2:1
2:0
- : -

Snipers Třebíč - FK Slovan J.Hradec 8:1
7. Jan Kružík, 12. Jiří Procházka, 12. Vojtěch Jahoda, 13. Milan Novák, 22. Jan Kružík, 29. Jiří Procházka, 39. Tobiáš Stránský, 41. Jan Makovický - 16. Filip Šimek; rozhodčí: Kamil Vraspír - Adam Hofhansl; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Roman Kedroň ? - Petr Vitoň ?; po třetinách: 4:0, 2:1, 2:0;
45:00
40:35
Vyloučen hráč Rudolf Horák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:30
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jan Makovický bez asistence (8:1).
38:12
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tobiáš Stránský, asistoval Vojtěch Jahoda (7:1).
35:58
Vyloučen hráč Vojtěch Jahoda družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:00
30:00
28:54
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jiří Procházka, asistoval Matěj Skála (6:1).
21:19
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jan Kružík bez asistence (5:1).
15:43
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Šimek z trestného střílení (4:1).
15:00
15:00
12:43
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Milan Novák, asistoval Jan Makovický (4:0).
11:51
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Vojtěch Jahoda, asistoval Jakub Čejka (3:0).
11:16
06:02
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jan Kružík bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Adam Hofhansl.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Petr Vitoň; hráči v poli: Vojtěch Prokop, Zdeněk Hromádka, Denisa Balová, Hynek Hák, Filip Šimek