2:1
0:3
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní - FBC Ossiko Třinec 2:6
22. Robin Růžička, 26. Vincent Drápal - 9. Jan Mieszek, 19. Marcel Galuszka, 40. Lukáš Tomiczek, 44. Jan Mieszek, 44. Jan Janáč, 54. Lukáš Tomiczek; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Michal Prokeš 16 - Michal Franek 21; po třetinách: 0:2, 2:1, 0:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: 6:8
60:00
Střely v zápase: 23:22
60:00
Komentář trenéra hostů Jiřího Kajfosze: "Dnes už jsme věděli do čeho jdeme. Na doma se připravíme ještě lépe. Díky soupeři, top rozhodčím, i našim skvelým fanouškům."
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Brücknera: Podobný zápas jako včera, dnes jsme ale narazili v zakončení. Na začátku třetí třetiny se soupeř dostal do laufu, ze kterého se nám ho nepodařilo dostat. Na příští víkend se připravíme.
54:59
Weinsteinova střela končí za mantinelem.
54:13
Hornets zkouší hru bez brankáře.
53:38
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Tomiczek, asistoval Marcel Galuszka (2:6).
53:38
Tomiczek si položil Prokeše a zvýšil rozdíl na 4 branky.
52:55
Turoň po čistém souboji zůstává ležet za brankou Prokeše.
52:16
Střela Patáka od půlky končí vedle branky.
49:57
Michal Prokeš opět zachraňuje šance Hornetů na vyrovnání dalším důležitým zákrokem.
48:08
Ani Brno nevyužilo první přesilovku v dnešním zápase.
46:08
Vyloučen hráč Jan Fiedor družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za blokování hokejky.
45:45
Konečky prstů a ve skoku teď vytěsnil Prokeš střelu a zachránil Hornets před dalším obrdženým gólem.
44:28
Po timeoutu Hornets značně navyšují tlak.
43:43
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
43:43
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Janáč, asistoval Jan Fiedor (2:5).
43:04
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek, asistoval Tomáš Sikora (2:4).
43:04
Pokus Sikory od půlky Prokeš vyrazil, na dorážku Mieszka už nestačil.
40:51
Série velkých šancí Třince navýšení vedení nepřinesla.
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: 7-6
40:00
39:43
39:43
Odražený míček poslal Tomiczek střelou bez přípravy do brány a Ossiko tak stráví přestávku ve vedení.
35:12
Již pátá nevyužitá přesilovka Třince v řadě v této sérii.
34:03
Horneti zatím úspěšně brání a vyhazují míček na půlku soupeře.
33:06
Vyloučen hráč Martin Janiczek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hra rukou.
31:51
Včera nevyužili hosté ani jednu přesilovku a dnes začínají ve stejném tónu.
29:51
Vyloučen hráč Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za blokování hokejky.
29:51
Po faulu na půlce od Robina Růžičky si zahrájí třinečtí první přesilovku.
25:22
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Vincent Drápal, asistoval Jakub Matula (2:2).
25:22
Střelu mimo bránu dorazil Vincent Drápal a skóre je nyní vyrovnané.
22:15
Do útočné hry se zapojuje i třetí lajna Hornetů v čele s Vojtou Smutným.
21:05
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Robin Růžička, asistoval Matyáš Weinstein (1:2).
21:05
Neskutečnou pumelici Růžičky pod horní tyčku neměl Franek šanci zastavit.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 10:8
20:00
19:58
Janiczek v posledních vteřinách první třetiny ještě blokuje dvě střely.
18:43
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Marcel Galuszka, asistoval Lukáš Marthaus (0:2).
18:33
Hloužkův pokus z voleje Prokeš pacifikuje.
18:33
Nahrávku Marthause zpoza brány uklidil do brány pohotovou střelou Marcel Galuszka.
17:32
Rozehrávka Hornetů na útočné půlce končí ztrátou balonku.
16:24
Nájezd k bráně a střelu zkusil Havel, Franek však byl připraven.
14:20
Růžičkovi po včerejším hattricku při rozehrávce sebevědomí nechybí, i jako poslední hráč se pouští do kliček, ale vychází mu zatím perfektně.
12:31
Michal Prokeš si připisuje další důležitý zákrok.
11:19
Tomáš Janovský míjí poloodkrytou bránu a jeho střela tak končí jen v outu.
09:29
Hornets mají více šancí, žádná však gólem nekončí.
08:19
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek bez asistence (0:1).
08:19
Jan Mieszek překonal střelou k tyči Prokeše a otevírá skóre zápasu.
05:45
Na druhé straně se sérií důležitých zákroků činí také Prokeš.
04:42
Vyložená šance Fabiána byla zastavena pohotovým zákrokem Franka, který tak uhájil prozatím čisté konto.
01:48
Oba týmy hrají opatrněji než včera, nikdo nechce udělat chybu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Bartošek a Michal Bartošek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Ossiko Třinec: brankář: Michal Franek; hráči v poli: Tomáš Sikora, Tomáš Janovský, Jan Mieszek, Filip Turoň, Vladimír Hloužek
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Michal Prokeš; hráči v poli: Ondřej Krejčí, Lukáš Paták, Patrik Fabián, Jakub Matula, Vincent Drápal
00:00
Vítám Vás u druhého střetnutí Hornets Brno a FBC Ossiko Třinec v play-upu Divize. Včera Horneti na hale v Bohunicích především díky dobrému vstupu do utkání a hattricku Robina Růžičky ovládli první zápas a zvítězili 7:2. Dnes se oba týmy představí na hale v Tuřanech a opět očekáváme napínavé a divácky atraktivní utkání.