0:2
3:1
- : -

BLACK ANGELS - TJ Jablonné nad Orlicí 6:5
3. Iva Rektoříková, 16. Anna Vinklerová, 19. Adriana Fricová, 45. Zuzana Kuchařová, 51. Barbora Martínková, 59. Nicola Randová - 3. Martina Jurenková, 4. Ivana Šilarová, 22. Ivana Šilarová, 36. Barbora Marková, 60. Eliška Pešavová; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 120; zásahy brankářů: Aneta Fryčová 16 - Monika Rubešová 21; po třetinách: 3:2, 0:2, 3:1;
60:01
Komentář domácích Pavla Fryče: Playoff zápas jsme udělali napínavý až do konce a dnes zvítězil šťastnější. Dělali jsme hodně individuálních chyb, které zítra necháme doma a přidáme chuť a nasazení do druhého zápasu. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím a divákům za zápas. A zase zítra.
60:00
Komentář trenéra hostí p. Davida Gruse - Po obdržené brance jsme se dokázali do zápasu vrátit a ne jako před třemi nedělemi. Domácím děkuji za zápas našim divákům za podporu. Zítra podáme takový výkon který nás do Prahy vrátí.
60:00
59:59
Domácí berou vítězství.
59:45
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Eliška Pešavová, asistoval Barbora Marková (6:5).
58:03
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Nicola Randová, asistoval Adriana Fricová (6:4).
57:00
Probíhají poslední tři minuty do konce třetiny
55:57
Gabrisová naštěstí pro domácí mimo branku.
51:57
Fricová zkoušela pěkně, ale bohužel opět mimo.
50:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Barbora Martínková, asistoval Aneta Fryčová (5:4).
50:45
Fryčové výhoz na půlku a brankářka hostí nedostala od Barbory Martínkové.
47:00
Domácí jsou nyní akivnější.
44:25
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Zuzana Kuchařová bez asistence (4:4).
44:25
Zuzka Kuchařová utekla v oslabení a překonává golmanku hostí.
43:56
Zuzka Kuchařová minula jasnou branku.
43:29
Vyloučen hráč Adéla Grundová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
41:38
Rektoříková nezpracovala v jasné šanci gólovou možnost.
40:00
40:00
Začala třetí třetina dnešního zápasu.
40:00
39:45
Hodně divokých 30 sekund poslední minuty nejdříve šanci Jablonce zachytila Chovancová, poté mohla jít do brejku Zuzka Kuchařová, ale obránkyně hostí jí zachytila a následně ještě další šance Jablonce do postranní sítě.
39:14
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil Adriana Fricová.
39:14
Fricová zkusila, co předtím, ale tentokrát gól nevstřelila.
38:46
Vinklerová vyvezla nahrála Kuchařové, Kuchařová posunula na Fricovou, ale Fricová mimo branku.
37:59
Vyloučen hráč Anna Staňková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za vysoká hokejka.
37:20
Probíhají poslední tři minuty druhé třetiny.
35:57
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Barbora Marková bez asistence (3:4).
35:50
Jablonné otáčí skóre,když Marková zpoza branky vstřelila gól.
35:10
Jablonné teď nechalo volnou Chovancovou, škoda jen, že ta si se svojí šancí nedokazala pro domácí lépe poradit.
33:01
Hostky jsou vyhrocené naprosto zbytečně.
31:05
Domácí tým teď zachránila tyč od inkasovaného gólu, hostky jsou momentálně lepší.
25:44
Rektoříková vybojovala standartku pro hostky na útočné polovině, ale následná standartka byla mizerně zahrána.
23:29
Fryčová podržela svůj tým.
21:07
Fryčové propadl míček smolně za záda.
21:06
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Ivana Šilarová bez asistence (3:3).
20:56
Hostky jsou v první minutě druhé třetiny aktivnější.
20:00
20:00
Střely v první třetině 9:5
20:00
19:50
Jabko si nedokáže vytvořit větší gólovou šanci v přesilové hře.
19:17
Vyloučen hráč Lída Chovancová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
19:17
Chovancová si vykoledovala dvou minutový trest, když rozsekala hráčku Jablonného.
18:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adriana Fricová z trestného střílení (3:2).
18:33
Domácí tým zásluhou Adriany Fricové, která provedla užasne nájezd otáčí skóre.
18:00
Fanoušci obou týmu podporují své týmy.
15:50
Domácí jsou ve druhé polovině první třetiny lepší.
15:21
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Anna Vinklerová, asistoval Denisa Vachulová (2:2).
15:21
Střela VInklerové propadla golmance hostí mezí rukama až do branky.
14:40
Domácí hrají v plném počtu.
13:45
Vyloučen hráč Gabriela Hermánková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
13:06
Zuzce Kuchařové při možnosti vstřelit vyrovnávací branku sjel míček s hokejky.
12:31
Proti Zuzce kuchařové vytáhla golmanka skvělý zákrok.
10:12
Fanoušci hostí neustále podporují svůj tým, kdežto od domácích fanoušků neslyšíme slova podpory
09:47
Domácí hráčky se dopustili nedovoleného zákroku na utočné polovině.
03:35
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Ivana Šilarová, asistoval Adéla Kosková (1:2).
03:35
Ivana Šilarová otáčí stav zápasu a do vedení jde Jablonné.
02:50
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Martina Jurenková, asistoval Jitka Dostálková (1:1).
02:50
Rázem je vyrovnáno
02:14
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Iva Rektoříková, asistoval Anna Vinklerová (1:0).
02:14
První gól zápasu střílí Iva Rektoříková
00:01
Uvodní buly vyhráli Black Angels.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Recht a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Jablonné nad Orlicí: brankář: Monika Rubešová; hráči v poli: Kristýna Mikysková, Tereza Štěpánová, Eliška Pešavová, Martina Jurenková, Barbora Marková
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Aneta Fryčová; hráči v poli: Denisa Vachulová, Gabriela Hermánková, Aneta Burianová, Ema Košťálová, Zuzana Kuchařová