterém zůstali v bloku před bránou 4 hráči Hornets končí střelou do tohoto bloku.
39:37
Gól Matuly neuznán pro opravdu velmi vysokou hůl.
39:00
Značně více gólových šancí než v první přesilovce, avšak žádná nekončí gólem.
36:39
Vyloučen hráč Jan Fiedor družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za hrubost.
36:39
Ohnání hokejkou po souboji znamená další přesilovku pro Brňany.
33:44
První přesilovka zůstává nevyužita i ze strany domácích.
31:44
Vyloučen hráč Vladimír Hloužek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za bránění ve hře.
31:44
Na trestnou lavici, kam po zákroku dopadl faulovaný Fabián, si jde na 2 minuty sednou Hloužek.
29:14
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Dominik Kupczak bez asistence (4:2).
29:14
Nekompromisní střelou pod dřevno dotahuje svoji individální akci Dominik Kupczak.
27:55
Míček poskakoval přes malé brankoviště Třince, za brankovou čáru však nedoskákal.
27:00
Bouřlivé povzbuzování obou kotlů v publiku stupňují tempo zápasu!
24:15
Beckhendový pokus z úniku Kuby Matuly gólem nekončí.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 11 - 11
20:00
19:57
Třinec zkouší 3 vteřiny před koncem nacvičený signál, ovšem neúspěšně.
18:00
S blížícím se koncem třetiny se začíná hra přiostřovat.
15:37
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Janáč, asistoval Jan Szmek (4:1).
15:37
Krátce po konci nevyužité přesilovky přidává první gólový příděl hostí Jan Janáč.
13:28
Vyloučen hráč Vincent Drápal družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:28
Uvidíme první početní výhodu v tomto zápase.
12:56
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Filip Barus, asistoval Martin Janiczek (4:0).
12:56
Bleskovým únikem po pravém křídle a následnou přesnou střelou k pravé šibenici zvyšuje skóre Filip Barus.
09:49
Timeout FBC Ossiko Třinec
09:49
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Robin Růžička, asistoval Filip Barus (3:0).
09:49
Druhá branka Robina "Růži" Růžičky donutila Třinec vybrat si svůj timeout.
08:00
Hecl prověřil Prokeše, ten byl však připraven a připisuje již třetí zákrok utkání.
05:35
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Patrik Fabián, asistoval Jakub Matula (2:0).
05:35
Skákavá střela Fabiána skončil až uvnitř Frankovy brány.
03:50
Přetrvává hra na útočné polovině Hornetů.
01:14
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Robin Růžička, asistoval Michal Odložilík (1:0).
01:14
Své první vteřiny na hřišti dokonale zúžitkoval Robin Růžička a otvírá gólové konto zápasu.
00:30
Úvodní vteřiny patří tlaku ze strany Hornets.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Ossiko Třinec: brankář: Michal Franek; hráči v poli: Tomáš Sikora, Tomáš Janovský, Jan Mieszek, Filip Turoň, Vladimír Hloužek
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Michal Prokeš; hráči v poli: Vincent Drápal, Tibor Kučera, Michal Odložilík, Patrik Fabián, Jakub Matula
00:00
Vítám Vás u prvního zápasu play-up Divize mezi domácími Hornets Brno a hostujícími FBC Ossiko Třinec. Očekává se vyrovnaná bitva mezi vítězem Divize D a třetím umístěným týmem v Divizi E.