3:4
3:3
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní - FBC Ossiko Třinec 7:8
14. Patrik Fabián, 22. Matyáš Weinstein, 25. Robin Růžička, 38. Vincent Drápal, 43. Vincent Drápal, 50. Jakub Matula, 51. Lukáš Šmarda - 17. Matěj Hecl, 24. Filip Turoň, 27. Michal Martynek, 28. Marcel Galuszka, 35. Jan Mieszek, 41. Filip Turoň, 56. Jan Janáč, 57. Matěj Hecl; rozhodčí: Jiří Obalil - Martin Pivoda; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Michal Prokeš 14 - Michal Franek 26; po třetinách: 1:1, 3:4, 3:3;
60:00
Po neskutečné bitvě bere vítězství a sérii FBC Ossiko Třinec.
60:00
Dnešnímu utkání chyběli pouze diváci. Šance, napětí, obraty a góly, herně nic nechybělo.
60:00
Střely ve třetí třetině: 11:7
60:00
Střely v utkání:33:22
60:00
Komentář trenéra hostů Jiřího Kajfosze: "Neskutečně vyrovnaná série, kde o postupu rozhodovaly maličkosti. Soupeř si zaslouží obrovskou poklonu za to, co v sérii předváděl. My jsme dnes moc florbal nehráli spíš jsme to odpracovali, ale v této fázi soutěže už účel světí prostředky. Smutný pohled na tribunu. Hlavně zdraví."
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Brücknera (část 1.): V sérii jsme náš výkon zlepšovali a dnes jsme byli lepším týmem, chybělo nám dnes ale pohotovější zakončení. Celkově to byla velmi dobrá série, ve které hrál soupeř výborně a v součtu ubojoval postup dále, kde mu přejeme ať jim to vyjde. Nás může mrzet hlavně druhé a část třetího utkání, ve které jsme to prospali.
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Brücknera (část 2.): Souhlasím s kolegou, smutný pohled na tribunu, dnes i bez fanoušků to mělo velký náboj a tempo, kdy by zápas diváky bavil. Ale bohužel. Snad jsme si během sezóny získali naše fanoušky pro utkání i do dalších sezón, kdy až budou moct, budou rádi chodit na utkání v hojném počtu.
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Brücknera (část 3.): Děkuji všem hráčům za solidní sezónu, ve které jsme sehráli kvalitní utkání v poháru a drželi slušný standard v Divizi. Nadstavba nám ukázala, že máme na víc, ale musíme si to vyhodnotit a říct si, jak můžeme fungovat lépe, ať se příští rok vrátíme silnější a zabojujeme znovu!
60:00
59:57
Franek možná důležitým zákrokem vyhrál Třinci sérii.
56:43
Vyloučen hráč Filip Turoň družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
56:43
Šance Hornetů na vyrovnání v druhé přesilovce zápasu.
56:28
Další rychlý obrat v zápase a ve vedení pro změnu Třinec.
56:24
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Matěj Hecl, asistoval Lukáš Marthaus (7:8).
55:52
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Janáč, asistoval Jan Mieszek (7:7).
55:52
Pravidlo nedáš dostaneš v akci, Matula nedal, Janáč skóruje.
54:45
Prokeš chytá přečíslení 2 na 1.
54:15
Hráči se perou o každý milimetr na hřišti, obrovská bitva.
52:28
Obrovský ofensivní tlak který jsme viděli před chvílí u Hornetů teď vidíme na druhé straně.
51:27
Napětí v hale by se dalo krájet.
50:24
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Šmarda, asistoval Daniel Havel (7:6).
50:24
Lukáš Šmarda v zápětí vrací vedení domácím.
49:47
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Patrik Fabián (6:6).
49:47
Jakub Matula po četných útočných pokusech vyrovnává skóre.
49:10
Ovrovské napětí na obou stranách je vidět i ve hře, Opravdu nabitá koncovka zápasu i série.
44:02
Franek zlikvidoval nebezpečnou Fabiánovu střelu.
42:51
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Vincent Drápal, asistoval Patrik Fabián (5:6).
42:51
Hru 4 na 4 zvládají lépe Hornets, konkrétněji střelec Vincent Drápal.
42:43
Vyloučen hráč Ondřej Krejčí družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za držení.
42:43
Vyloučen hráč Tomáš Sikora družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za hrubost.
40:32
A hned v jejím úvodu přidává Turoň již čtvrtý kanadský bod v tomto zápase.
40:31
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Filip Turoň, asistoval Vladimír Hloužek (4:6).
40:05
Rozhodující třetí třetina právě započla.
40:00
40:00
Počet střel v druhé třetině: 14:8
40:00
Konec druhé třetiny napovídá že ve třetí třetině budeme svědky neskutečné bitvy.
34:47
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek, asistoval Filip Turoň (3:5).
34:47
Rychlá nahrávka a jednoduchá střela k tyči znamená dvoubrankové vedení Třince.
34:07
Obrovský nápor ze strany Brna.
33:58
Ani Drápalova pumelice nekončí gólem a Horneti svoji přesilovku nevyužili.
30:58
Vyloučen hráč Filip Turoň družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
V půlce zápasu si Prokeš připisuje další důležitý zákrok.
28:36
Hra teď chvíli pokračovala i s poškozeným míčkem, nakonec po gólové šanci Hornets skončil v outu.
27:31
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Marcel Galuszka, asistoval Lukáš Marthaus (3:4).
27:31
Galuszka prostřelil Prokeše a hosté poprvé vedou.
26:14
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Michal Martynek, asistoval Filip Turoň (3:3).
26:14
Přesilovku také Třinec proměňuje a opět srovnává skóre zápasu.
24:51
Vyloučen hráč Jakub Matula družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hra na zemi.
24:51
V první početní výhodě dnešního zápasu bude Třinec.
24:25
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Robin Růžička bez asistence (3:2).
24:25
Závod o míček mezi Frankem a Růžičkou vyhrál druhý jmenovaný a uklidil míček do brány.
23:44
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Filip Turoň bez asistence (2:2).
23:44
Turoň střelou k levé tyči srovnává skóre.
23:21
Paták odpaluje míček z malého brankoviště a zachraňuje svůj tým.
22:01
Po kličkované však na druhé straně platnou branku střílí Weinstein.
21:59
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Matyáš Weinstein, asistoval Daniel Havel (2:1).
21:46
Po předcházejícím faulu není uznána branka Třince.
20:35
Nasazení a povzbuzování týmů pokračuje i v druhé části.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině:8 - 7
20:00
První třetina se podobá celé sérii, končí nerozhodně ale oba týmy ukazují svůj potenciál a odhodlání postoupit.
20:00
18:00
Prokeš si teď vylepšil resumé a připisuje si důležitý zákrok.
16:59
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Matěj Hecl, asistoval Jan Fiedor (1:1).
16:59
Uvolnění Hecla končí v síti Prokeše.
16:32
Úvodní gól týmy nastartoval a hra se začíná přiostřovat.
13:35
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Patrik Fabián, asistoval Jakub Matula (1:0).
13:35
Skóre utkání po akci dva na jedna otvírá Fabián.
11:57
Matula sérií šancí nevyužil.
09:10
Šance na obou stranách hřiště, bez gólu.
06:52
Slušný backhandový pokus Drápala trefil pouze šibenici házenkářské brány za zadní stranou hřiště.
06:00
Pokus Galuszky končí pouze rozehrávkou z rohu pro Třinec.
05:14
Janiczek v gólové příležitosti střílí mimo bránu.
03:50
Prudká střela Krejčího teď ohrozila branku Třince, Franek ovšem stále drží čistý štít.
02:32
Sehraný signál Ossika končí pouze střelou na zadní mantinel.
01:35
Janiczek po hattricku v minulém utkání jako první z Hornetů střílí na bránu Třince, Franek však byl připraven.
00:05
Už od úvodních vteřin slyšíme hlasité povzbuzování hráčů ze střídaček.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Obalil a Martin Pivoda.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Ossiko Třinec: brankář: Michal Franek; hráči v poli: Tomáš Sikora, Tomáš Janovský, Jan Mieszek, Filip Turoň, Vladimír Hloužek
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Michal Prokeš; hráči v poli: Vincent Drápal, Tibor Kučera, Lukáš Paták, Patrik Fabián, Jakub Matula
00:00
Vítáme Vás u páteho a rozhodujícího utkání série mezi Hornets Brno ZŠ Horní a FBC Ossiko Třinec. Úvodní dvě klání konající se v Brně přinesla nerozhodný stav série, nerozhodně dopadlo i dvojutkání v Třinci a tak se série rozlouskne dnes opět v hale v brněnských Bohunicích. Bohužel kvůli hrozbě koronaviru je dnes hlediště prázdné a tak se vynasnažíme přenést dění z utkání alespoň přes online přenos.