0:3
- : -
IBK Tajula

IBK Tajula - Sport Eden Beroun 4:9
5. Ondřej Kraus, 13. Petr Homonický, 16. Ondřej Kraus, 20. Josef Kostelecký - 5. Jan Resl, 7. Lukáš Leipert, 10. Jan Resl, 15. Josef Hrubeš, 18. Josef Hrubeš, 18. Jiří Luňáček, 28. František Veselý, 29. Adam Hozman, 35. Jan Resl; rozhodčí: David Kozlík - Ondřej Jícha; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Kolář ? - Tomáš Bobok ?; po třetinách: 1:3, 3:3, 0:3;
36:00
34:41
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Jan Resl bez asistence (4:9).
31:35
Vyloučen hráč Josef Kostelecký družstva IBK Tajula na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:27
Vyloučen hráč Daniel Tuček družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za sekání.
28:46
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Adam Hozman bez asistence (4:8).
27:39
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil František Veselý bez asistence (4:7).
24:00
24:00
21:55
Vyloučen hráč Jakub Menšík družstva IBK Tajula na 2 minuty za sekání.
19:52
Branku družstva IBK Tajula vstřelil Josef Kostelecký, asistoval Matouš Čistecký (4:6).
17:27
Vyloučen hráč Jan Resl družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za blokování hokejky.
17:23
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Jiří Luňáček, asistoval Marek Stýblo (3:6).
17:03
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Josef Hrubeš, asistoval Jan Resl (3:5).
15:54
Branku družstva IBK Tajula vstřelil Ondřej Kraus bez asistence (3:4).
14:43
14:34
Vyloučen hráč Marek Stýblo družstva Sport Eden Beroun na 2 minuty za blokování hokejky.
13:39
Vyloučen hráč Petr Homonický družstva IBK Tajula na 2 minuty za hra bez hokejky.
12:29
Branku družstva IBK Tajula vstřelil Petr Homonický bez asistence (2:3).
12:00
12:00
09:11
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Jan Resl, asistoval Daniel Tuček (1:3).
06:03
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Lukáš Leipert, asistoval Marek Stýblo (1:2).
04:33
Branku družstva IBK Tajula vstřelil Ondřej Kraus, asistoval Adam Hlaváček (1:1).
04:24
Branku družstva Sport Eden Beroun vstřelil Jan Resl, asistoval Adam Hozman (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Ondřej Jícha.
00:00
00:00
Line-up hostů Sport Eden Beroun: brankář: Tomáš Bobok; hráči v poli: František Veselý, Daniel Tuček, Lukáš Leipert, Marek Stýblo, Jiří Luňáček