2:0
0:3
0:0

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBŠ SLAVIA Plzeň 3:4pn
18. Matěj Bednář, 30. Štěpán Musil, 38. Šimon Hronek - 52. Tomáš Vlček, 55. Hynek Mošna, 60. Patrik Hrubý, N Patrik Med; rozhodčí: Jan Frýdek - Jan Kvapil; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 81; zásahy brankářů: Matěj Abraham 18 - Michal Schödlbauer 28; po třetinách: 1:0, 2:0, 0:3, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč Ondřej Pavlík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč Hynek Mošna , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč Jan David Šamánek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč Petr Pacanda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč Matěj Bednář , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč Adam Hašek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč Štěpán Musil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč Patrik Med a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč Šimon Hronek , ale gól nevstřelil.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
69:59
Střely v prodloužení domací 4 hosté 3.
69:59
Komentář trenéra hostí (Jan Husák): 40 minut jsme se trápili v rozhodování, nevolili jsme správné varianty a proto jsme nedali gól. Třetí třetina MORÁL! Prodloužení odehrané na mazáky, v nájezdech neskutečný Šéďa, začaroval bránu. Bereme první bod, zítra to doma ukončíme. Díky soupeři a rozhodčím, kteří pískali parádně.
64:59
Komentář asistenta btreneíra domacích:Z naší strany ztracené utkání, které jsme si prohráli sami našemi neproměněnými šancemi a taktickou nevyspělostí. Na zítra se musíme připravit a pokusíme se série ještě vrátit zpět do Brna. Soupeři děkujeme za utkání.
59:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Petr Pacanda (3:3).
59:12
Hosté v 6
58:28
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
58:28
Vyloučen hráč Lukáš Suk družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
55:16
Zouhar fauluje na středu.
54:21
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Petr Pacanda (3:2).
52:23
Tretina se pokoušel o výbeh z rohu.
51:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Matouš Bešta (3:1).
50:12
Dnešnímu utkaní přihlíží 81 diváků děkujeme.
47:06
Koumar netrefuje prázdnou klec.
46:07
Almasy teď zahrál tento set jako Dorian na Flédě své album.
44:43
Pavlík teď spálil šanci jako maso na grilu.
43:34
Před Abrahamem se teď zjevil míček jako strašidlo ve skřáni.
39:59
Střely po druhé třetině domací 11 hosté 6.
37:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek bez asistence (3:0).
36:40
Abraham drží domací.
35:35
Vyloučen hráč Nikolas Zouhar družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:34
Alamsy se přiznal k bloku.
29:23
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Štěpán Musil, asistoval Matyáš Kůra (2:0).
29:23
Musil skvělou střelou na přední tyč zvyšuje.
28:58
Vyloučen hráč Tomáš Vlček družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
27:54
Gold teď namazal naštěstí pro domací z toho nic nebylo.