2:3
1:1
- : -

FTC Vysoké Mýto - FbC Asper Šumperk 6:7
9. Martin Kadavý, 18. Milan Koubek, 19. Milan Koubek, 21. Jiří Unzeitig, 38. Martin Kadavý, 56. Adam Kobr - 5. Jiří Trávníček, 6. Daniel Venouš, 12. Michal Šíma, 22. Daniel Venouš, 27. Jan Mannl, 40. Jiří Trávníček, 49. Jiří Trávníček; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 3:5 + Petr Matěj OS; využití: 3:2; diváků: 207; zásahy brankářů: Václav Musel 27 - Antonín Byvan 39; po třetinách: 3:3, 2:3, 1:1;
60:00
Komentář Ondřeje Mrázka: Další skvělý zápas, dneska jsme šťastnější my a těšíme se na zápas číslo pět. Tahle série si to rozhodně zaslouží!
60:00
Střely FTC VM 13 - 7 FbC Šumperk
60:00
Komentář Jindřicha Večeře: Bylo to z naší strany celkem vydařené utkání, bohužel nás trochu zradila koncovka, jinak už mohlo být hotovo. Chtěli jsme dnes rozhodnout, hlavně kvůli našim fantastickým divákům, ale rozhodně nemáme problém zajet ve středu do Šumperka a rozhodnout to tam v náš prospěch.
60:00
59:59
Šumperk srovnává sérii a domácí přichází nejen o matchball, ale budou se muset znovu vypravit do Olomouckého kraje
59:57
A brankář Byvoj na brankové čáře
59:51
Vyloučen hráč Ladislav Rozlivka družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
59:51
Vyloučen hráč Michal Šíma družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
58:43
Domácí Vysoké Mýto s jistotou půjde do šesti, zatímco trenéři při timeoutu využili všchny fixy a dostupné desky
56:29
Reportáž z tribun: "Mejto jedem, dáme ještě jeden"
55:27
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Tomáš Vítek (6:7).
55:27
Tak pozor!!! Domácí drží naději na prodloužení a snižují na rozdíl jediné branky
52:26
Tímto výkonem, který je úplně odlišný od toho, co jsme viděli včera Vysoké Mýto určitě nevyhraje
51:20
Šumperk začal výrazně dohrávat souboje a především Kováč znovu diskutuje s rozhodčím
51:02
Dnešnímu zápasu přihlíží 207 diváků. Děkujeme
49:35
Šumperk stále v tlaku a Vysoké Mýto se nemůže chytit
49:00
Možná za to může dvoubrankové vedení, ale velké DÍKY patří kapitánu Šumperka, který drží nervy na uzdě
48:11
Domácí by měli rozhodně přidat, pokud dnes chtějí pomýšlet alespoň na prodloužení
48:10
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Daniel Venouš (5:7).
47:31
Ondřej Kováč byl čistě obrán o míč, cestou na střídačku si však neodpustil tři sprostá slova
39:08
Musím uznat, že Šumperk hraje skvěle, ale je na hráčích vidět, že opravdu nejsou zvyklí hrát vyrovnané zápasy, ba dokonce dotahovat gólové ztráty
39:07
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Michal Šíma (5:6).
38:30
Václav Musel s jistotou chytá a rozehrává do pravého obranného rohu
37:53
Nervy hráčům Šumperka mírně tečou, nebudem si nic nalhávat, jeden z hráčů teď silně udeřil florbalkou do mantinelu, ale to jsou emoce, to dělá tento sport tak krásným
37:27
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Milan Koubek (5:5).
36:17
Na konci druhé třetiny nám dokazují i domácí, že jim práce s balónem na hokejkách není cizý a pouští se do kombinace mezi obránci a vcelku si zatím ví rady, ví jak na to
35:47
Vyloučen hráč Jakub Hruban družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:38
Brankář domácích Musel se zapojil v rozehrávce, před polovinou hřiště
34:37
Rána Michala Vařeky z poloviny hřiště prosvištěla těsně nad břevnem
34:08
Vysoké Mýto hned po rozehrávce volného úderu faulovalo a bude tedy hrát hostující tým
29:43
Unzeitig nadvakrát zkusil z předbrankového prostoru prostřelit brankáře, což udělalo skvělou atmosféru na tribuně
28:18
FTC pod obrovským tlakem
27:28
Jestli můžu Šumperk za něco velmi pochválit, je to bezpochyby držení míče a skvělé kombinace především ve středu chřiště a při přechodu do útoku
26:38
Asperk si tedy bere vedení zpět a zatím se drží v obraně
26:27
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Michal Šíma (4:5).
26:26
Krásná rána do šibenice, smekám
26:05
Vyloučen hráč Michael Sháněl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
24:38
Asper je pod tlakem, ale držení míče i přes ztrátu trenéra zůstává na jejich straně
23:33
V hostujícím týmu, rychle přebral slovo kapitán a rovná si hráče podle svých představ
21:31
Trenér hostí neustál situaci, která předcházela gólu a v komunikaci s rozhodčím nepoužil vhodná, proto byl vykázán na tribunu a Patsch si odsedí dvouminutový trest
21:30
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Jiří Trávníček (4:4).
21:30
Vyloučen hráč Viktor Patsch družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nesportovní chování.
21:30
Vyloučen vedoucí Petr Matěj družstva FbC Asper Šumperk - osobní trest.
21:02
Vysoké Mýto se poprvé v utkání dostalo do vedení a hned se dostalo do výrazného tlaku, počítáme již třetí střelu na bránu
20:32
Domácím trvalo necelých půl minuty, aby využila přesilovku
20:27
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Martin Kadavý (4:3).
19:48
Kobr a Šíma dostávají poslední varování, jejich pošťuchování nebude na pořadu dne
19:17
Poslední minuta se tedy ponese v duchu přesilovky domácích, po faulu Mondeka na polovině hřiště
19:13
Vyloučen hráč Matěj Mondek družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
18:46
Nesmyslná sekera kapitána domácích konči jen volným úderem a přísným varováním
18:14
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Adam Kobr (3:3).
17:01
Trochu se opakuje včerejší scénář, kdy Šumperk také vedl 3:1, máme tu však poslední tři minuty první třetiny a nechme se překvapit, čím nás klání překvapí
12:37
Venouš je opět u míče, dnes se mu zatím zápas perfektně vyvíjí, zaznamenal gól, asistenci, uvidíme co ještě stačí přidat
11:54
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Daniel Venouš (1:3).
11:51
Trávníček dostal čistě naloženo na polovině hřiště, ale hosté i tak útočí
10:40
Vysoké Mýto, to dnes nebude mít vůbec jednoduché, protože hosté se nyní dostávají k další střele, která jako obvykle končí na bloku soupeře
09:33
Vilímek selhal, když mu na poslední chvíli před střelou ujel míček z hokejky
08:54
08:11
Domácí kotel už od úvodu utkání cítí, že dnes bude podpora opravdu potřeba
07:41
Vyloučen hráč Daniel Venouš družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za blokování hokejky.
07:17
Kobr se snažil trefit odkrytou bránu a snížit na rozdíl jediné branky, ale brankář byl rychlejší
06:30
Hosté opět v útoku, zatím co domácí jsou dopředu velmi skoupí
06:01
Již zmíněný hráč individuálně vyvezl balón na polovinu, odkud se nemýlil
05:56
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš bez asistence (0:2).
05:30
Daniel Venouš výborně zavezl míč za bránu soupeře a nehodlá se ho pustit
04:34
Kapitán Asperu využil přesilovou hru, když vyšel jako vítěz ze skrumáže před bránou soupeře
04:33
04:14
Tlak hostů teď podpořila přesilovka
04:11
Vyloučen hráč Jiří Unzeitig družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
03:31
Šumperk, stejně jako včera hraje na držení míče a rychlou kombinaci
02:47
Kadavý vystihl nepřesnou nahrávku v obraně hostí a pokusil se překvapit brankáře přízemní střelou