0:0
1:4
- : -

TJ Jablonné nad Orlicí - BLACK ANGELS 2:5
7. Eliška Pešavová, 46. Eliška Pešavová - 7. Denisa Vachulová, 52. Zuzana Kuchařová, 56. Aneta Burianová, 56. Ema Košťálová, 59. Barbora Martínková; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Lucie Stejskalová; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 134; zásahy brankářů: Monika Rubešová 47 - Natálie Churáčková 38; po třetinách: 1:1, 0:0, 1:4;
60:00
Střely na branku: Jablonné - 13/ Black Angels - 19
60:00
Komentář hostí Pavla Fryče: Individuální chyby jsme nechali doma, přidali jsme důraz a chuť. Do třetí třetiny vyrovnaný zápas jsme rozhodli v posledních pěti minutách. Domů si holky vezou druhý bod v play-off a jdou dál. Děkujeme soupeřkám, divákům a rozhodčím za zápas,
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Gruse :Serii mohl vyhrát pouze jeden z nás a byť jsme v obou zápasech po druhé třetině vedli ani v jednom zápase jsme to nedokázali dovést k vítěznému konci. Za celou sezonu chci poděkovat svým kolegům na střídačce, holkám a v neposlední řadě fantastickému publiku které nás ve všech zápasech podporovalo .
60:00
58:05
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Barbora Martínková, asistoval Adriana Fricová (2:5).
55:57
Timeout TJ Jablonné nad Orlicí
55:57
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Ema Košťálová bez asistence (2:4).
55:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Aneta Burianová bez asistence (2:3).
51:31
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Zuzana Kuchařová, asistoval Aneta Burianová (2:2).
45:41
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Eliška Pešavová, asistoval Marie Gabrisová (2:1).
28:41
Vyloučen hráč Zuzana Kuchařová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
10:01
Hra se odehrává spíše na polovině Jablonného. BA ovšem zatím své šance nevyužívá
08:24
Na obou týmech je znát jistá dávka nervozity
06:47
Dvě rychlé akce na obou stranách, zakončené úspěšnými střelami
06:36
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Denisa Vachulová, asistoval Anna Staňková (1:1).
06:11
04:40
Oslabení bylo pojato velmi aktivně ze strany Jablonného
03:32
Trestné střílení družstva TJ Jablonné nad Orlicí neproměnil Kristýna Mikysková.
03:22
Ačkoliv je Jablonné v oslabení vytvořily si děvčata šanci. Jako reakce následovalo trestné střílení, bohužel ho nedokázala děvčata z Jablonného využít
03:08
Vyloučen hráč Kristýna Vágnerová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za blokování hokejky.
01:40
Podobně jako včera, Jablonné začíná spíše pasivní hrou
01:03
Míče se od začátku utkání chopí tým z Prahy
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Jeřábková a Lucie Stejskalová.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Natálie Churáčková; hráči v poli: Lída Chovancová, Denisa Vachulová, Aneta Burianová, Ema Košťálová, Zuzana Kuchařová
00:00
Line-up domácích TJ Jablonné nad Orlicí: brankář: Monika Rubešová; hráči v poli: Simona Jánešová, Barbora Marková, Marie Gabrisová, Jitka Dostálková, Eliška Pešavová