2:1
3:0
- : -

FbC Asper Šumperk - FTC Vysoké Mýto  6:2
13. Jakub Hruban, 28. Daniel Venouš, 34. Michal Šíma, 59. Daniel Venouš, 59. Daniel Venouš, 60. Daniel Venouš - 11. Petr Lesák, 34. Martin Kadavý; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Radim Klimecký; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Antonín Byvan 14 - Václav Musel 22; po třetinách: 1:1, 2:1, 3:0;
60:00
Vyjádření trenéra hostí: Nejprve k dnešnímu utkání.. Po čtyřech zápasech, kdy se hrál perfektní florbal, to byly dnes spíše šachy. Bohužel jsme to dnes v klíčových fázích nezvládli. Je škoda, že takovéhle utkání nemůže vidět vyprodaná hala.
60:00
Vyjádření trenéra hostí 2. část: Co se týká série, myslím, že to byla jedna nejlepších, které se aktuálně hráli, jsme hrdí na naše hráče za to jaké předváděli výkony, ale určitě neodcházíme ze série se svěšenou hlavou. Gratuluji Asperu k postupu a rádi se za hráči Šumperka podíváme do Národní ligy příští rok.
60:00
Vyjádření vedoucího domácích Petra Matěje (1. části):: "Naprostý souhlas s hostujícím realizačním týmem. Jsem naprosto přesvědčen, že florbalově to byla snad nejkvalitnější a nejvyrovnanější série. Musím smeknout před všemi hráči obou týmů, všichni si sáhli až na dno sil a rozhodly maličkosti. Dnes si myslím, že na šance a nakonec i na skóre jsme byli o maličký kousek lepší."
60:00
Vyjádření vedoucího domácích Petra Matěje (2. část): "Byla to obrovsky těžká série, ale opět musím vyzdvihnout oba týmy, protože během pěti zápasů jsem na hřišti nezaznamenal nějaké gesto, které by nebylo fair-play. Děkuji Vysokému Mýtu za krásnou sérii, budeme Vám držet palce v příští sezóně. My odpočineme a o víkendu do toho jdeme znovu! Zdravím stovky fanoušků u internetu!"
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: 10:4
59:58
Je konec!!! Jdeme dál!! Děkujeme Mýtu za napínavou sérii a kvalitní prověrku do dalších kol.
59:31
Tak i druhá posila z Jaroměře si připisuje mazanec. Milan Koubek ztratil míček na půlce a Venouš dnes počtvrté.
59:30
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš bez asistence (6:2).
59:00
Daniel Venouš kompletuje hattrick po té, co vzal Kobrovi míček na půlce.
58:57
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš bez asistence (5:2).
58:37
Venouš trefuje prázdnou bránu.
58:36
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš bez asistence (4:2).
58:10
Hosté hrají bez brankáře.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:40
Mýto teď předvedlo střídání ve vysokém tempu. Jedno z prvních v tomto utkání.
55:20
Další bezzubá přesilovka hostí končí.
53:40
Domácí teď utekli 2 na 1, ale brankář Musel předvedl zákrok, který by mu záviděl i Dominik Hašek.
53:18
Druhá přesilovka pro hosty.
53:17
Vyloučen hráč Ondřej Kováč družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
52:29
Venoušova dobrá střela těsně vedle.
50:36
Menší skrumáž v rohu Šumperka. Hrát budou hosté.
49:31
Omlouvám se za čtyřminutový výpadek v online přenosu. Chyba je na straně FISu.
48:28
Mýto postupně otevírá hru a domácí mají možnosti přečíslení.
44:21
Kobr trefuje tyč a to je to jediné co se hostům v přesilovce povedlo. Nebýt této střely, dala by se tato přesilovka označit za sterilní.
42:50
Po nešťastném faulu Mrázka mají první přesilovou příležitost hráči z Mýta.
42:43
Vyloučen hráč Ondřej Mrázek družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:57
Hra začíná nabírat na obrátkách.
40:02
Na youtube nás sleduje průměrně 400 diváků. DĚKUJEME!!!
40:01
Úvodní buly třetí části vyhrávají hosté.
40:00
40:00
Asper půjde do poslední třetiny z jednobrankovým náskokem. Uvidíme co si hosté připraví v šatně. Zhruba za 10 minut pokračujeme.
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: 6:6
39:45
Spousta neproměněných šancí na obou stranách v poslední minutě druhé třetiny.
37:53
Dobrý zákrok Byvana, který dnes předvádí výborný výkon.
36:40
Po sporném autu následuje buly.
35:12
Šumperk opět kontroluje hru.
33:52
Očividně se čas na poradu vyplatil. Hosté snižují na rozdíl jedné branky.
33:51
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Adam Kobr (3:2).
33:26
Hosté si vybrali čas na poradu. Tato možnost by jim mohla v závěru utkání chybět.
33:25
Timeout FTC Vysoké Mýto
33:02
Anooo!! Jdeme do trháku. Kováč neskutečně vybojoval, utekl a následně prostrčil Šímovi před takřka prázdnou bránu.
33:01
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Ondřej Kováč (3:1).
32:00
Tyčka zvoní za Byvanem a z následného protiútoku Asper míjí bránu.
31:22
Hra se začíná stupňovat.
30:26
Začíná nám tu přibývat chyb hostí a šancí domácích. To se všem přítomným pořadatelům líbí.
28:30
Venouš vymíchal na půlce obránce soupeře, ale samostatný únik bohužel neproměnil.
27:19
Vedeme!!! Venouš utekl sám po chybě soupeře a proměnil. To jsme v sezoně mockrát neviděli.
27:18
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš bez asistence (2:1).
25:20
Hra je teď kouskována drobnými fauly na obě strany.
22:31
Opatrný start druhé třetiny. Víc šancí mají domácí.
20:46
Teď branková konstrukce zachránila Byvana.
20:01
Míček pro domácí a ti tak mohou zakládat útok.
20:00
20:00
Přestávku si vyplníme moji oblíbenou rubrikou: Pozdravy z boxu časoměřičů. Tímto tedy zdravím všechny fanoušky jak domácích, tak i fanoušky do Vysokého Mýta. Dále zdravíme pana Šímu a další skalní příznivce klubu. Nesmím zapomenout pozdravit Petru Škobisovou do Prahy, která usilovně drží palce u onlinu. Děkujeme moc všem za vaši přízeň. Vážíme si toho!
20:00
19:59
Střely v první třetině: 9:6
19:58
První třetina je u konce. Máte teď čas na klobásu, zhruba za 10 minut jsme zpět.
19:39
Šumperk sportovně odevzdává míček a hrát tak můžou hosté.
18:10
Bohužel ani druhou přesilovku se nepodařilo využít.
17:00
Mannl v dobrém výběhu, ale trefil pouze Musela.
16:00
A je to druhá přesilová pro domácí.
15:59
Vyloučen hráč Václav Hanus družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
14:59
Mrázek teď dobře prošel středem, ale jeho pokus mířil značně mimo bránu.
13:20
Asper teď předvádí kontrolovanou a postupnou rozehrávku.
12:20
Abych teď citoval Roberta Zárubu: ,,Gooooooooooooooooooooooooooooooooool!!" Máme srovnáno po střele od mantinelu.
12:19
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jakub Hruban, asistoval Ondřej Kováč (1:1).
10:39
Máme tu první gol, který dává Lesák po důrazu na brankovišti.
10:38
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák, asistoval Lukáš Večeře (0:1).
09:44
Byvan dobrým zákrokem teď podržel domácí.
08:33
Asper má teď příležitost standartní situace ze slibné pozice.
06:55
Sudí Kubáč signalizuje došvih. Hrát budou hosté.
05:15
Na obou týmech je vidět důležitost dnešního zápasu. Hra je zatím velmi opatrná.
04:09
Domácím se povedlo v přesilovku párkrát vystřelit, ale žádné vážnější ohrožení z toho nebylo.
02:05
Asper má k dispozici první přesilovou hru.
02:04
Vyloučen hráč Adam Kobr družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
01:28
Důrazný Maixner nedovolil hostujícímu týmu ohrozit branku.
00:35
Po faulu hostí má Šumperk k dispozici standartku v útočném rohu.
00:01
První buly vyhráli domácí a mohou kombinovat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Kubáč a Radim Klimecký.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto : brankář: Václav Musel; hráči v poli: Tomáš Vítek, Ladislav Rozlivka, Jiří Unzeitig, Milan Koubek, Adam Kobr
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Jindřich Kamler, Michal Vařeka, Jiří Trávníček, Michal Šíma, Daniel Venouš
00:00
Vážení diváci vítám vás u online přenosu z rozhodujícího utkání play-off o postup do Národní ligy. Stav série je 2:2. Oba týmy dokázaly zvítězit jednou na domácím hřišti a jednou na hřišti soupeře.
00:00
Tato série se mohla těšit početné návštěvnosti, kdy na každém ze čtyř utkání bylo vždy alespoň 200 diváků. Bohužel dnes je v souladu s nařízením vlády hala šumperského gymnázia prázdná.
00:00
Na dálku bych chtěl pozdravit kolegu zapisovatele do Vysokého Mýta pana Filipa Neumanna. Forma vašeho zápisu se mi líbila, ale mám k ní dvě výhrady.. Věci na které jste poukazoval u Jiřího Trávníčka řeší psycholog nikoliv psychiatr a ve slově VIDLÁCKÉ se píše i nikoliv y. Přeji hodně štěstí do budoucího zapisování.