3:2
- : -
FbC Písek

FbC Písek - FBC ORCA KRNOV 5:6
30. Daniel Špírek, 32. Daniel Špírek, 44. Jakub Mikeš, 46. Michael Kolínský, 57. Daniel Špírek - 7. Tomáš Zakopčan, 16. Jaromír Filip, 32. Jaromír Filip, 34. Adam Juřina, 41. Filip Fňukal, 45. Filip Fňukal; rozhodčí: Tomáš Čekan - Václav Paletář; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 138; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 24 - René Frydrych 26; po třetinách: 0:2, 2:2, 3:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Hanzlíka: Gratuluji soupeři k vítězství v sérii. Myslím si, že je kruté, že jsme nezískali ani jedno vítězství vzhledem ke třem prohrám v poměru 5:6. Soupeř byl v celé sérii lepší v osobních soubojích a především v přesilové hře a standardních situacích.
60:00
Komentář trenéra domácích, 3.část: Závěr dnešního utkání neuvěřitelně pohoršila aféra s časomírou, ke které se budeme dále vyjadřovat v následující dnech a pevně věřím, že to bude mít nějaké následky. Soupeři gratuluji k vítězství, přeji příjemný večer, hodně štěstí do další série a především šťastnou cestu domu.
60:00
Komentář trenéra Hanzlíka, 2.část: Celkově si však myslím, že jsme rozhodně nebyli horším týmem a troufám si říct, že místy jsme soupeři hodně zatlačili, ale nedokázali jsme proměňovat vyložené šance.
60:00
58:00
Tak to jsem ještě nezažil: pět a půl minuty před koncem přestala fungovat časomíra, takže jsme měřili čas na stopkách. Rozhodčí Paletář si stopoval čas na svých hodinkách a dvě minuty před koncem ukončil zápas, protože jeho hodinky prý ukazovaly, že už má být konec. Bože, ty to vidíš...
56:30
Písek v šesti
56:06
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Špírek bez asistence (5:6).
54:13
Timeout FbC Písek
54:00
Aby toho nebylo málo, tak se nám tu seká časomíra. Hostující lavička to těžce kouše
51:00
Mám srdce v kalhotách
49:00
Diváci musí uznat, že to je lepší než koukat na detektivku. Tam stejně víte, kdo je vrah, ale tady je to nervák do poslední minuty
47:00
Kolín zazvonil Frydrychovi do uší
46:00
Šéba neproměnil šanci, ale lehčí si nemohl přát. Bylo to ještě lehčí než vystudovat práva v Plzni, a to je co říct
45:57
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kolínský, asistoval Jakub Mikeš (4:6).
45:56
Kubo, ta měla oči!
45:00
Emoce by se tu daly krájet
44:31
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Fňukal, asistoval Dominik Menzel (3:6).
43:41
Branku družstva FbC Písek vstřelil Jakub Mikeš bez asistence (3:5).
43:00
V naší věčně promrzlé hale začíná být pěkně horko
42:00
Tak tahle sekyra na Mikeše musela být vidět z Měsíce
40:25
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Fňukal, asistoval Jaromír Filip (2:5).
40:00
40:00
Střely opět pro Písek - 11:9
40:00
39:41
Vyloučen hráč Vladimír Lešek družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:41
Tak takhle rozzuřeného Hanziho jsem dlouho neviděl. Potkat ho v noci, zakousnu se do stromu a dělám suchou větev...
33:34
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Adam Juřina, asistoval Ondřej Miškov (2:4).
31:34
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (2:3).
31:12
Pokud jste nad Píseckými zlomili po minulém víkendu hůl, tak rychle běžte do večerky pro vteřinové lepidlo
31:11
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Špírek, asistoval Tomáš Biskup (2:2).
31:10
Ale dějou se nám tu věci!
29:53
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Špírek, asistoval Filip Trkovský (1:2).
21:00
Ajajajajajaj Kolíne Kolíne, takhle promrhat šanci...a přitom měl času jak Quasimodo při dámské volence!
20:00
20:00
Písek vede zatím jenom na střely - 10:9
20:00
18:00
Fanoušek domácích Šerák vyjadřuje svoji nespokojenost s některými výroky sudího Paletáře. Začíná tu být dusno
15:47
15:00
Hostující č. 14 s hmotností ruského vzpěrače odfoukl Biskupa za mantinel
13:00
Po zákroku Špíry na Svobodu zavoněla ve vzduchu sádra
12:00
Z hlediště se ozývá mohutné povzbuzování z obou kotlů za zvuků ohlušujících trubek. Je to tu jako na Šlágru, už chybí jen pan Peterka
08:00
Špíra vytáhl svůj klenot - bekhandový blafák a lá roztáhni mi nohy a já ti ho tam šoupnu. Frydrych však neroztáhl
06:15
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Zakopčan, asistoval Jan Šulavík (0:1).
04:00
Kolín obkroužil branku jak Gagarin zeměkouli, ale ke gólu to nevedlo
03:00
V hledišti se rozpoutala bitva o to, kdo bude víc slyšet. Zatím vedou Písečtí ultras
02:00
Domácí gólman Vlasta Dvořák si zahrál na Tomáše Součka a odhlavičkoval jedovatý projektil hostujícího Fňukala
00:05
V hale kosa jako vždycky. Jsem zvědavý, jestli nás po zápase z těch sedaček někdo odlepí!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Čekan a Václav Paletář.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: René Frydrych; hráči v poli: Adam Juřina, Ondřej Miškov, Jaromír Filip, Dominik Fňukal, Filip Svoboda
00:00
Line-up domácích FbC Písek: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Vladimír Lešek, Michael Kolínský, Michal Cigánek, Pavel Šebelle, Jakub Mikeš
00:00
Zdravím všechny fanynky a fanoušku dobrého florbalu. Čeká nás laskominka tohoto víkendu: 3.zápas 1.kola play-up Divize mužů, ve kterém domácí Písek rupe 0:2 na zápasy. Série se hraje na tři vítězná utkání.