1:1
4:1
- : -

Florbalová škola Plzeň A - Fbc Strakonice 7:3
8. Ondřej Budek, 20. Kryštof Lehečka, 22. Jan Šobotník, 51. Ondřej Budek, 55. Matěj Surák, 58. Tomáš Pour, 58. Jonáš Janata - 20. Vojtěch Houska, 37. Vojtěch Houska, 41. Vojtěch Houska; rozhodčí: Nikola Staňková - Lukáš Hajšman; vyloučení: 3:5 + Karel Šavrda 5 + Karel Řezanka ČK1 + 5; využití: 2:0; diváků: 114; zásahy brankářů: Ondřej Motl 19 - Jan Vaníček 23; po třetinách: 2:1, 1:1, 4:1;
60:00
Komentář trenéra hostů: Dnes 2 třetiny lepší výkon než domácí, poté jsme trošku srovnali výsledek za včerejší chování domácích fanoušků. Opičky padali ze stromu jako shnilé švestičky. Nyní se dáme do kupy a doma win win.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes kluci podali kolektivní výkon. Vedeme 2:0. Pokusíme se rozhodnout sérii příští sobotu. Děkujeme všem divákům za podporu!
60:00
Střely ve třetí třetině 14:7.
60:00
59:57
Po rozehrání srazil Řezanka domácího hráče a vysloužil si ještě těsně před koncem červenou kartu.
59:53
Vyloučen hráč Karel Řezanka družstva Fbc Strakonice do konce utkání.
59:53
Vyloučen hráč Karel Řezanka družstva Fbc Strakonice na 5 minut za hrubost.
59:51
Vyloučen hráč Daniel Novák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
59:51
Vyloučen hráč Tomáš Houska družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nesportovní chování.
59:51
Vyloučen hráč Ondřej Budek družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za nesportovní chování.
59:51
Po faulu na Budka došlo k potyčce a rozhodčí ukončují vášně několika vyloučeními a zdá se, že se zápas již v klidu dohraje.
59:02
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 5 minut za hrubost.
59:02
Šavrda ztrácí nervy a svým vyloučením zřejmě zhatil poslední možnost svého týmu.
58:42
Hostující celek zkouší dát poslední síly do útoku. Jsou v šesti a hrají přesilovku.
58:33
Vyloučen hráč Jonáš Janata družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání.
57:44
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jonáš Janata bez asistence (7:3).
57:44
Hosté jdou po poradě do šesti, ale ztrácejí balon a Janata rozvlnil síť prázdné branky.
57:26
Timeout Fbc Strakonice
57:26
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Tomáš Pour, asistoval Kryštof Lehečka (6:3).
57:26
Plzeň rychle využívá a Strakonice si berou time-out.
56:10
Šavrda zbytečně podráží Lehečku při napadání a oslabuje svým tým.
56:08
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře.
54:31
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Petr Torma (5:3).
54:31
V přesilovce domácí zvyšují vedení. Surák zády ke golmanovi sklepává a krásně se prosazuje.
53:57
Vyloučen hráč Jan Völfl družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře.
53:50
Surák v další šanci, ale golman hostů pozorný.
52:50
Janata ve slibné šanci před Vaníčkem, ale dostal se s balonkem až mimo střelecký úhel.
52:20
Podobná akce, kterou začal Lehečka ve svém obranném pásmu, prohodil si soupeře, předal Surákovi, ale Budek tentokrát po jeho přihrávce netrefuje bránu.
50:50
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Petr Torma (4:3).
50:50
Krásná souhra trojice Surák, Torma, Budek. Domácí obrana nestíhá a Budek dostává FBŠ do vedení a rozradostnil fanoušky, kteří teď mocně povzbuzují.
49:57
Šavrda se vytočil ze skrumáže těl, ale střela zblokovaná.
48:40
Nahození od Tormy tečuje Surák, doráží Pour, ale bez výsledku. Strakonice v pěti.
48:10
Strejček při probíhání brankovištěm atakuje Motla, ale rozhodčí bez reakce.
47:05
Hru v početní výhodě si zahrají i domácí. První střela od Poura nad.
47:03
Vyloučen hráč Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře.
46:35
Budek v klasické pozici mezi kruhy dostává přihrávku, ale ve třech lidech obrana Strakonic blokuje.
44:45
Domácí celek v plném počtu. Hosté přesilovku nezahráli vůbec dobře.
43:40
Hosté si zatím šanci nevytvořili. Naopak na druhé straně střílí Ozom, ale míjí.
42:45
První přesilovka dnešního zápasu, kterou si zahrají Strakonice. Pour přerušil šanci za cenu faulu.
42:42
Vyloučen hráč Tomáš Pour družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání.
40:37
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Lukáš Pluskal (3:3).
40:37
Z následného útoku se ale prosazují hráči na opačné straně. Vojtěch Houska procedil balon za Motla.
40:10
Strakoničtí vyhrávají buly, ale první lajna domácích napadá a získává balon. V dobré šanci ale zasahují se štěstím obránci.
40:00
40:00
Střely domácí 7 vs hosté 6.
40:00
Hráči i rozhodčí jsou již připraveni a za pár chvil bude zahájena třetí třetina tohoto střetnutí.
40:00
39:59
Poslední nához Strakonic ani nedolétne do útočné poloviny a rozhodčí písknou konec druhé třetiny. Florbalová škola Plzeň drží náskok jedné branky a oba týmy se jdou ukrýt do šatny a vymyslet taktiku na zbývající část.
39:17
Surák teď zpoza brány na Poura, který v ložence míjí zařízení.
38:19
Z volného úderu předává Vandák Táboříkovi a ten z úhlu pálí kousek nad hostující branku.
36:37
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Karel Šavrda (3:2).
36:37
Houska teď proběhl přes celé hřiště, zbavil se všech strážců a sám před Motlem s přehledem zakončuje.
35:45
Přečíslení 4 na 3 řeší Lehečka střelou, ale Vaníček v pohodě chytá.
35:00
Na dnešní utkání si našlo cestu 114 diváků. Děkujeme!
33:31
Novák teď ve slibné šanci, ale Motl vyráží těsně mimo tyčku,
31:18
Ozom špatně rozehrává, ale okamžitě napravuje a nenechává Strakonice dostat se do šance.
30:26
Völfl neobelstil v rohu Petroviče a poté zbytečně sráží faulem domácího hráče.
28:55
Houskova střela sražena a Torma vysílá do brejku Budka. Ten si obhodil jednoho obránce, ale další vracející se hráč již akci přerušil.
26:33
Strakoničtí teď zamkli domácí, ale velmi těžko se dostávají do vyložené šance. Celá pětka Plzně pozorně a aktivně brání a minimalizují ohrožení své svatyně.
24:46
Řezanka se od mantinelu dostával do střelecké pozice, ale Pour mu čistě balon sebral a zakládá další útok domácích "goril".
23:06
Tento zápas již potřetí na zemi hostující hráč, tentokrát Harman, který padá při couvání bez cizího zavinění. Zřejmě povrch haly není pro některé vyhovující.
21:58
Budek teď na zemi po souboji na středu hřiště, kde dostal zřejmě úder do zad. Po chvíli je opět na nohou a zdá se, že je vše v pořádku.
21:18
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jan Šobotník, asistoval Jonáš Janata (3:1).
21:18
Šobotník nekompromisně uklízí odraženou střelu Janaty do šibenice a domácí vedou 3:1.
20:00
20:00
Střely po první třetině v poměru 8:9 pro Strakonice.
20:00
Zatím se hraje vyrovnané utkání. Oba týmy hrají soustředěně a příliš vyložených šancí jsme neviděli. Je patrné, že včerejší první třetina byla příliš divoká z obou stran a hráči jsou opatrnější.
20:00
19:37
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Daniel Novák (2:1).
19:37
I hosté se ještě stačili prosadit do konce třetiny a snižují na rozdíl jedné branky. Po odražené střele skákal balonek v brankovišti a Houska ho pohotově doklepl.
19:25
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Petr Torma (2:0).
19:25
Lehečka se dostal ke střele a zřejmě tečovaná střela od obrany končí za zády Vaníčka.
18:41
Budek v dobré pozici, ale netrefil dobře a míček směřuje k rohu hřiště.
16:30
Houska těsně za polovinou zkouší štěstí. Obrana domácích s Motlem ale pozorná a nic z toho není. Strakoničtí hodně zkoušejí střílet hned jak se dostanou na útočnou půli, ale zatím většina pokusů končí zblokovaná nebo vedle branky.
15:20
Nejprve Křesák zkoušel poslat dlouhým náhozem do šance svého spoluhráče. Ten byl ale zdvojen a následně se dostal po přihrávce Mikesky do šance Vandák, který pálí nad.
13:45
Kaše opět vysílá nebezpečnou střelu z půlky. Vaníček pouze před sebe na Šobotníka, který doráží, ale dostal naloženo do zad od hostující obrany. Následný volný úder pouze do zdi.
11:55
Hostující útočník se teď po vypíchnutí balonku na půli hnal úplně osamocen na Motla, ale střela neměla dostatečnou kvalitu.
10:50
Kaše pálí od mantinelu přízemní ránu na Vaníčka, ale ten jeho pokus likviduje špičkou nohy.
09:25
I hosté se teď dostali do dvou nebezpečných šancí a ze střední vzdálenosti prověřili Motla, který obě situace bravurně ukončuje.
07:58
07:58
Torma s Budkem se dostali do brejkové situace a efektivně vyřešili střelou do prázdné branky. Domácí se dostávají do vedení.
06:02
Šavrda na půli obral hráče domácích, ale z dobré pozice mu při střele ujel míček z čepele a Motl byl bez práce.
05:10
Janata zachytává rozehrávku hostů, ale obrana se včas vrátila a nedovolila žádné ohrožení svého golmana.
02:40
Hlinovský se vytočil mezi několika hráči do slibné šance, ale pokus kryje obrana Strakonic.
00:55
Na obou stranách byla prověřena pozornost brankářů, ale skore se nemění.
00:20
Zápas byl zahájen a oba týmy začaly velmi soustředěně, povzbuzování svými příznivci, kteří si našli cestu sem do haly ZČU.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nikola Staňková a Lukáš Hajšman.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Strakonice: brankář: Jan Vaníček; hráči v poli: Lukáš Pluskal, Daniel Novák, Vojtěch Houska, Karel Šavrda, Václav Strejček
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň A: brankář: Ondřej Motl; hráči v poli: Kryštof Lehečka, Matěj Surák, Petr Torma, Tomáš Pour, Ondřej Budek
00:00
Zdravíme z Plzně, z haly Západočeské univerzity, kde za chvíli začne druhý zápas play-up Divize. Včerejší utkání zvládli domácí v poměru 8:4. Obě družstva právě absolvují kvalitní rozcvičku a soustředěně se připravují na dnešní střetnutí.
00:00
Hráči už se netrpělivě připravují v chodbě na nástup, v hale probíhají poslední přípravy, diváci jsou usazení a všichni očekáváme parádní zápas.
00:00
Představují se úvodní sestavy. Brankáři včera drželi své týmy a i dnes dostávají důvěru stejní borci.