3:1
2:3
- : -

FbC Asper Šumperk - FTC Vysoké Mýto  10:6
4. Michael Maus, 14. Michael Maus, 16. Michal Šíma, 17. Matěj Mondek, 20. Jan Mannl, 27. Jiří Trávníček, 29. Petr Matěj, 32. Jiří Trávníček, 50. Daniel Venouš, 52. Jan Mannl - 6. Adam Kobr, 7. Martin Kadavý, 31. Adam Kobr, 49. Michael Sháněl, 58. Martin Kadavý, 60. Martin Kadavý; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 188; zásahy brankářů: Antonín Byvan 13 - Václav Musel 16; po třetinách: 5:2, 3:1, 2:3;
60:00
Vyjádření trenéra hostí: Viděli jsme stejně jako včera zajímavý zápas, typické play up. My jsme dnes nebyli tak produktivní jako včera, což podle mého názoru rozhodlo. Chtěli jsme ze Šumperka jedno vítězství, což si vezeme, takže jde vše podle plánu. Velmi oceňujeme parádní atmosféru ve zdejší hale, před takhle skvělými diváky je radost hrát.
60:00
Vyjádření trenéra domácích: „Dnes jsme podali mnohem koncentrovanější výkon ve všech ohledech, produktivita ve druhé třetině nejspíše rozhodla.“
60:00
59:59
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý bez asistence (10:6).
59:59
Střely ve třetí části: 6:7
58:30
Asper na chvíli u míčku, ale Mýto dobrý napadáním míček získalo a můžou kombinovat.
57:06
Mýto nakonec využívá přesilovku a následně zkouší opět powerplay.
57:05
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Milan Koubek (10:5).
55:36
Asper jde do tří.
55:35
Vyloučen hráč Štěpán Maixner družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
54:03
Vyloučen hráč Ondřej Kováč družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
53:52
Asper má před sebou první oslabení v tomto zápase.
53:50
Domácí tentokrát přesilovku nevyužili.
51:50
Je tu třetí přesilovka pro domácí v tomto utkání.
51:49
Vyloučen hráč Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování hokejky.
51:24
Další gol do prázdné brány. Tentokrát Michal Šíma zachytil špatnou rozehrávku soupeře a předložil míček Honzovi Mannlovi a ten to chladnokrevně zakončil.
51:23
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Michal Šíma (10:4).
50:00
Matěj zůstal na chvíli ležet na zemi, Teď už je ale na střídačce a vypadá to, že zápas dohraje.
49:16
Venouš dává gol po té co vybojoval balonek u mantinelu.
49:15
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš bez asistence (9:4).
48:38
Mýto se poprvé prosazuje po dlouhé kombinaci.
48:37
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Michael Sháněl, asistoval Adam Kobr (8:4).
47:34
Hosté zkouší powerplay.
44:48
Hra pod kontrolou Asperu. Jediné v čem je Mýto dnes lepší je hlasitost jejich hráčů.
41:24
Hosté jsou pro zatím aktivnější. Asper se snaží kontrolovat hru.
40:01
Začala nám třetí třetina a hosté do ní vstoupili aktivně.
40:00
40:00
Střely ve druhé části: 7:7
40:00
39:59
V této třetině se už nic nestane. Máte čas na klobásu. Stav po dvou třetinách je 8:3
39:06
Matěj se teď hnal sám na bránu, ale při snaze zakončit mu sjel míček z čepele.
37:00
Asper předvádí kontrolovanou hru na míčku.
35:10
Mýto začíná být podrážděnější. Zatím je to ale to jediné na co se zmůžou.
32:30
JIrka Trávníček teď na hromadě s brankářem soupeře. Pokračuje se ve hře. Nic se nestalo.
31:09
Jirka Trávníček je zpátky! Po včerejším golovém půstu se dnes prosazuje znovu.
31:08
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Daniel Venouš (8:3).
30:19
Odražený míček si před brankou našel Adam Kobr a snižuje na 7:3
30:18
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr bez asistence (7:3).
28:49
Další přesilovka využita. Šíma našel před bránou úplně volného Matěje a ten se nemýlí.
28:48
Timeout FTC Vysoké Mýto
28:48
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Michal Šíma (7:2).
27:33
Koubek neudržel emoce a jde si odpočinout.
27:32
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:42
Abych teď citoval hlavního pořadatele Michala Košátka: Jo Jirko jo!!! Gol dává kapitán týmu Jirka Trávníček!
26:41
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Ondřej Mrázek (6:2).
25:25
Ke trestnému střílení se postavil nejlepší střelec domácích Koubek, avšak jeho zakončení, které by se dalo nazvat míchačka, skončilo na bočním mantinelu.
25:24
Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil Milan Koubek.
22:20
Asper teď dává příležitost třetí lajně.
21:13
Dobrá šance Matěje, která však nekončí golem.
20:01
První buly druhé třetiny pro domácí, ale po faulu hrají hosté.
19:20
Honza Mannl dává gol! Geniální zadovka Šímy a Mannl uklízí do odkryté brány. Tohle je Šumperk jak ho známe.
19:19
18:10
Asper uklidnil hru a jde střídat.
16:11
A znovu! Odskakujeme do dvoubrankového náskoku. Dnes je zřejmě den svátečních střelců, protože po dvou golech Mause se prosadil i Mondek.
16:10
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Matěj Mondek, asistoval Ondřej Kováč (4:2).
15:39
Vedeme! Honza Mannl našel krosem Michala Šímu a ten měl už jednoduchou práci.
15:38
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Jan Mannl (3:2).
14:09
První přesilovka pro Asper. Uvidíme co z toho bude.
14:08
Vyloučen hráč David Šimáček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:40
A máme srovnáno a byl to opět Míša Maus, který napřáhl a ze 25 metrů prostřelil všechno co mu stálo v cestě.
13:25
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michael Maus, asistoval Jindřich Kamler (2:2).
12:03
Mrázek minul bránu při přečíslení dva na jednoho.
11:20
Hra se teď uklidnila a nic moc se neděje.
08:00
Asper opět tlačí.
06:40
Mýto po secvičeném signálu jde do vedení.
06:26
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Michael Sháněl (1:2).
05:54
A bohužel máme srovnáno. Po zaváhání v rozehrávce se prosadil Adam Kobr.
05:53
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Jiří Unzeitig (1:1).
05:20
Byvan teď vyráží maskou střelu od mantinelu.
03:43
Ano! Vedeme! Míša Maus prostřelil vše co mu stálo v cestě.
03:42
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michael Maus, asistoval Jiří Trávníček (1:0).
03:15
Hosté zatím nic nepředvedli.
02:00
Domácí na rozdíl od včerejšího utkání točí pouze dvě formace.
01:00
Asper je od začátku aktivnějším týmem.
00:01
První buly vyhráli domácí a hned se pustili do kombinace.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Axmann a Radek Šiška.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto : brankář: Václav Musel; hráči v poli: Tomáš Vítek, Ladislav Rozlivka, Jiří Unzeitig, Milan Koubek, Adam Kobr
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Jindřich Kamler, Jiří Trávníček, Michael Maus, Ondřej Mrázek, Daniel Venouš
00:00
Vážení sportovní příznivci, vítám vás u druhého zápasu playoff o postup do Národní ligy. Ve včerejším zápase se překvapivě povedlo zvítězit celku z Vysokého Mýta. Prezentovali se především urputnou obranou a protiútoky po chybách domácích. Pohodlně se usaďte. Zápas začne v 15:30.
00:00
Domácí dnes bohužel nastoupí bez zraněného Michala Vařeky, který si ve včerejším zápase vyhodil koleno. Vaři si tak aspoň užil ovace celé haly, když byl odvážen na nosítkách. Vařiho na dálku zdravíme.