0:1
4:1
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Florbal Exelsior Havířov 8:3
11. Pavel Palát, 12. Pavel Palát, 18. Petr Čihal, 19. Martin Ďuriška, 45. Tomáš Kucharič, 49. Petr Mašek, 58. Daniel Krejčíř, 60. Petr Mašek - 10. Martin Šulc, 29. Adam Klimeš, 59. Kamil Peřka; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 189; zásahy brankářů: Jan Hándl 42 - Denis Jasiok 43; po třetinách: 4:1, 0:1, 4:1;
60:01
Komentář trenéra hostů Hynka Pláška: Nedokázali jsme zachytit první třetinu, kde nás domácí svým nasazením přehráli a odskočili do pohodlného náskoku, který bylo velmi náročné proti soupeři, který se na utkání velmi dobře připravil ve zbytku zápasu dotáhnout, v závěru jsme už hráli vabank, ale soupeř si utkání pohlídal. Hodíme utkání za hlavu a ve středu začínáme od stavu nula nula.
60:01
Komentář trenéra Libora Šťasty: Dnešní zápas úplně jiný než včera. V první třetině se nám podařilo dát rychlé góly a tím jsme odskočili, ve druhé třetině byl celkem útlum, ve třetí třetině jsme opět hráli naši hru z první třetiny. Výborně odmakaný zápas od všech. Děkujeme soupeřům a přejeme šťastnou cestu.
60:00
59:59
Střely domácích : 18 Střely hostů : 14
59:53
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Mašek, asistoval Tomáš Kucharič (8:3).
59:00
Probíhá poslední minuta dnešního utkání.
58:14
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Kamil Peřka, asistoval Marián Kloza (7:3).
57:23
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Daniel Krejčíř, asistoval Pavel Palát (7:2).
56:26
Vyloučen hráč Petr Čihal družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
56:09
Havířov hraje v plném počtu.
55:00
I přes oslabení se Havířov dostal ke střele.
54:07
Vyloučen hráč Ondřej Kučera družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
52:40
Znojmo nepouští Havířov k míčku.
51:25
Daberger obíhá skoro celé hřiště, ale jeho nízkou střelu pokryl Jasiok.
50:00
Dnešnímu utkání přihlíží 189 diváků.
49:56
Timeout Florbal Exelsior Havířov
48:16
Jasiok výborně zachycuje kombinaci domácích před vlastní bránou.
48:03
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Mašek bez asistence (6:2).
47:00
Salava s Palátem zásobují gólmana hostů střelami, ale ten si se všemi poradil.
45:35
Jan Hándl výborně zachycuje Bezděčíkovu střelu.
44:16
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Vojtěch Procházka (5:2).
44:16
Znojmo využívá svoji první přesilovou hru a Kucharič přidává další gól ve prospěch Znojma.
43:49
Vyloučen hráč Ondřej Kučera družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
42:40
Po kombinaci Havířova na útočné polovině Černý trefuje tyč.
41:02
Salava trefuje tyč a hned poté střílí mimo bránu.
40:15
Hned na úvod třetiny Znojmo začíná s napadáním.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Havířov.
40:00
40:00
39:59
Střely domácích:18 Střely hostů: 11
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny a Znojmo úspěšně vzdoruje nebezpečnému napadání Havířova.
37:00
Salavova střela trefuje Jasioka přímo do helmy.
36:00
Týmu hostí se nedaří prosadit přes znojemskou obranu.
33:50
Procházka dává cross dopředu na volného Kuchariče, který se ale nedokázal prosadit.
32:09
Krejčíř byl na útočné polovině zfaulován a končí na zemi.
30:36
Číhal nahazuje míček na útočnou polovinu, ale Maškovu střelu zastavuje gólman hostů.
29:35
Útočníci Znojma se snaží nepustit Havířov na svoji polovinu hřiště.
28:08
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Matěj Černý (4:2).
28:08
Havířov využívá neproměněný útok Znojma a přidává druhý gól.
27:55
Ďuriška trefuje tyč.
26:51
Havířov kombinuje na své polovině hřiště.
25:18
Ďuriškovu střelu po zemi zachycuje Klimeš a vyráží do protiútoku, který končí střelou mimo.
24:20
Ďuriška nebezpečně zatlačuje rozehrávku hostů.
22:00
Znojmo hraje v plném počtu.
21:10
Havířov se snaží využít přesilovku za pomoci co nejvíce střel, ale Znojmo má velice dobře postavené bloky.
20:01
Kvůli vyloučení Tomáše Kuchariče těsně před koncem první třetiny vstupuje Havířov do druhé třetiny s přesilou.
20:00
20:00
19:59
Počet střel domácích: 13 Počet střel hostů: 20
19:27
Vyloučen hráč Tomáš Kucharič družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny a Znojmo se snaží nepustit soupeře k jediné šanci vstřelit gól.
18:42
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Ďuriška, asistoval Pavel Palát (4:1).
17:21
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Čihal, asistoval Tomáš Kucharič (3:1).
17:21
Číhalova výborná střela do šibenice posouvá Znojmo do dvoubrankového vedení.
15:20
Černý se prokličkoval až před bránu, ale Hándl mu vykopává míček od florbalky.
14:30
Kucharičova střela jen těsně míjí bránu.
13:52
Palát nebezpečně zachycuje rozehrávku hostů, ale střela mu ujíždí a Havířov je opět na míčku.
12:40
Procházkova střela trefuje prvního hráče a Havířov zakládá protiútok, který nekončí nijak nebezpečně pro domácí tým.
11:52
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Pavel Palát, asistoval Daniel Krejčíř (2:1).
10:51
V druhé polovině první třetiny je to velice vyrovnané utkání, oba týmy se snaží velkým počtem střel navýšit své dosavadní skóre.
10:50
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Pavel Palát, asistoval Martin Ďuriška (1:1).
09:02
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Marián Kloza (0:1).
07:30
Jiří Salava zachycuje míček na půlce a zakončuje akci střelou, kterou ale gólman hostí s klidem pokryl.
06:30
S Feberovou střelou z úhlu si velice dobře poradil Jan Hándl.
05:28
Daberger zakládá rychlý protiútok, ale obrana Havířova ho otáčí a zakládá vlastní.
03:40
Kombinací domácích na útočné polovině zastavuje obrana hostů.
02:21
Nebezpečný útok hostí dva na nula zachraňuje gólman domácích Jan Hándl.
01:00
Žwak střílí po zemi ale obrana domácích ji zachycuje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Kamil Peřka, Erik Šochman, Richard Kraus, Matěj Černý, Daniel Tychtl
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jan Hándl; hráči v poli: Vojtěch Procházka, Tomáš Kucharič, Petr Čihal, Petr Mašek, Lukáš Matoušek