3:2
5:1
- : -

Florbal Exelsior Havířov - TJ Znojmo LAUFEN CZ 11:5
11. Ondřej Kučera, 17. Adam Klimeš, 19. Matěj Černý, 30. Adam Klimeš, 37. Matěj Černý, 38. Martin Šulc, 47. Daniel Tychtl, 55. Matěj Černý, 56. Jakub Vilím, 59. Adam Klimeš, 60. Jakub Vilím - 8. Tomáš Kucharič, 11. Pavel Palát, 22. Filip Daberger, 39. Jiří Salava, 45. Vojtěch Procházka; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:5; využití: 0:1; diváků: 214; zásahy brankářů: Denis Jasiok 14 - Jan Hándl 24; po třetinách: 3:2, 3:2, 5:1;
60:00
Počet střel na bránu v 3.třetině: Torpedo-15, Znojmo-7
60:00
Komentář trenéra domácích Hynka Pláška: Vstup do zápasu byl z obou stran opatrný. V druhé třetině jsme zvýšili tempo a tím i skóre, ikdyž soupeř byl nepříjemný ve všech herních činnostech. Ve třetí třetině to byla otázka morálu a ten jsme měli lepší než Znojmo, proto jsme vyhráli takovýmto rozdílem. Znojmu děkuji za pěknou a těžkou sérii a přeju jim šťastnou cestu domů. Děkuji skvělým divákům.
60:00
Libora Šťasty: Dneska jsme dělali od začátku spoustu chyb, kde jsme zbytečně inkasovali v první třetině. V druhé třetině jsme si do útoku nevytvořili vůbec žádné. Do třetí třetiny jsme vstupovali s tím, že to chceme srovnat, bohužel nás vždy zastavilo zbytečné vyloučení, kterých jsme v tomto zápase měli zbytečně moc.
60:00
pokračování Šťasty: I když výsledek vypadá hrozně, tak musím kluky pochválit za srdnatý výkon. Nikdo nic nevypustil až makali až do konce jako tým. Děkuji jim za celou sezónu za jejich přístup Děkuji soupeři za zápas a přeji jim hodně štěstí do dalších bojů
60:00
59:59
Je to taaam, Torpedo si po roce opět zahraje čtvrtfinále. Soupeře se dozvíme ještě dnes večer
59:04
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Vilím, asistoval Jakub Holeš (11:5).
59:04
A s brankami ještě není konec, Torpedo je stále při chuti. Tentokrát může slavit Vilím a s ním celá hala
58:20
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Daniel Tychtl (10:5).
58:20
Dnes v neskutečné formě hrající Klimeš dává 10. branku domácích a o postupu je troufnu si říct rozhodnuto
54:57
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Kamil Peřka (8:5).
54:57
Černý od mantinelu trefuje vzdálenější roh hostující branky a Torpedo jde do trháku
54:39
Tychtl zkoušel freestyle, ale míček mu sjel přímo k Hándlovi
53:23
Žwak dlouho váhal se střelou, ale jeho jedovka z půlky dala Hándlovi zabrat
52:27
Vyloučen hráč Pavel Palát družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
52:27
Kučera vyvážel míček z obranného pásma a Palát jej zbytečně fauloval za brankou Torpeda
52:03
Peřka po několikáte zachytil přihrávku Znojma a běžel s Černým do přečíslení
50:48
Vyloučen hráč David Chládek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
50:48
Chládek podobně jako ve svém prvním vyloučení. Opět poslal u domácí střídačky soupeře za mantinel
46:46
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Adam Klimeš (7:5).
46:46
Klimeš crossem na mantinel, kde číhal Tychtl a z první na bližší tyč posílá Torpedo opět do dvoubrankového vedení
46:08
Chládek z půlky vyzkoušel pozornost Hándla
44:16
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Vojtěch Procházka, asistoval Petr Čihal (6:5).
44:16
Znojmo ukázalo domácím jak se využívá přesilová hra. Čihal spustil na Procházku a ten vymetl pavučinu Jasiokovy brány
43:57
Černý utekl, ale jeho backhandová klička šla mimo bránu
43:31
Vyloučen hráč David Chládek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:40
Vyloučen hráč Martin Ďuriška družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za blokování hokejky.
39:40
Chládek natahoval ke střele, ale byl faulován, a tak si domácí přenesou do třetí třetiny další přesilovou hru
38:47
Vilím dvakrát dokázal doběhnout včas a zastavit přečíslení Znojma
38:00
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jiří Salava, asistoval Filip Daberger (6:4).
38:00
Daberger dvakrát střílel do připraveného Jasioka, na dorážku Salavy ze středu byl již domácí brankář krátký
37:36
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Marián Kloza (6:3).
37:36
Ale když si role prohodili, tak dokázali být úspěšní
37:03
Kloza s Šulcem utekli, první jmenovaný však pouze do Hándla
36:55
Vyloučen hráč Adam Klimeš družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
36:55
Klimeš zbytečně dohrál souboj a počty hráčů na hřišti se srovnají
36:37
Vyloučen hráč Pavel Palát družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nesportovní chování.
36:37
Snad do třetice všeho dobrého a další přesilovka pro domácí
36:08
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Adam Klimeš (5:3).
36:08
Dvojice Klimeš - Černý dnes ničí soupeře. Klimeš našel crossem Černého, který trefil odkrytou bránu
29:33
Černého dělovku od mantinelu Hándl pouze vyrazil. Bráněný Klimeš však zvládnul dorazit míček do branky po přiťuknutí Tychtla
25:03
Vyloučen hráč Jiří Salava družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
25:03
Peřka zachytil rozehrávku Znojma a běžel s míčkem na bránu. Když už natahoval ke střele, zastavil ho faul
24:33
Černý v těžké pozici, ze vzduchu nedokázal trefit bránu
22:28
Hándl teď s nahozeným balónkem v problémech
22:11
Kučera pokazil rozehrávku, Ďuriška naštěstí svou přihrávkou pouze našel druhého obránce Torpeda
21:29
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Filip Daberger z trestného střílení (3:3).
21:29
Daberger si pomalu vymíchal a položil Jasioka a forhandem zasouvá do odkryté branky
19:18
Matloch se hezky vyhnul dvěma obráncům, ale následná střela neměla přesnost ani razanci
18:42
18:42
Černý s Klimešem ukázkově zakončili přečíslení 2 na 1. Černý na Klimeše, ten z první vrací a následný lehký dloubák už byla jen třešnička na dortu
18:19
Hostující Mašek trefuje břevno
17:31
Kucharič je dnes opět při chuti, Jasiok si s jeho nebezpečnou střelou poradil maskou
16:19
Ihned po vhazování backhandem zahrozil Vilím
16:15
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Matěj Černý (2:2).
16:15
Klimeš teď ukázal své šikovné ručičky. Utekl po mantinelu a lehce přeloboval Hándla
15:15
Torpedo v přesilovce nic nepřevedlo, pouze pár náhodných střel od mantinelu
14:03
Vyloženou šanci zatím znemožňuje řada nepřesných přihrávek
13:15
Vyloučen hráč Martin Ďuriška družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
12:34
Odložené vyloučení a domácí si vyzkoušejí přesilovku
10:50
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Pavel Palát, asistoval Filip Daberger (1:2).
10:50
Domácí se moc dlouho radovat nemohli. Palát milimetrovou tečí překonal Jasioka
10:32
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Ondřej Kučera, asistoval Daniel Tychtl (1:1).
10:32
Torpedo srovnává, Tychlt vrátil na polovinu Kučerovi, jehož střela ke překvapení všech zaplula až do brány
08:59
Bezděčík to zkusil na Hándla střelou po zemi
07:43
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Jaroslav Matoušek (0:1).
07:43
Jako bych to zakřiknul. Odražený míček doskákal až ke Kucharičovi, který se z předbrankového prostoru nemýlil
07:24
Ta si hned vybojovala několik zajímavých šancí, ale ani jeden tým zatím nedokázal seřídit mušku
07:07
Plášek poprvé posílá do hry také třetí formaci
06:18
Torpedo častěji na míčku, ale většina střel míří mimo branku soupeře
03:51
Černý od mantinelu orazítkoval tyč, následně Klimeš zkoušel pozornost Hándla z nulového úhlu