5:1
6:3
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - FBC Panthers Liberec 14:8
6. Martin Žemlička, 8. Ondřej Kopp, 15. Erik Štěrba, 23. Miloš Šulc, 27. Martin Žemlička, 28. Jiří Prokop, 30. Petr Ungermann, 30. Jiří Prokop, 44. Michal Kolitsch, 45. Jiří Prokop, 46. Ondřej Kopp, 47. Jiří Prokop, 48. Miloš Šulc, 54. Michal Kolitsch - 5. Jan Burkoň, 10. Jan Král, 15. Jan Král, 18. Pavel Hůza, 32. Tomáš Szabo, 54. Ondřej Neuman, 57. Lukáš Jágr, 57. Jan Král; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 5:3; využití: 0:2; diváků: 132; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 22 - Petr Vacátko 12, Vojtěch Laštovka 14; po třetinách: 3:4, 5:1, 6:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: Kadaň - 16, Liberec - 11.
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Obermanna: První půlka zápasu v pořádku, v druhé koncert domácích. První lajna -8 stojí za zamyšlení. Děkujeme soupeři a divákům. Další faktor je jejich skvělý golman.
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Miličky: První třetina byla opět hektická a nedařilo se nám plnit si své úkoly, co jsme si zadali.Od druhé třetiny jsme začali chytat otěže utkání, probudila se produktivita a až na pár výpadků jsme dovedli utkání do vítězného konce.Děkujeme našim skvělým divákům a soupeři přejeme rychlou a bezpečnou jízdu domu. HOŠIRADOST
60:00
Střely celkem : Kadaň - 40, Liberec - 30.
60:00
59:49
Hůza se krásně obtočil kolem obránců, ale vystřelit už nezvládl.
58:26
Prokop udělal po srážce s Obermannem krásnou rybičku.
56:54
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Král, asistoval Jan Obermann (14:8).
56:19
Solar málem namazal Královi před branku.
56:08
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Jágr, asistoval Jan Burkoň (14:7).
56:08
Jágr vymetl pavučinku.
54:30
Už aby to skončilo.
53:26
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Michal Kolitsch, asistoval Ondřej Kopp (14:6).
53:01
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Neuman, asistoval Jan Obermann (13:6).
52:52
Pokorný se posadil na mantinel jak do zelí a nejevil zájem se zvedat.
50:33
Laštovka si se Šnáblem zahrál fotbal ve velkém brankovišti.
47:46
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Miloš Šulc, asistoval Ondřej Kopp (13:5).
46:59
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Prokop, asistoval Dominik Šebek (12:5).
46:32
Pokorný si jako svůj cíl vybral trochu jiný kalibr.
46:19
Vyloučen hráč Marek Pokorný družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
46:19
Vyloučen hráč Tomáš Szabo družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost.
45:22
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Miloš Šulc (11:5).
45:03
Za Laštovkou zazvonila další tyčka.
44:34
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Prokop, asistoval Lukáš Pardubský (10:5).
44:34
Prokop nedal Laštovkovi nejmenší šanci a posílá Kadaň do pětibrankového vedení.
43:23
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Michal Kolitsch, asistoval Daniel Jäschke (9:5).
43:23
Jäschkemu efektně ujel míček až k před bránou stojícímu Kolitschovi, který míček posílá až za záda Laštovky.
42:10
Chládek minul bránu.
41:27
Vyloučen hráč Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hra na zemi.
40:28
Král označkoval Štěpánkovu horní tyčku.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Kadaň.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Kadaň - 10, Liberec - 10.
40:00
38:40
Začíná z toho bý multisportovní utkání - florbal, fotbal, judo a baseball v jednom.
37:47
Neuman zblokoval Královu střelu.
36:40
Moc to nevypadá jako domácí přesilovka.
35:24
Vyloučen hráč Tomáš Zvára družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za zdržování hry.
34:48
Soucítím s Neumanem, taky nesnáším, když se ženu s míčkem dopředu a spoluhráči nikde.
33:50
Rozhodčí mohl nechat výhodu, ale pískl. Bohužel domácí tak připravil o gól.
33:41
Neumanovi zazvonila tyč.
32:22
Pokorný dnes pořád někomu servíruje gólovky.
31:46
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo bez asistence (8:5).
31:46
Szabovo přihrávka končí až v bráně.
30:38
Vyloučen hráč Michal Kolitsch družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování hokejky.
30:38
Ani jsem si nevšimla, že byl Kolitsch na hřišti a už nám sedí na trestné.
29:58
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Prokop, asistoval Marek Pokorný (8:4).
29:58
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Laštovka družstva FBC Panthers Liberec
29:58
Pokorný krásně předložil Prokopovi k zakončení a ten trefuje. A na přání Pokorného je nutno poznamenat, že při line-upu poslal Leštinovi srdíčko.
29:17
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Ungermann, asistoval Erik Štěrba (7:4).
28:45
Špatná přihrávka zastavila přečíslení Liberce.
27:10
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Prokop bez asistence (6:4).
27:10
Celá hala v údivu, Prokop se trefil.
26:48
Prokop to zkoušel z úhlu, ale bez výsledku.
26:28
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Žemlička, asistoval Jakub Solar (5:4).
26:28
Žemlička vybojoval míček, narazil si se Solarem a nekompromisně zakončuje pod víko.
24:24
Pokorný krásně nabil Prokopovi, ale ten netrefil balonek, natož pak bránu.
24:02
Jágr prohrál souboj s Kalfiřtem.
23:05
Žemličkova střela končí na hrudi Vacátka.
22:34
22:23
Kopp těsně míjí bránu.
20:20
Štěrbova přihrávka přes celé hřiště končí v rukou Vacátka.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Liberec.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Kadaň - 14, Liberec - 9.
20:00
19:11
Nemít Štěpánka tak jsou domácí marný.
17:55
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Tomáš Szabo (3:4).
17:55
Na tohle byl Štěpánek i při své výšce krátký.
16:24
Vyloučen hráč Michal Šnábl družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře.
16:02
Čermák projektil svého spoluhráče více zastavil než ztečoval.
14:59
Skibko sám před bránou posílá míček akorát tak na veverky.
14:36
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Král, asistoval Tomáš Szabo (3:3).
14:36
Král prostřeluje Štěpánka po přední.
14:11
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Erik Štěrba, asistoval Petr Chládek (3:2).
12:54
Vyloučen hráč Jiří Prokop družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za držení.
12:54
Zase úplně zbytečný vyloučení.
11:44
Štěrba vyzkoušel pozornost Vacátka.
10:27
Šebek viděl Pardubského asi o 5 metrů vedle.
09:02
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Král, asistoval Pavel Hůza (2:2).
08:41
Vacátko skvěle vychytal kadaňské přečíslení.
08:17
Domácí zatím úspěšně brání.
07:22
Vyloučen hráč Erik Štěrba družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra rukou.
07:15
Trošku dopřah od Ungermanna.
07:09
06:48
Čermákova střela málem prošla mezi nohami Vacátka.
06:29
Szabo opět minul.
05:24
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Žemlička, asistoval Erik Štěrba (1:1).
05:02
U kadaňských to vypadá, jakoby hráli s hopsakoulí.
04:16
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Burkoň, asistoval Martin Tomas (0:1).
04:16
A zase jsem ho neviděla.
03:16
Kalfiřt byl donucen riskantně projít před vlastní bránou, naštěstí pro domácí bez větších problémů.
01:43
Vacátko je zatím bez práce.
00:48
Szabo svou dělovkou jen těsně minul bránu.
00:02
Pantheři zdraví zraněného Jiřího Špaka. I my mu přejeme brzké uzdravení.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec: brankář: Petr Vacátko; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Pavel Hůza, Ondřej Neuman, Jan Král
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Dominik Šebek, Lukáš Pardubský, Marcel Kalfiřt, Jiří Prokop, Marek Pokorný