5:2
2:2
- : -

FBC Ossiko Třinec - Hornets Brno ZŠ Horní  10:11
4. Michal Martynek, 13. Tomáš Sikora, 15. Jan Mieszek, 21. Jan Mieszek, 23. Tomáš Sikora, 24. Marcel Galuszka, 32. Marcel Galuszka, 35. Tomáš Janovský, 44. Jan Fiedor, 59. Filip Turoň - 2. Ondřej Krejčí, 8. Ondřej Krejčí, 8. Vincent Drápal, 8. Martin Janiczek, 9. Vincent Drápal, 16. Martin Janiczek, 19. Daniel Havel, 33. Matyáš Weinstein, 34. Martin Janiczek, 55. Jakub Matula, 56. Ondřej Krejčí; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Václav Killar; vyloučení: 3 + Filip Sikora OS:6; využití: 1:1; diváků: 120; zásahy brankářů: Michal Franek 36 - Michal Prokeš 44; po třetinách: 3:7, 5:2, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Pavla Brücknera: Dnes jsme byli lepší než včera. Ustáli jsme mnoho oslabení. Slíbili jsme našim fanouškům zápas v Brně, kde rozhodneme!
60:00
Komentář trenéra domácího Jiřího Kajfosze: "Tahle prohra bolí, ale hrozně nás posílí. Sice jsme to nedotáhli, ale ukázali jsme si, co dokážeme. Obdivuji jistotu kolegy kouče, že v Brně rozhodnou. My jsme to rozhodně ještě nezabalili. Nashle."
60:00
Nejlepší hráč domácích Mieszek, nejlepší hráč hostů Janiczek.
60:00
59:59
Střely domácích: 15 Střely hostujících: 18
59:55
Vyloučen hráč Jakub Matula družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
58:18
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Filip Turoň, asistoval Jan Mieszek (10:11).
57:11
Třinec odvolává brankaře a zkouší hru v 6.
55:58
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Jakub Matula (9:11).
55:15
Vyloučen hráč Filip Sikora družstva FBC Ossiko Třinec - osobní trest.
55:15
Vyloučen hráč Filip Sikora družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nesportovní chování.
54:16
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Patrik Fabián (9:10).
53:00
Domácí jsou aktivnější na míčku a z toho pramení dlouhodobá hra na míčku.
48:12
Třinečtí ubránili oslabení a zapětí začíná přesilovka.
46:43
Vyloučen hráč Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hra na zemi.
44:32
Vyloučen hráč Filip Sikora družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
43:12
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Fiedor, asistoval Jan Janáč (9:9).
41:34
Třinec si vytváří velké šance ale bez efektu branky.
40:49
Vyloučen hráč Matyáš Weinstein družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost.
37:30
Martynek ve vyrovnávací šanci netrefuje bránu ale soupeře.
36:02
Vyloučen hráč Tibor Kučera družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
34:34
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tomáš Janovský, asistoval Michal Badura (8:9).
34:34
Po odrazu ze zadního mantinelu pohotový Janovský snižuje náskok na 9:8!!
34:07
Brno střílí opět rychlé góly a vrací se do vedení.
33:07
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek, asistoval Robin Růžička (7:9).
32:42
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Matyáš Weinstein, asistoval Daniel Havel (7:8).
31:55
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Marcel Galuszka, asistoval Lukáš Tomiczek (7:7).
29:40
Hosté hrozí nebezpečnými protiútoky, které ale nedokážou proměnit.
26:26
Vyloučen hráč Jakub Matula družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost.
26:26
Vyloučen hráč Lukáš Tomiczek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za hrubost.
26:02
Franek uřaduje v brankovišti a drží tým Třince.
24:48
Kupczak trefuje nad nohu gólmanovi hostů ale netrefuje bránu
23:23
Třinec se dostává na dostřel jedné branky.
23:22
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Marcel Galuszka, asistoval Michal Martynek (6:7).
22:50
Vyloučen hráč Robin Růžička družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za držení.
22:02
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tomáš Sikora bez asistence (5:7).
22:02
Sikora tvrdou střelu trefuje růžek brány.
21:14
Třinec tlačí tým Brna v pásmu.
20:44
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek, asistoval Filip Turoň (4:7).
19:23
Třinečtí se postupně dostávají do tlaku a ohrožuji bránu soupeře.
18:46
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Daniel Havel, asistoval Ondřej Krejčí (3:7).
17:40
Janáč dobrou střelu ohrožuje hostující bránu.
15:08
Na obou stranách padly rychlé góly.
15:07
14:46
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek bez asistence (3:5).
13:55
Hra se vyrovnává na oba týmy se snaží hrát na míčku.
12:57
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tomáš Sikora, asistoval Filip Turoň (2:5).
12:57
Sikora střílí z dálky a umisťuje střelu k tyči.
12:32
Sikora krosem Hloužka který přestřeluje bránu.
11:15
Po nebezpečné střele domácích se nepodařilo dorazit míček do brány.
09:15
Nervozita se stupňuje na obou stranách zápas nabírá drive.
08:29
Timeout FBC Ossiko Třinec
08:29
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Vincent Drápal, asistoval Tibor Kučera (1:5).
07:45
Hosté po třech rychlých gólech dostávají domácí pod tlak.
07:44
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek, asistoval Daniel Havel (1:4).
07:34
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Vincent Drápal, asistoval Jakub Matula (1:3).
07:03
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Robin Růžička (1:2).
05:24
Třinečtí drží míček na utočné polovině a postupně dobývají bránu hostů.
04:50
Janovský pěknou střelou netrefuje bránu.
04:25
Krejčí netrefuje bránu po rychlé souhře.
03:58
Fiedor mohl navýšit skóre, ale střílí do středu brány.
03:31
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Michal Martynek, asistoval Lukáš Tomiczek (1:1).
03:31
Po rozehrávce Třinec z rohu se prosazuje tvrdou střelou Martynek.
01:23
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Martin Janiczek (0:1).
01:23
Po rychlém protiútoku se hosté prosazují.
00:35
Oba týmy začali ve velkém tempu.
00:01
Úvodní buly pro Třinec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Minarčík a Václav Killar.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Michal Prokeš; hráči v poli: Tibor Kučera, Lukáš Paták, Patrik Fabián, Jakub Matula, Vincent Drápal
00:00
Line-up domácích FBC Ossiko Třinec: brankář: Michal Franek; hráči v poli: Tomáš Sikora, Tomáš Janovský, Filip Turoň, Vladimír Hloužek, Jan Mieszek