0:2
0:1
- : -

Panthers Praha - Ivanti Tigers Jižní Město 1:4
7. Markéta Žbánková - 20. Veronika Křečková, 30. Kristina Zlatníková, 33. Kristina Zlatníková, 52. Kristina Zlatníková; rozhodčí: Ondřej Jícha - Stanislav Lepič; vyloučení: 4:5; využití: 0:3; diváků: 90; zásahy brankářů: Kateřina Macounová 30 - Kristýna Janglová 19; po třetinách: 1:1, 0:2, 0:1;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Panthers 5 - Tigers 12
60:00
Střely na branku celkem: Panthers 20 - Tigers 34
60:00
Komentář trenérky hostů (D.Steinbachové: Dneska ubojované utkání, první třetina od nás hodně laxní, ale další dvě už slušné. Stále máme co zlepšovat a pomalu ladíme formu na ty nejdůležitější zápasy sezony. Díky soupeři za sérii a úžasným divákům za podporu.
60:00
Komentář trenéra domácích (Elišky Škvorové): Holky mi k narozeninám věnovaly skvělý výkon a troufnu si mluvit za celý realizační tým, že jsme na ně pyšní za progress, ke kterému v této sezóně došlo. Nelituji ani jednoho víkendu, který jsem s nimi strávila a budu se těšit na další sezónu. Holkám, které se posouvají do žen přeji hodně štěstí a věřím, že se tam neztratí. Ať se daří také holkám z Tigers v dalších zápasech.
60:00
55:18
Timeout Panthers Praha
55:18
Vyloučen hráč Adéla Kubíková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
54:54
Domácí se tlačí vpřed, naráží ale na pozornou jihoměstskou obranu...
51:04
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kristina Zlatníková, asistoval Barbora Špačková (1:4).
51:04
Zlatníková dovršuje přesilovkový hattrick, tohle už budou mít Panterky těžké...
50:18
Vyloučen hráč Kateřina Macounová družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
46:21
Oba týmy jsou kompletní.
44:21
Vyloučen hráč Karolína Stůjová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:25
Vyloučen hráč Viktorie Novotná družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
41:39
Začátek třetí části je hodně nervózní, fanoušci a trenéři se zatím úplně neztotožňují s některými výroky čárových.
41:18
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Panthers 5 - Tigers 13
40:00
39:00
Minuta do konce a Macounová zachraňuje jistý gól skokem na brankovou čáru!
37:19
Hosté v plném počtu.
35:19
Vyloučen hráč Tereza Peková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za hrubost.
32:20
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kristina Zlatníková, asistoval Kateřina Vachudová (1:3).
32:20
Druhá přésa, stejný scénář, navíc ještě s dávkou nesouhlasu z domácí lavičky, neb podle názoru jejích lodivodů před gólem došlo ke hře vysokou holí.
30:34
Vyloučen hráč Klára Procházková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
29:24
29:24
Dlouho to vypadalo že se Panterky dokáží ubránit, z obléhání domácí brány ale nakonec vzniká druhý hostující gól.
28:10
Vyloučen hráč Diana Hošková družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
28:01
Krásné sólo Retové končí podobným neúspěchem jako před chvílí akce Halamové.
27:33
Halamová v úniku natřikrát jen do macounové!
25:36
Tigers v plném počtu.
24:56
Tigers oslabení zvládají na jedničku a domácí k ničemu nepouští.
23:36
Vyloučen hráč Veronika Křečková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
20:51
Atmosféra houstne, kotel Tigers někde zkonfiskoval buben a už jeho blánu zaměstnává vytrvalým bubnováním. Kotel domácích reaguje rozdělením na kotle dva a odpovídačkou.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Panthers 10 - Tigers 9
20:00
19:18
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Veronika Křečková, asistoval Karolína Stůjová (1:1).
19:18
Tak přeci jen Tigers před pauzou srovnávají, po výběhu z rohu vymetá víko Křečková.
18:29
Rána Pěnkavové končí na spojnici, následný obří závar zastavuje tygří skok Macounové!
17:00
Hra se co se počtu šancí uklidnila, je to teď spíš o nepřesnosti.
15:01
Velká šance Tigers, které přehrály domácí obranu a mohly zakončovat do prázdné brány, skvělý návrat ale předvedla Žbánková a v kooperaci s Macounovou celou situaci hasí.
13:41
Probouzí se i hostující kotel, který mocným hlasem žene Tigers k vyrovnání. Otázka je, zda proti patnácti rozohněným juniorům mají vůbec nějakou šanci.
12:57
Panterky pálí jednu tutovku za druhou, Novotná geniálním krosem našla Retovou, která sama před Jeglovou trefuje masku hostující gólmanky!
11:44
A další óbršance děvčat v červeném, Retová na sebe vzala přečíslení tří na jednu a její ránu vytáhla Janglová konečky prstů nad!
10:04
Hošková měla na hokejce druhý gól, ale v poslední chvíli jí hokejku zablokovala dobíhavší protihráčka.
09:05
Další ostrý domácí projektil, Novotná tentokrát mířila z otočky mimo.
06:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Alena Červenková (1:0).
06:45
Panterky jdou do vedení! Červenková měla na středu hodně místa na střelu, místo ní ale ještě posunula kus děrovaného plastu doprava na vrcholek kruhu, odkud svou ránou vyhnala všechny pavoučí obyvatele z hostujícího víka!
05:07
Ta samá hráčka následně rychlým manévrem prošla přes svou soupeřku, za hurónského řevu domácího kotle ale trefuje jen brankářku.
03:53
Po delší pasáži v obranném pásmu se Panterky osmělily a vyrazily útočit, ránu Žbánkové ale zastavila natažená hokejka.
02:10
V průniku byla faulována Žbánková, následnou standardku ale Retová usměrnila jen do lýtka připravené soupeřky.
01:06
Tigers jsou v úvodu aktivnější a nepouští domácí na balon.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Stanislav Lepič.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Sabina Šnajberková, Kateřina Vachudová, Kristýna Klecová, Barbora Špačková, Kristina Zlatníková
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kateřina Macounová; hráči v poli: Markéta Žbánková, Alena Červenková, Kateřina Kubištová, Lucie Retová, Viktorie Novotná