3:0
2:4
- : -

FBC Ossiko Třinec - Hornets Brno ZŠ Horní  6:4
7. Marcel Galuszka, 34. Jan Janáč, 35. Lukáš Tomiczek, 37. Michal Martynek, 54. Jan Mieszek, 57. Vladimír Hloužek - 42. Jakub Matula, 48. Robin Růžička, 51. Martin Janiczek, 54. Matyáš Weinstein; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 154; zásahy brankářů: Michal Franek 30 - Michal Prokeš 21; po třetinách: 1:0, 3:0, 2:4;
60:01
Komentář trenéra domácích pana Jiřího Kajfosze: "Až na 10 minutový výpadek ve 3.třetině jsme s dneškem spokojeni. Do Brna už rozhodně sérii vracet nechceme a zítra to tak bude vypadat! Díky skvělým fanouškům."
60:00
Komentář trenéra hostí pana Pavla Brücknera: Prospali jsme 40 minut utkání, byli jsme pomalí. Zítra nás čeká nový zápas, kdy vrátíme sérii do Brna.
60:00
59:59
Střely domácích celkem: 27 Střely hostujících celkem: 34
59:25
Vyloučen hráč Patrik Fabián družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za vysoká hokejka.
56:28
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Vladimír Hloužek, asistoval Jan Mieszek (6:4).
56:28
Hloužek si po nahrávce od Miesza vyloženě vychutnává a trefuje skákavý míček
53:38
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Matyáš Weinstein, asistoval Daniel Havel (5:4).
53:38
Hornets rychle odpovídá
53:07
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek, asistoval Filip Turoň (5:3).
53:07
Po obrovském brněnském tlaku, vybojovává Turoň míček u mantinelu, kde nahrává Mieszkovi, ten skóruje
51:33
Brno se po třech vstřelených gólech probudilo a začíná dělat Třinci problémy
50:50
Timeout FBC Ossiko Třinec
50:50
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek, asistoval Matěj Lang (4:3).
49:57
KUba Kyselý postavil své tělo jako tvrdou zeď a zabraňuje tak míčku pokračovat do třinecké brány
49:36
Brněnští ve velké šanci, ale přestřelují Frankovu bránu
47:47
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Robin Růžička, asistoval Matyáš Weinstein (4:2).
42:50
Vyloučen hráč Patrik Fabián družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost.
41:57
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Matyáš Weinstein (4:1).
41:57
Po chybě domácího hráče, Brno využívá přesilovku a skóruje
41:30
Vyloučen hráč Lukáš Tomiczek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za blokování hokejky.
36:26
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Michal Martynek, asistoval Filip Turoň (4:0).
36:26
Nacvičená přesilovka, Turoň vyčkává a nahrává Martynkovi přímo do prázdné brány.
35:43
Vyloučen hráč Vincent Drápal družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
34:32
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Tomiczek, asistoval Michal Martynek (3:0).
34:32
Michal Martynek ze středu stříli na brněnskou kasu, Tomiczkem doráží, radost pohledět
33:18
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Janáč, asistoval Matěj Hecl (2:0).
33:18
Hecl nahrává Janáčovi do samostatného úniku, který zvedá skóre na 2:0
30:20
Třinecký dobře oddřenný bekčeking, který se proměňuje v šanci pro Marthause, ten stříli do golmana
28:40
Nejmladší trinecká lajna předvádí skvělou kombinaci
26:49
Krásna třinecká akce Tomiczek ze středu shazuje na Galuszku a ten nahrává před bránu do prázdné Marthausovi, ten netrefuje. Pěkná kombinace
26:11
Brněnští hráči zavařují třineckému golmanovi, ten vychytává.
20:22
Hned na úvod domácí měli velkou šanci. Mieszek našel nabíhajícího Hloužka, který však nedokázal míček usměrnit do brány.
20:00
20:00
19:59
Střely domácích: 9 Střely hostujících: 11
18:10
Vyloučen hráč Filip Sikora družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za hrubost.
18:10
Filip Sikora neudržel trošku nervy na uzdě, když bránil brankoviště. Tak se jde zchladit na 2 min.
16:49
Franek teď převedl dobrou orientaci a připisuje si tak další skvělý zákrok.
15:56
Domácí odehrávají skvěle oslabení, nepouští hosty ani k zakončení. Míček mají stále pod kontrolou
14:49
Třinci se i v oslabení daří držet míček na útočné polovině.
14:27
Vyloučen hráč Marcel Galuszka družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za bránění ve hře.
13:52
Tomáš Janovský opět zastavuje akci Brna!
13:23
Místy to vypadá, že domácí hrají přesilovou hru.
12:36
Třinec ted drží míček pod kontrolou
11:26
Janovský zastavuje akci Brna.
09:47
Hornets měli teď dvě standardní situace. Po jedné však zazvonila tyč a druhá byla zablokována.
08:21
Domácí nepouští důslednou obranou hosty k ničemu.
06:04
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Marcel Galuszka, asistoval Lukáš Tomiczek (1:0).
06:04
Tomiczek vybojoval v rohu hřiště míček a vyslal ho na bránu, kde čekal Galuszka a bekhendem v pádu zakončuje.
04:39
Hecl vyslal z poloviny hřiště na Prokeše dobrou střelu! Jen před bránou chyběl někdo na dorážku.
02:58
Třinec je více na míčku a snaží se vytvořit si nějakou akci.
01:03
Matula se snažil prokličkovat přes obranu Třince, ale neúspěsně.
00:01
Úvodní buly vyhráli hosté
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vráblík.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Michal Prokeš; hráči v poli: Jakub Matula, Vincent Drápal, Lukáš Paták, Adam Obertan, Patrik Fabián
00:00
Line-up domácích FBC Ossiko Třinec: brankář: Michal Franek; hráči v poli: Tomáš Sikora, Tomáš Janovský, Vladimír Hloužek, Jan Mieszek, Filip Turoň