2:4
2:4
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 5:14
13. Michal Matějček, 31. Daniel Drobiš, 34. Ondřej Havelka, 47. Michael Kudláček, 53. Michal Měřička - 1. Ondřej Schuller, 8. Jakub Brejcha, 8. Filip Řehulka, 12. Patrik Chládek, 13. Filip Řehulka, 14. Martin Fenik, 24. Tomáš Boubelík, 26. Josef Tůma, 26. Ondřej Schuller, 36. Adam Kulík, 55. Jiří Lebeda, 55. Adam Kulík, 56. Jiří Lebeda, 59. Jiří Lebeda; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 216; zásahy brankářů: Josef Macek 26, Lukáš Bicek 3 - Martin Petr 27; po třetinách: 1:6, 2:4, 2:4;
60:00
Střely š. třetiny: domácí- 12, hosté-14.
60:00
Komentář trenéra hostů Adama Havránka: Dnes jsme vstoupili stejně jako včera dobře do zápasu. podařilo se nám ovšem být produktivní po celou dobu zápasu a to rozhodlo. Jsem rád, že jsme konečně zvládli dohrát zápas do konce v klidu a nepustili soupeře do hry. Díky rozhodčím, divákům a soupeři za kvalitní sérii.
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Malého 1. část: I přes hrozný debakl si myslím, že jsme odehráli dobrý zápas. Někteří hráči podali dokonce nejlepší výkon v sezóně. Bohužel dnes rozhodla produktivita, kdy soupeř většinu času zakončil golem. Naopak my jsme ve finální fázi stříleli do bloku, mimo bránu, nebo nás vychytal výborný gólman soupeře. Cením si toho, že hráči bojovali až dokonce.
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Malého 2. část: Soupeři přejeme hodině štěstí do dalšího kola. Pro nás je důležité, že 1. liga se bude hrát v Budějovicích i příští rok.Děkujeme našim skvělým fanouškům, nejen za dnešní zápas, ale i za celou sezónu a taky všem, kteří nás během sezóny podporovali.
60:00
59:01
Probíhá poslední minuta zápasu a poslední minuta pro štíry v letošní sezóně.
58:35
Vyloučen hráč Adam Kulík družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
58:06
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Michal Strnad (5:14).
56:34
Macek chytnul střelu, ale ležel na zemi a naštěstí ho hosté nedokázali nadhodit a míček letěl moc nahoru.
55:50
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Daniel Eremiáš (5:13).
54:51
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Kulík, asistoval Filip Řehulka (5:12).
54:51
Dneska Štírska obrana hodně pokulhává.
54:46
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Vojtěch Plaček (5:11).
52:06
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Měřička, asistoval Václav Hejplík (5:10).
46:00
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michael Kudláček, asistoval Jan Procházka (4:10).
46:00
Kudláček ukázal svému týmu, že je možná ještě nějaká naděje.
45:30
Míček se hráčům plete pod nohy.
44:55
Hosté znovu napadají štíry, tentokrát ale střílí moc nahoru.
42:28
Štíři jsou zatím v obraných pozicích.
40:01
Úvodní bule 3. třetiny pro hosty.
40:00
40:00
Střely 2. třetiny: domácí- 10, hosté- 15.
40:00
36:46
Dneska střílí štíři jednom mimo bránu.
35:08
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Kulík, asistoval Jakub Brejcha (3:10).
35:08
Kulík se zbavil obrany a navyšuje skóre.
33:17
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Havelka bez asistence (3:9).
33:17
Legenda Havelka ukázal své schopnosti a trefil bránu z backhandu.
30:41
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Zdeněk Valdauf (2:9).
29:20
Macek zabránil svým zákrokem jistému gólu.
29:11
Vyloučen hráč David Camrda družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
28:06
Standartka se štírům vůbec nevydařila, střela šla naprosto vedle.
28:02
Procházkovu šanci opět zmařil Petr.
26:15
Matějčkovi ujel míček, kdyby mu neujel, tak by to byl asi jistý gól.
25:25
Štíři by měli hodně zabrat, jestli si chtějí tuto sezónu ještě zahrát.
25:10
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ondřej Schuller bez asistence (1:9).
25:00
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Josef Tůma, asistoval Jiří Lebeda (1:8).
23:53
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Boubelík, asistoval Adam Kulík (1:7).
23:53
Bickovi smolně projel míček pod nohami
21:34
Zatím se domácím daří bránit hosty. Tak jsem zvědavá, na jak dlouho.
20:01
Úvodní bule 2. třetiny pro hosty.
20:00
20:00
Střely 1. třetiny: domácí- 15, hosté- 14.
20:00
18:56
Ani v přesilovce nedokázali domácí vstřelit branku.
18:01
Šance domácích překazil Petr, který zasedl míček.
16:56
Vyloučen hráč Richard Marek družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hra na zemi.
16:56
Štíři ted' mají šanci šance vstřelit gól, tak doufejme, že dokáží využít přesilové hry.
16:29
Měřička nedokázal doklepnout míček do brány, míček mu sjel.
15:28
Petr si může připsat další krásný zákrok.
13:50
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Fenik, asistoval Ivan Pergler (1:6).
13:50
Hosté znovu ukazují domácím jak velké mají propady v obraně.
12:54
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Matějček, asistoval Jan Procházka (1:5).
12:54
Konečně se domácí vrátili do hry, ještě mají hodně času to otočit.
12:23
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Filip Řehulka, asistoval Richard Marek (0:5).
12:23
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Bicek družstva FBC Štíři Č. Budějovice
11:57
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Patrik Chládek, asistoval Adam Kulík (0:4).
08:45
Další krásný zákrok Petra, který vychytal Matějčka.
07:59
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Filip Řehulka bez asistence (0:3).
07:40
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jakub Brejcha, asistoval Patrik Chládek (0:2).
07:40
Štírská obrana se zapomněla vepředu a hosté tak mohli jít dva na jednoho, což dokázali zkušeně proměnit.
06:47
Procházka po nahrávce Strouhala se moc vytočil a střela letěla mimo.
03:25
Vojáček svým blokem zabránil hostům ve střelení další branky.
02:07
Další pokus o vyrovnání od domácích, ale střela letěla mimo.
01:35
Vlček proběhl půlkou hřiště, ale jeho zakončení bylo tečované.
00:37
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ondřej Schuller, asistoval Patrik Chládek (0:1).
00:37
Neuběhla ani jedna minuta a už je skóre otevřené, Schuller trefil místo mezi nohami ležícího Macka.
00:01
Úvodní bule 1. třetiny pro tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Martin Petr; hráči v poli: Ondřej Schuller, Otakar Prášek, Tomáš Boubelík, Adam Kulík, Patrik Chládek
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Václav Hejplík, Ondřej Havelka, Daniel Drobiš, Marek Slepička, Michal Měřička