2:1
0:2
- : -

FBC Mohelnice - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 4:6
6. Lukáš Zach, 19. Tomáš Pudil, 25. David Nejezchleba, 36. Lukáš Zach - 2. Filip Štědrý, 7. Lukáš Porazil, 11. Filip Blažek, 23. Jan Žák, 53. Lukáš Pilík, 60. Jan Žák; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Václav Killar; vyloučení: 3:6 + Jakub Mikolášek OS; využití: 2:1; diváků: 136; zásahy brankářů: Jakub Haltmar 39 - Jiří Cisler 32; po třetinách: 2:3, 2:1, 0:2;
60:00
Střely hosté: 17 domácí: 13
60:00
Střely celkem hosté: 44 domácí: 36
60:00
Vyjádření trenéra hostů: Strašně důležitý krok dneska, doufám, že zítra navážeme na dnešní výkon a vyvarujeme se zbytečných vyloučení. Děkuji všem a především domácím divákům, kteří velmi sympaticky fandili. Těšíme se na zítra.
60:00
Vyjádření trenéra domácích: Famozní show, ve které jsme nechali na hřišti naprosto všechno. Bohužel však vinou totálně stupidních vyloučení jsme zápas ztratili. Je to spooort a pokud to nezvládneš v hlavě, nemůžeš vyhrát. Děkujeme soupeři, rozhodčím, ale především našim fantastickým divákům. Doufáme, že zítra se tu sejdou ve stejném počtu, pokusíme se sérii vyrovnat. FBCM OLE!
60:00
59:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Jiří Sloup (4:6).
57:30
Vyloučen hráč David Nejezchleba družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za zdržování hry.
56:12
Špatná nahrávka Plzně před bránou přímo na čepel Mohelnice, ta tuto chybu nevytrestala
55:13
Sedmera na Zacha ten trefuje brankáře
54:11
Vyloučen hráč Adam Tkadlec družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
53:33
Šalda perfektně zblokoval a zabránil golové šanci
52:48
Šalda zkouší od mantinelu, bránu netrefuje
52:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Pilík, asistoval David Pilík (4:5).
52:09
Mohelnice má přesilovku, přesto Plzeň je více na míčku
51:28
Vyloučen hráč Adam Tkadlec družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za držení.
48:16
Vyloučen hráč Matěj Bizek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nesportovní chování.
35:58
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Lukáš Zach, asistoval Tomáš Dokoupil (4:4).
34:54
Vyloučen hráč Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - osobní trest.
34:54
Vyloučen hráč Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
31:32
Vyloučen hráč Lukáš Pilík družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
30:03
Vyloučen hráč Ondřej Baroch družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
29:04
Další odložené vyloučení, vylučovat se bude na straně Plzně.
28:40
Sedmera se pokouší prostřelit Cislera, marně.
27:31
Zach poslal dva hráče Plzně na párek do bufetu.
25:36
Kellar střílí od mantinelu, Haltmar je jako zeď
24:37
Špatné postavení na buly od Zacha, hosté mají rozehrávku
24:36
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil David Nejezchleba, asistoval Michal Vaněk (3:4).
22:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Filip Blažek (2:4).
18:18
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Tomáš Pudil, asistoval Martin Nitsche (2:3).
18:04
Vyloučen hráč Tomáš Katolický družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
10:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Pavel Šimeček (1:3).
09:52
Blažek z výběhu Haltmar drží
09:08
Střelu Žáka Haltmar chytá
08:25
Vyloučen hráč Filip Sedmera družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hra bez hokejky.