2:3
- : -
FBC Liberec

FBC ČPP OSTRAVA - FBC Liberec 10:5
14. Michaela Středulová, 15. Nela Blažková, 16. Andrea Luzarová, 30. Nela Blažková, 30. Vendula Schindlerová, 34. Nikol Pitáková, 35. Radka Niemczyková, 35. Nela Blažková, 44. Radka Niemczyková, 47. Nikol Pitáková - 4. Markéta Lenfeldová, 14. Berenika Vrzalová, 41. Karolína Nováková, 45. Markéta Valešová, 47. Markéta Valešová; rozhodčí: Roman Sasín - Martin Kotala; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 39; zásahy brankářů: Eliška Pětvaldská 17 - Alžběta Hánová 23, Kateřina Dlouhá 23; po třetinách: 3:2, 5:0, 2:3;
60:01
Komentář trenéra hostí Petra Nováka: První zápas se nám nepodařil, ale hraje se na dva. My už nemůžeme zaváhat. Zítra do toho dáme více a půjdeme srovnat sérii.
60:00
Střely ve 3. třetině: Ostrava 16 - Liberec 8
60:00
Komentář trenéra domácích Luďka Paseckého: Jsme rádi, že jsme prodali celoroční zlepšení, oproti zápasu v září obrovský posun. Ale stále jsme v půlce. Ve třetí třetině už jsme byli unavení v hlavách, projevilo se, že jsem dnes v 8 ráno ještě hráli dorostenky. Teď zvládnout noční přejezd a zítra se popereme o postup.
60:00
59:41
Kupcová ve velké příležitosti, bohužel pro Ostravu mimo.
58:23
Ostrava si pohodlně drží pětigólový náskok.
54:16
Pěkná rozbíhaná rozehrávka Liberce vedla k celkem solidní šanci Valešové.
53:21
Luzarové se zatím nedaří míček umístit pod úroveň horní tyčky.
51:08
Bínová si velice sebevědomě počíná při napadání hráčkami Liberce. I když jdou na ni dvě nebojí se jako poslední hráčka udělat prohazovačku a utíkat vstříc lepším zítřkům.
50:08
Timeout FBC ČPP OSTRAVA
46:45
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová, asistoval Karolína Nováková (10:5).
46:45
Valešová našla rychlou odpověď na gól Pitákové.
46:31
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nikol Pitáková, asistoval Michaela Středulová (10:4).
44:00
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová, asistoval Kateřina Novotná (9:4).
44:00
Přesilovku využila krásně Valešová.
43:41
Vyloučen hráč Kristýna Kupcová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
43:28
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Radka Niemczyková, asistoval Adriana Středulová (9:3).
43:28
Niemczyková sice trošku se štěstím, ale přeci se míček dostal do branky Liberce.
40:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková, asistoval Markéta Lenfeldová (8:3).
40:15
Liberec má poměrně rázný vstup do 3. třetiny.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Ostrava 23 - Liberec 8
40:00
38:51
Petřvaldská pohotově helmou vyráží teč liberecké útočnice.
37:01
Ostrava pálí jak u Verdunu.
35:51
Vyloučen hráč Berenika Vrzalová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:25
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nela Blažková, asistoval Nikola Chalupová (8:2).
34:25
Střídání brankáře. Nový brankář Kateřina Dlouhá družstva FBC Liberec
34:25
S góly se nám roztrhl pytel!
34:13
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Radka Niemczyková, asistoval Kristýna Klubalová (7:2).
33:58
Timeout FBC Liberec
33:58
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nikol Pitáková, asistoval Kateřina Galnorová (6:2).
32:43
Ostrava přežila oslabení.
30:43
Vyloučen hráč Adriana Středulová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:43
Ostřejší zákrok u mantinelu A. Středulové je trestán dvěma minutama.
29:36
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Vendula Schindlerová, asistoval Michaela Středulová (5:2).
29:36
Schindlerová bez rozpaků umisťuje míček přesně k tyči.
29:18
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nela Blažková, asistoval Kristýna Kupcová (4:2).
29:18
Až po šanci Blažkové hráčky Ostravy mohou zvedat ruce nad hlavu.
29:00
Série šancí Ostravy nekončí gólem.
27:33
Petřvaldská se natahovala proti střele Červenkové seč jí síly stačili. Naštěstí pro domácí brankářku míček mířil vedle její brány.
24:19
Blažková ve střelecké pozici. Hánová chytá.
22:01
Lenfeldová se snažila jednoručným backhandem zasunout míček za Petřvaldskou. Míček však netrefila ideálně a ten se kutálí do rohu hřiště.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Ostrava 17 - Liberec 6
20:00
19:51
Pohledná kombinace Ostravy. Zakončení si vzala na starost Schindlerová, ale pokus letěl pouze do zámezí.
17:16
Dvě velké šance na obou stranách, ani jedna ale nedopadla gólem.
15:58
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Andrea Luzarová, asistoval Karolína Bínová (3:2).
15:58
Od doby co ukončili Ostravanky střelecké trápení, mačkají svého soupeře. Tento tlak vyústil v obrat stavu utkání.
14:38
14:38
A máme srovnáno zásluhou Blažkové.
13:46
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michaela Středulová, asistoval Karolína Bínová (1:2).
13:46
Střeleckou smůlu protrhla až M. Středulová!
13:08
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Berenika Vrzalová, asistoval Karolína Nováková (0:2).
13:08
Po sérií šancí Ostravy přichází ta Liberecká, která byla přetavena v gól.
12:06
Niemczyková v šanci. Střela letí těsně mimo.
10:17
Třetí ostravskými děvčaty nastřelená tyč. Tentokráte se do střely opřela Bínová a trefuje spojnici.
09:46
Luzarová míjí prázdnou branku.
08:01
Teď už Schindlerová nemířila a končí to opět tyčkou.
07:25
Schindlerová tak dlouho mířila, až zamířila přesně do tyčky liberecké brány.
06:31
Střelecký pokus Novákové končí nad brankou.
04:57
Voříšková v šanci. V bloku ale připravená Bínová.
03:19
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Lenfeldová, asistoval Markéta Valešová (0:1).
03:19
Valešová zpoza brány našla zcela osamocenou Lenfeldovou, pro kterou už úklid míčku do otevřené klece nebyl nijak obtížný úkol.
01:21
Soupeřky se zatím jen oťukávají.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sasín a Martin Kotala.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Alžběta Hánová; hráči v poli: Berenika Vrzalová, Markéta Valešová, Anu-Ujin Sugardorj, Markéta Lenfeldová, Karolína Nováková
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Eliška Pětvaldská; hráči v poli: Karolína Bínová, Kateřina Galnorová, Vendula Schindlerová, Michaela Středulová, Adriana Středulová