3:1
7:0
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město - Panthers Praha 17:2
4. Kateřina Kovaříková, 6. Kristina Zlatníková, 11. Eliška Chudá, 12. Kristina Zlatníková, 14. Adéla Kubíková, 16. Lucie Řezáčová, 17. Monika Halamová, 21. Adéla Kubíková, 23. Eliška Trojánková, 33. Veronika Balejová, 42. Lucie Řezáčová, 49. Lucie Řezáčová, 51. Eliška Chudá, 51. Eliška Chudá, 53. Kateřina Kovaříková, 55. Eliška Trojánková, 57. Eliška Trojánková - 8. Lucie Retová, 38. Lucie Retová; rozhodčí: Jan Hanzal - Marek Střída; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 48; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 11, Šárka Černá 5 - Monika Rožumbergová 55, Tereza Rožumbergová 29; po třetinách: 7:1, 3:1, 7:0;
60:00
Střely ve 3. třetině: Tigers 36 - Panthers 4
60:00
Komentář trenéra hostí Daniela Škvora: Z naší strany relativně dobrá první třetina a část druhé třetiny, ale bylo to strašně málo a Tigers nás zaslouženě sfoukly jako svíčku. Do zítra se musíme poučit, nehrát se strachem a vážit si těch málo šancí, které máme. Díky všem za zápas.
60:00
Komentář trenérky domácích D.Steinbachové: V první třetině bylo vidět, že už se hraje play-off. Další třetiny jsme trpělivě došly k vysokému výsledku, holky si daly několik pěkných golů. Zítra musíme stejným přístupem výsledek potvrdit. Díky soupeři a divákům.
60:00
Střely celkem: Tigers 101 - Panthers 18
60:00
59:59
Výkon domácích dokonce roztleskal jinak vcelku ztichlou halu. A potlesk je to zasloužený. Panthers si dnes skoro neškrtli a zaslouženě jsou poraženým týmem. Uvidíme, co nabídne zítřejší zápas v jejich domácím prostředí v Rudné, ale Tigers se musí mít na pozoru, jelikož jak se říká: "První vyhrání, z kapsy vyhání!"
56:42
A i Trojánková kompletuje hattrick a to stilově gólem ze vzduchu.
56:41
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Trojánková, asistoval Kateřina Kovaříková (17:2).
56:24
Kvalita domácích je zkrátka někde jinde. Jak vepředu, tak i vzadu. To teď ukázala Pěnkavová bezchybným obranným zákrokem.
54:18
A z toho také vyplývá následný gól.
54:17
54:15
Přesilovka Panthers vypadá spíše jako oslabení.
53:15
Vyloučen hráč Veronika Křečková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za bránění ve hře.
52:53
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Trojánková (15:2).
50:52
Dvakrát v krátkém sledu si osvědčenou kombinaci zopakovali Chudá s Kovaříkovou.
50:51
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Kateřina Kovaříková (14:2).
50:02
48:13
Už už se schylovalo k dalšímu vyloučení, ale to Řezáčová s díky odmítla zkompletovaným hattrickem.
48:12
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Eliška Chudá (12:2).
45:16
Retová je dnes hodně vidět. Dva góly, dvě trestné minuty. Co nám ještě ukáže?
45:15
Vyloučen hráč Lucie Retová družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
41:58
Stává se nám tady z toho exibice. Jinak si gól Řezáčová nelze vysvětlit.
41:57
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová bez asistence (11:2).
40:36
Rychlé nohy nám právě ukázala Schmiedová, která utekla i velmi dobře rychlostně vybavené Stůjové. V té rychlosti ale nezkoordinovala pohyb těla a hole, tudíž míč ztrácí.
40:01
I třetí úvodní třetinové buly vyhrály Tigers.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Tereza Rožumbergová družstva Panthers Praha
40:00
40:00
Brankový golostroj domácích se v 2. třetině trochu zadrhl. Tigers přestali proměňovat své šance, ale mrzet je to nemusí. Stav je 10:2 a 3. třetina se už bude asi jen formálně dohrávat.
40:00
Střely v 2. třetině: Tigers 33 - Panthers 5
40:00
39:26
Přenesení hry vzduchem, které málem trefilo strop haly předvedla Kubíková. Ještě víc ale zaujalo fanoušky domácích hráček následné zalepení od Trojánkové. Trenérský štáb hostí naopak hlasitě projevuje nespokojenost s nedůrazem svých svěřenkyň, že k onomu zpracování vůbec mohlo tak v klidu dojít.
37:30
Faul Stůjové je náležitě potrestán v následné přesilovce. Retová krásně trefuje vzdálenější šibenici branky, kterou nově stráží Černá. To není hezké uvítání...
37:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lucie Retová, asistoval Alena Červenková (10:2).
36:58
Vyloučen hráč Karolína Stůjová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za vražení zády.
36:00
Valečková hned dvakrát obětavě zblokovala nebezpečně vyhlížející střely domácích a může tak s dobrým pocitem odkulhat na střídačku.
35:06
Rožumergová zůstává ležet v brankovišti po nešťastném seknutí do její ruky. Co by však nespravil chladící sprej a gólmanka hostí je zpět v akci.
34:08
Chudá zajímavě skákavou přihrávkou hledala Trojánkovou. Dokonce ji i našla, Míček však nakonec po přeskočení překážek přeskočil i cíl.
32:16
Pokud bychom se na stav utkání dívali extrémně optimisticky, a to ciferným součtem počtu branek obou družstev, tak tady máme remízu!
32:15
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Veronika Balejová, asistoval Veronika Křečková (10:1).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Šárka Černá družstva Ivanti Tigers Jižní Město
30:00
Panthers mají občas problém i jen dostat se na polovinu domácích. Je to těžké, když se v jednu chvíli až na Stůjovou vytáhly všechny hráčky Tigers a nebohou Kubištovou zcela sevřely u mantinelu.
28:35
Že Balejová se svou florbalkou umí i něco jiného, než jen dávat góly a přihrávat na ně ukázala teď čisťoulinkým vypíchnutím míčku hostující obránkyni.
26:24
Řezáčová hraje občas až na pokraji faulu a to se hráčkám Panthers dle jejich verbálních i neverbálních projevů příliš nelíbí. Pan rozhodčí si do toho však mluvit nenechá a celou střídačku poučil, kdo je na hřišti šéf.
23:46
Skvěle teď v obraně zapracovala Kubištové, která zachytila přihrávku Chudé před branku na Trojánkovou.
22:40
Ach ty výhozy Janglové. Opět skvěle dokázala najít Trojánkovou, která si položila hostující gólmanku a do prázdné brány zakončila.
22:39
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Trojánková, asistoval Kristýna Janglová (9:1).
22:00
Vyloučen hráč Lucie Řezáčová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
20:51
Zdá se, že obránkyně Kubíková má dnes střeleckou. Již druhá branka dnes z její čepele.
20:50
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Adéla Kubíková, asistoval Eliška Chudá (8:1).
20:25
Začínáme zostra, Trojánková se drala do zakončení, které jí sice hostujícími obránkyněmi umožněno nebylo, tak alespoň připravila šanci Chudé. Ta míjí.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Tigers 32 - Panthers 9
20:00
Sledujeme zajímavý, rychlý zápas, ve kterém Tigers potvrzují svou kvalitu a především schopnost nejen dostat se do šance, ale i ji přesně zakončit.
20:00
16:35
Halamová přesně zakončuje akci Zlatníkové a stav 7:1 pro domácí vypadá již jako jednoznačný. Vzpomeňme ale na poslední zápas těchto týmů a drama ze začátku třetí třetiny z 9:1 na 9:6!
16:34
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Monika Halamová, asistoval Kristina Zlatníková (7:1).
16:00
Co si Červenková vybojovala, to si také zakončila. Janglová však v pozoru.
15:43
Balejovou však její neúspěch mrzet nemusí, jelikož se jí o pár chvil později proti přesile gólově zastala Řezáčová.
15:42
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Karolína Stůjová (6:1).
15:36
Balejová šermovala před Rožumbergovou se třemi obránkyně. S přesilou si poradit nedokázala a k míčku se nakonec vůbec nedostala.
13:31
Kombinace obránkyň na polovině končí dalším gólem domácích. Dalekonosná střela tahem Kubíkové prošla nešťastně Rožumbergové mezi nohama.
13:30
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Adéla Kubíková, asistoval Kateřina Vachudová (5:1).
11:22
Zlatníková si připisuje již druhý zásah dnes a ani tentokrát gól moc florbalové krásy nepobral. Ale na krásu se nehraje a Tigers slaví zásah do sítě Rožumbergové.
11:21
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kristina Zlatníková, asistoval Kristýna Klecová (4:1).
10:18
Nedáš dostaneš! Krutost tohoto přísloví teď poznaly hostující hráčky, které skvěle vychytala Janglová a z následného protiútoku se prosazuje krásně pod víko Chudá.
10:17
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Eliška Trojánková (3:1).
07:51
První větší šance pro Panthers se teď naskytla díky přesilové hře, která byla záhy využita. Retová trefuje přesně a hosté snižují.
07:50
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lucie Retová, asistoval Viktorie Novotná (2:1).
07:02
Vyloučen hráč Kristina Zlatníková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
06:51
Dobře teď Řezačová v nebezpečné pozici našla Stůjovou. Její střela však zblokována.
05:25
Zmatek kolem branky Panthers a k překvapení všech je míček v síti!
05:24
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kristina Zlatníková bez asistence (2:0).
05:20
Halamová se dostala skoro z bezvýchodné situace u mantinelu a k tomu ještě ohrozila branku hostí nebezpečnou střelou na zadní šibenici. O kousek minula.
03:22
Za Tigers dnes nastoupí i elita z juniorské reprezentace, což Panthes úlohu rozhodně neusnadňuje. A tato elita se také poprvé prosazuje. Kombinace Trojánkové a Kovaříkové končí první změnou skóre!
03:21
01:25
Vachudová skvěle vystihla u půlky rozehrávku a míček zatáhla za branku hostí. Tam však zůstala zcela osamocena a míček ztrácí.
00:03
A hned i první faul Tigers.
00:01
Úvodní buly zápasu pro Tigers.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Hanzal a Marek Střída.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Monika Rožumbergová; hráči v poli: Karina Grenová, Viktorie Novotná, Alena Červenková, Kateřina Kubištová, Lucie Retová
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Adéla Kubíková, Kateřina Vachudová, Eliška Trojánková, Eliška Chudá, Kateřina Kovaříková
00:00
Sportu zdar a florbalu zvlášť! Vítám Vás u úvodního utkání osmifinálové série play off 1. ligy juniorek mezi domácími Ivanti Tigers Jižní Město a hostujícími Panthers Praha. Vyladily Tigers formu na play-off po nepovedeném konci základní části a odstartují tak vítězně cestu za obhajobou titulu nebo Panthers překvapí?