1:3
- : -
FBŠ Jihlava

FBŠ Jihlava - PSN Tatran Střešovice 1:7
45. Klára Šulová - 20. Lucie Bicková, 34. Lucie Bicková, 39. Barbora Břešťálová, 40. Iva Čečotková, 45. Adéla Košvancová, 46. Alice Hejzlarová, 59. Terezie Brossová; rozhodčí: Petr Stejskal - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Natálie Vančurová 48 - Markéta Antalová 25; po třetinách: 0:1, 0:3, 1:3;
60:00
Komentář trenéra hostí Pavla Hudíka:"Dnes těžký zápas. Herně se nám dařilo, ale nedařilo se nám na florbalce. Díky soupeři za serii a divákům a za podporu."
60:00
Komentář trenéra Jihlavy Michala Peterky: Každá série jednou končí. Dlouho jsme se drželi ve hře a tvrdě bojovali o prodloužení sezóny. Rozhodly individuální dovednosti a kvalita v zakončení. Holky se nevzdaly do posledního hnizdu a za to jim patří velká pochvala! Poslední zápas jsme odehráli s hlavama nahoře a rozhodně se ctí! Díky všem holkám, rodičům na slušnou atmosféru.
60:00
STŘELY CELKEM: JIHLAVA 26 - TATRAN 55.
60:00
59:59
Střely: FBŠ Jihlava: 10, PSN Tatran Střešovice: 17
59:42
Tutová šance Jihalvy, ale brankářka hostů předvádí vynikající zákrok.
58:48
Tatran tlačí Jihavu a to se vyplácí.
58:47
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Terezie Brossová, asistoval Karolína Judová (1:7).
55:00
Zmatek před bránou hostů, několik střel na bránu, ale brankářka Tatranu vše chytá.
53:20
Po dlouhé době dvě střely Jihlavy.
52:28
Vančurová sbírá míček jak jablko ze stromu.
51:06
Menší odpočinek domácím zatím moc nepomáhá, Tatran je stále na míčku a nepouští své soupeře na svou polovinu.
48:01
Že by trenér Michal Peterka vymyslel nějakou taktiku na dorovnání?
48:00
Timeout FBŠ Jihlava
45:48
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Alice Hejzlarová, asistoval Barbora Břešťálová (1:6).
45:48
Nechytatelná střela do pravého rohu brány, vymetá všechny pavučiny a zvyšuje vedení Tatranu.
44:41
Šulová se po náhozu na bránu uvolnila a prostrčila míček pod tělem brankářky.
44:40
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Klára Šulová, asistoval Barbora Šmahelová (1:5).
44:19
Jihlavě se podařilo ubránit oslabeni, ale i tak dostává gól.
44:18
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Adéla Košvancová, asistoval Terezie Brossová (0:5).
41:56
První přesilovka Tatranu. Hrají na polovině soupeře, Jihlavě se teď podařilo vyhodit balónek.
41:55
Vyloučen hráč Simona Kittlerová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
40:32
Tatran tlačí na začátku poslední časti domácí na jejich polovině.
40:00
40:00
39:59
Střely: FBŠ Jihlava: 9, PSN Tatran Střešovice: 20
39:12
Další gól do sítě domácích. Jihlava musí zabrat ještě víc.
39:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Iva Čečotková, asistoval Adéla Košvancová (0:4).
38:12
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Barbora Břešťálová, asistoval Adéla Malkusová (0:3).
37:58
Po delší době střela Jihlavy, ale brankářka chytá.
36:47
Oba týmy předvádí pěknou hru, domácím chybí jen už jen góly.
36:13
,,Nedáš, dostaneš" Jihlava dostává gól z přečíslení.
34:55
Několik nebezpečných střel Jihlavy.
33:20
Po dlouhém dobýváním domácí branka už podruhé povolila.
33:19
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Bicková, asistoval Kristýna Venclová (0:2).
32:34
Dvě nebezpečné střely Tatranu kryje Vančurová.
31:40
Jihlava se neúprosně brání na své polovině.
29:55
Kittlerová teď běha za bránou soupeře, nahazuje před bránu, ale tato přihrávka nennašla žádnou z domácích hráček.
28:48
Krčálová se teď dostala z obklíčení tří hráček, nasledně bránu bohužel míjí.
27:52
Ficová v tutové šanci míjí míček a tím pádem i prázdnou bránu.
26:22
Hraje se rychlá hra, vetšinu času se hraje na polovině domácích, Jihlava hrozí protiútoky.
24:45
Tvrdý souboj. Kittlerová končí na zemi.
22:16
Přesilová hra Jihlavy zase nic nepřinesla.
21:39
Nebezpečná střely FBŠ.
20:44
Tato přesilovka vypadá o něco lépe, ale stéle bez střely.
20:16
Vyloučen hráč Alice Hejzlarová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:59
Střely: FBŠ Jihlava:7, PSN Tatran Střešovice:18
19:15
Dlouho domácí brána držela, ale nakonec se hráčkám z Tatranu podařilo prolomit dveře domácí svatyně.
19:14
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Bicková, asistoval Andriyana Kris (0:1).
16:26
Jihlava pohrozila přečíslením, ale střelkyně netrefila bránu.
14:44
Jihlavský tým má velkou podporu v hledišti.
13:23
Šulová v samostatném úniku, bohužel netrefila míček zrovna ideálně.
11:44
Nepřehledná situace před bránou Jihlavy, ale Vančurová vše kryje.
10:36
Jihlava ve své přesilové hře nic nepředvedla. Tatran si vytvořil za své oslabení více šancí než Jihlava.
08:35
Vyloučen hráč Michaela Mechlová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:30
Vančurová předvádí další výborný zákrok a drží tým.
06:55
Standartní situace před bránou Jihalavy končí blokem domácí obrany.
06:35
Další výborný zákrok Vančurové.
05:15
Tatran nepouští svého soupeře do zakončení.
03:20
Dva vynikající zákroky Vančurové zachránily domácí tým.
02:44
Jihlava po dlouhé době na míčku a ze standartky střílí, ale míček letí mimo.
01:59
Většimu času jsou na míčku hosté. Jihlava se těžko dostává na polovinu soupeře.
00:01
Kvůli špatnému postavení na vhazovaní má míček hned na začátku Tatran.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Stejskal a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Markéta Antalová; hráči v poli: Michaela Mechlová, Andriyana Kris, Alice Hejzlarová, Anna Bartušková, Barbora Břešťálová
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Natálie Vančurová; hráči v poli: Petra Klusáková, Hanka Krčálová, Tereza Vytisková, Kateřina Bícová, Simona Kittlerová