2:2
5:0
- : -

FbŠ Bohemians - SK BIVOJKY LITVÍNOV 8:3
5. Karolína Mezerová, 38. Veronika Mandíková, 39. Karolína Mezerová, 42. Emilie Skalíková, 43. Karolína Mezerová, 44. Dominika Vatahová, 45. Kateřina Strnadová, 55. Kristýna Dvořáková - 11. Veronika Kundertová, 30. Aneta Weissová, 36. Veronika Kundertová; rozhodčí: Jakub Dragoun - Dominik Hrubý; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 20 - Aneta Švátorová 31; po třetinách: 1:1, 2:2, 5:0;
60:00
Střely ve 3. třetině FbŠ Bohemians x SK BIVOJKY Litvínov 13 x 7
60:00
Nejlepší hráčky utkání - FbŠ Bohemians Karolína Mezerová, SK BIVOJKY Litvínov Aneta Weissová
60:00
Komentář trenéra hostí Jiřího Ondráčka: Dnes to bude o dost lepší hodnocení než včera, dvě třetiny jsme hráli to co jsme si řekli a byli víc než vyrovnaným soupeřem, důležitý okamžik přišel když jsme ve velké šanci nedali na 4:1 a vzápětí si dali vlastní gól, ve třetí třetině se už projevil nedostatek sil. Holky chválím naprosto za morál a výkon, daly do toho vše. Soupeřkám přeji hodně štěstí v dalších zápasech.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: První dvě třetiny jsme si nedokázali poradit s brejky soupeře a naše zakončení bylo špatné. Jsme rádi, že jsme utkání zvládli a zaslouženě postoupili. Těšíme se na příští volný víkend a děkujeme soupeřkám za sérii.
60:00
58:59
Tereza Havlová několikrát v krásné akci
55:57
Timeout FbŠ Bohemians
55:57
Vyloučen hráč Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
54:59
Bude se vylučovat, a to na straně Bivojek, opět navštíví trestnou lavici Tereza Šalátová, pokud hráčky Bohemians nepromění do přerušení hry
54:43
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kristýna Dvořáková, asistoval Karla Batíková (8:3).
54:43
V běhu, s menším faulíkem na ní vystřelila, spadla a ještě si připsala bod za gól Kristýna Dvořáková, tak za tohle tleskáme
52:35
Bijovky hrají ukazkově tzv. "beton" ,který Bohemačky ne a ne prostřelit
50:34
Bohužel jsme svědky ne zrovna ukázkového zákroku Terezy Šalátové na Sofii Skalíkovou a jejího nepublikovatelného komentáře
48:05
Bohemians je ve třetí třetině soustředěnější a víc na polovině soupeře, Litvínov častěji odpaluje míčky od své branky vysokými loby do bezpečí
46:54
Anička Marešová v zelenobílém střílí tvrdě z půlky, jen těsně míjí branku
44:30
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kateřina Strnadová, asistoval Veronika Mandíková (7:3).
44:30
Teď si klokanky Strnadová s Mandíkovou otočily asistenci s gólem z 2.třetiny a posílají Bohemians do vedení o čtyři branky
43:42
A opět Bohemians ve velké šanci, ale Veronika Štajnerová byla už tak blízko brankářky, že jí to nedovolilo zakončit
43:02
Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
43:02
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Dominika Vatahová, asistoval Kristýna Dvořáková (6:3).
43:02
Luxusním backhandem přidává gól do své sbírky Dominika Vatahová a děkuje Kristýně Dvořákové za přihrávku
42:32
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Karolína Mezerová, asistoval Emilie Skalíková (5:3).
42:25
Anička Marešová neuvěřitelně zastavuje Anetu Weissovou
41:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Emilie Skalíková, asistoval Veronika Štajnerová (4:3).
41:15
Šrumec před brankou Litvínova, Bohemians využívá nepřehledné situace a jde do vedení
40:10
První střela zelenobílých z hokejky Karolíny Mezerové, další přidává Kája Batíková a do třetice Dominika Vatahová
38:02
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Karolína Mezerová, asistoval Veronika Štajnerová (3:3).
38:02
Po kombinaci Veroniky Štajnerové a Karolíny Mezerové je stav srovnán na 3:3 a hra se přiostřuje
37:23
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Mandíková, asistoval Kateřina Strnadová (2:3).
37:23
Nulový úhel a Veronika Mandíková za pomoci Kateřiny Strnadové dává druhý gól FbŠ Bohemians
36:22
Další tyč u litvínovské branky, dnes si Bivojky přivezly s sebou nejen bojovnou náladu ale i spoustu štěstí
35:38
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Veronika Kundertová, asistoval Laura Vytrhlíková (1:3).
35:38
Netrvalo dlouho a slečny z Litvínova jsou úspěšné, podařilo se jim rozvlnit síťku během pár vteřin
35:26
Vyloučen hráč Kristýna Dvořáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
35:26
To samé teď bude na straně Litvínova, jde si sednout Kristýna Dvořáková z Bohemians
35:18
Tak se to nepodařilo, Litvínov hraje již v plném počtu
33:18
32:55
Rozhodčí mají ruku nahoře, Bohemians okamžitě dává pokyn brankářce, ať opustí své místo a hrají v 6
31:57
Nabíhá Kája Mezerová, přebírá si míček od třetí lajny Bohemians, snaží se vystřelit, ale střela je zblokována opět Anetou Weissovou, ta holka je úplně všude
29:59
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Aneta Weissová bez asistence (1:2).
29:56
Rozjetá Aneta Weissová je k nezastavení
27:17
Sofie Skalíková opět rozeznívá tyč u branky Bivojek, jako bychom byli na České filharmonii, jen hráčky dnes nemají moc naladěno - gólů padá žalostně málo
26:58
Trestné střílení družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV neproměnil Tereza Dvořáková.
26:58
Po faulu Kristýny Dvořákové z Bohemky jde na trestné střílení Tereza Dvořáková, Dvořáková možná potrestá Dvořákovou - a nepotrestá
26:06
Bohemácký tlak se stupňuje, další rána - tentokrát tvrdší - Lída Luklynská
23:57
Eliška Charvátová napřahuje, ale míček jí z čepele sráží litvínovská obránkyně
22:34
Laura Vytrhlíková dlouhý výhoz své brankářky nedoběhla, tak míček sbírá do dlaní druhá brankářka Štěpánka Neumanová a posílá ho směrem k Aničce Marešové do útočného pásma
21:21
Zuzana Tuncelová zakládá akci, nabízí míček Veronice Mandíková, ta trefuje pouze tyč
20:05
Hezké gesto od litvínovské hráčky, přiznala se sama, že míček do zámezí šel od její hokejky, rozhodčí mění své rozhodnutí - rozehrávat bude FbŠ
20:00
20:00
Střely v 1.třetině FbŠ Bohemians x SK BIVOJKY Litvínov 9:9
20:00
19:35
Rozehrávka před brankou Litvínova nepřinesla pro Bohemians gól do šatny, tato třetina asi skončí remízou
18:02
Ladná střela z půlky v podání Kristýnky Dvořákové má správný směr, švih i půvab, ale jde o 5 cm nad branku
17:01
Opět v akci Aneta Weissová v žlutočerném dresu, na poslední chvíli je zastavena bohemáckou obranou
16:44
Výběh Kateřiny Strnadové, ale čepel potřebuje trochu seřídit, aby střílela o pár centimetrů níže, pak by to gól jistě byl
14:35
Při soubojích zní cinkot hokejek, není to úplně čisté utkání a pastva pro oči
13:22
Michaela Poštová opět prověřuje brankářku domácích, ta vyráží nad
11:41
Aneta Weissová neskutečně zrychluje. Při první střele brankářka Bohemians vyráží, Aneta stačí ještě doraz, ten pouze do boční sítě. Co ta holka všechno stihne?
10:00
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Veronika Kundertová bez asistence (1:1).
09:53
Tereza Dvořáková odpaluje míček od své branky do bezpečné vzdálenosti, míček padá přímo před čepel Veroniky Kundertové a ta vsazuje první gól týmu Bivojek
08:36
Souboj u mantinelu v rohu Tereza Havlová versus Tereza Šalátová, hra rameno na rameno je povolena, kdo získá míček?
05:22
Tereza Šalátová z Litvínova běží sama na branku v závěsu má Zuzanu Tuncelovou, stačí vystřelit, ale trefuje pouze brankářku zelenobílých
04:55
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Karolína Mezerová, asistoval Sofie Skalíková (1:0).
03:25
Už i bohemácká brankářka musela několikrát zasahovat, zatím jsou síly vyrovnané
01:50
Lída Luklynská střílí tahem zdálky, míčkem zasahuje svoji spoluhráčku Veroniku Štajnerovou
00:03
3 vteřiny zápasu a již se píská přerušení za sekání - ve výhodě jsou Bohemians
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Dragoun a Dominik Hrubý.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Aneta Švátorová; hráči v poli: Veronika Kundertová, Aneta Weissová, Tereza Dvořáková, Anna Rumlová, Natálie Panochová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Štěpánka Neumanová; hráči v poli: Sofie Skalíková, Lidija Luklynska, Veronika Štajnerová, Emilie Skalíková, Karolína Mezerová
00:00
Dobrý den, přejeme dobrou chuť k nedělnímu obědu a jako dezert Vám naservírujeme 2.zápas 1.kola play-off 1. ligy juniorek mezi FbŠ Bohemians a SK BIVOJKY Litvínov