4:1
5:1
- : -

FBC Došwich Milevsko A - FbC Strakonice B 12:3
6. Adam Černý, 9. Patrik Plocha, 12. Adam Černý, 17. Václav Strouhal, 18. Václav Dvořák, 27. Václav Strouhal, 30. Václav Strouhal, 33. Matěj Hrůza, 38. Vojtěch Vaník, 42. Václav Strouhal, 45. Adam Černý, 45. Vojtěch Vaník - 10. Roman Škoda, 23. Roman Škoda, 38. Dominik Harman; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 2 + Martin Bečka 5:1; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Aleš Křepelka 20 - Jan Jeřábek 23; po třetinách: 3:1, 4:1, 5:1;
45:00
44:59
Střely ve 3. části 18:8.
44:53
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Vojtěch Vaník, asistoval Václav Dvořák (12:3).
44:43
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Adam Černý bez asistence (11:3).
44:30
Hráči FbC Strakonice B již působí velmi rezignovaně!
44:24
Adam Černý (FBC Došwich Milevsko) v oslabení neproměňuje přečíslení 2 na 1!
43:51
Vyloučen hráč Martin Bečka družstva FBC Došwich Milevsko A na 5 minut za sekání.
41:49
Ondřej Novák (FbC Strakonice B) krásně vystřelil, ovšem Aleš Křepelka (FBC Došwich Milevsko) vytahuje parádní zákrok!
41:34
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Václav Strouhal, asistoval Adam Černý (10:3).
41:18
Matěj Hrůza (FBC Došwich Milevsko) neproměnil obrovskou šanci!
38:27
Václav Strouhal (FBC Došwich Milevsko) neproměňuje obrovskou šanci a nechal tak vyniknout gólmana Jana Jeřábka (FbC Strakonice B)!
37:11
Branku družstva FbC Strakonice B vstřelil Dominik Harman, asistoval Ondřej Novák (9:3).
37:04
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Vojtěch Vaník, asistoval Matěj Hrůza (9:2).
35:30
A další nevyužité přečíslení 2 na 1 pro FBC Došwich Milevsko! Tentokrát v podání Václava Strouhala a Adama Černého!
34:43
Václav Dvořák (FBC Došwich Milevsko) nezužitkoval přečíslení 2 na 1 a přestřeluje branku!
32:28
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Matěj Hrůza bez asistence (8:2).
31:20
Roman Chytil (FbC Strakonice B) nedokázal proměnit přečíslení 3 na 2!
30:42
Dominik Harman (FbC Strakonice B) se snažil najít před brankou volného Romana Chytila, nicméně mu nedokázal správně přihrát!
30:00
30:00
Střely ve 2. části 6:8.
30:00
29:52
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Václav Strouhal, asistoval Pavel Procházka (7:2).
28:18
Vojtěch Vaník (FBC Došwich Milevsko) trefuje po samostatném úniku břevno!
26:11
25:12
Tomáš Jiřík (FbC Strakonice B) těsně míjí odkrytou klec!
24:37
Dominik Harman (FbC Strakonice B) se ocitl sám před bránou, nicméně nedokázal zkrotit skákavý míček! To byla obrovská šance!
24:13
Vyloučen hráč Patrik Plocha družstva FBC Došwich Milevsko A na 2 minuty za sekání.
23:50
Jan Jeřábek (FbC Strakonice B) odhlavičkoval střelu Pavla Procházky (FBC Došwich Milevsko)!
22:06
Branku družstva FbC Strakonice B vstřelil Roman Škoda, asistoval Martin Košta (5:2).
21:17
Pátá neproměněná tutovka pro Václava Strouhala (FBC Došwich Milevsko)! Zřejmě nezvolil správnou hokejku pro toto utkání.
18:02
Brankář Jan Jeřábek (FbC Strakonice B) fotbalově kryje střelu Václava Strouhala (FBC Došwich Milevsko)! To byl bravurní zákrok!
17:30
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Václav Dvořák, asistoval Matěj Hrůza (5:1).
16:36
Aleš Křepelka (FBC Došwich Milevsko) vytahuje parádní zákrok proti střele Romana Chytila (FbC Strakonice B)!
16:00
15:00
15:00
Střely v 1. části 15:7.
15:00
14:40
Adam Černý (FBC Došwich Milevsko) trefuje tyč!
14:20
A další obrovská šance pro Martina Koštu (FbC Strakonice B)! Aleš Křepelka (FBC Došwich Milevsko) vytahuje parádní zákrok!
13:17
Martin Košta (FbC Strakonice B) právě netrefuje zcela odkrytou klec. To byla obrovská šance!
11:37
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Adam Černý, asistoval Matěj Hrůza (3:1).
09:44
Vyloučen hráč Pavel Hričina družstva FbC Strakonice B na 2 minuty za sekání.
09:38
Václav Strouhal (FBC Došwich Milevsko) spálil již třetí obrovskou šanci během necelých 6 minut!
09:13
Branku družstva FbC Strakonice B vstřelil Roman Škoda, asistoval Ondřej Novák (2:1).
08:27
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Patrik Plocha, asistoval Marek Čáp (2:0).
08:08
Druhý neproměněný samostatní únik Václava Strouhala (FBC Došwich Milevsko) v krátkém sledu!
07:10
Ondřej Novák (FbC Strakonice B) nedokázal proměnit obrovskou šanci při přečíslení 3 na 2!
05:00
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Adam Černý, asistoval Václav Strouhal (1:0).
04:16
A další neproměněný samostatný únik pro FBC Došwich Milevsko, tentokrát v podání Václava Strouhala!
02:31
Adam Černý (FBC Došwish Milevsko) se v oslabení hnal sám na brankáře, nicméně obrovskou šanci neproměnil!
02:13
Vyloučen hráč Vojtěch Vaník družstva FBC Došwich Milevsko A na 2 minuty za sekání.