2:3
0:1
1:0

1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno 5:4p
2. Natálie Hurníková, 8. Vendula Maroszová, 32. Vendula Maroszová, 39. Jana Horečková, 62. Vendula Maroszová - 28. Pavlína Bačová, 31. Eva Stará, 32. Pavlína Bačová, 43. Romana Bačová; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Fojt; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 19 - Veronika Šplíchalová 26; po třetinách: 2:0, 2:3, 0:1, 1:0;
70:00
Komentář trenéra hostí Martina Broučka:, Poprvé v sezoně jsme se sešli a bylo z toho pěkné utkání , vyrovnané do poslední sekundy řádné hrací doby. Prodloužení to padlo domacím, my gratulujeme a do dalších zápasů přejeme vše dobré.
61:05
61:06
Komentář domácího trenéra Tomáše Martiníka: Tušili jsme dneska těžké utkání a ono bylo, a možná ještě těžší. Nicméně zvládli jsme ho . Problémem bylo, že každou naší neproměněnou šancí jsme znervózňovali víc a víc. Soupeř byl nebezpečný a uměl trestat. Jsme rádi za vítěznou trefu v prodloužení a postup do čtvrtfinále. Díky moc soupeřkám za dvě kvalitní utkání .
61:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vendula Maroszová bez asistence (5:4).
61:05
Maroszová poslala dělovku do vinklu a ukončuje sérii.
61:05
Střely v prodloužení 1:1, celkem 31:23
61:05
Nejlepší hráčky: Vítkovice - 87 Maroszová, Brno - 78 P. Bačová
60:37
Sova složena u manťáku ale rozehrávají hosté..
58:20
Na hřišti kombinovaná lajna domácích a Albus těsně míjí.
56:40
Maroszová výborně na Maděrovou ale ta jen do boční sítě
56:17
Vítky na míčku ale je to trochu ustrašené..
55:00
Vyloučen hráč Adéla Spoustová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
55:00
Dvojka pro Bulldogs. Ta pro Svobodovou i tahle pro Spoustovou byly celkem přísné.
54:00
R. Bačová zazvonila na tyč a Svobodová se vrací do hry.
52:48
Gólmanka hostí rozehrála přímo na Maděrovou ale ta minula víko o kousek
52:32
Stará byla při střele nepřesná
52:00
Vyloučen hráč Karolína Svobodová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
51:33
Výhoda pro Bulldogs
49:40
Komediální vložku pro všechny si teď připravila svým pádem Spoustová.
46:53
Domácí jsou teď nebezpeční asi jako krabice s koťaty, Změnit se to pokouší Maroszová a po ní Horečková.
43:50
Horečková vybojovala míček pro Feikovou ale ta nastřeluje bohužel jen tyč.
42:32
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Romana Bačová, asistoval Ema Brucháčková (4:4).
42:32
Romana Bačová propálila všechno kromě sítě.
38:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jana Horečková, asistoval Karolina Moravcová (4:3).
38:18
Jana Horečková konečně předvedla něco z toho co umí. Převzala míček na středu a po kličce i s faulem trefuje víko.
37:21
Šplíchalová dosti pofiderním způsobem zasahuje proti střele Sovadinové ale míček i tak zastavila před lajnou.
31:34
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Tereza Šípková (3:3).
31:34
P. Bačová si vyjela na střed a míří přesně.
31:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Nikola Liberdová (3:2).
31:16
Vejdy Maroszová v samostatném úniku a po kličce na bekhend nějak dostává míček do kasy
30:19
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Eva Stará, asistoval Pavlína Bačová (2:2).
30:19
A teď i útočí. Stará se dostala k několika dorážkám a tu poslední proměňuje
29:25
Brno teď celkem dobře brání, ostatně se ubránilo i Švédům v nějaké válce pár let zpátky..
28:18
Časomíře na Dubině se klasicky nechce makat, tak si dává občas voraz a vypíná..
27:55
Liberdová se uvolňuje a netrefuje
27:38
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Romana Bačová (2:1).
27:38
Jedna z hráček hostí zakopla o lajnu. Je z toho standardka, kterou využívá Bačová.
26:22
Podsedníková klasicky bourá v rohu všechno co má oranžový dres, tentokrát to bylo čisté a nakonec se dostala i ke střele
24:11
Pytlíková vyráží střelu Šípkové před Starou ale Brno nakládá se svými šancemi tak nějak.. nijak..
22:57
Pálí Maroszová a Liberdová ale bez gólového efektu.
22:11
Plachťák Glasové z půlky skončil zřejmě na břevně.
19:59
Ještě se něco málo stalo na obou stranách ale nic extra..
17:42
Němcová sama před Pytlíkovou ale 5 centimetrů před gólmankou se už střílí blbě..
15:55
Brucháčková ve velké šanci trefila čepelí jen vzduch
14:48
Šplíchalová zasahuje proti tutovce Maděrové
13:26
Brucháčková prověřila, zda Pytlíková nespí.
11:04
Maroszová sama před brankou. Bekhendová klička gólmance ale i kase..
01:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Natálie Hurníková, asistoval Vendula Maroszová (1:0).
01:17
A to se Brnu nevyplatilo.. Nadvakrát rozehranou standardku uklízí do sítě Hurníková
01:13
V tom samém rohu bourá Hroudná Maděrovou a rozehrávají Vítky
00:04
Hurníková vyhrála úvodní buly a za 4 vteřiny už se řeže v pravém útočném rohu se dvěma beky Maroszová
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Bílek a Ondřej Fojt.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Veronika Šplíchalová; hráči v poli: Tereza Šípková, Ema Brucháčková, Eva Stará, Pavlína Bačová, Romana Bačová
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Simona Pytlíková; hráči v poli: Vendula Maroszová, Alexandra Glasová, Nikola Liberdová, Natálie Hurníková, Karolína Sovadinová
00:00
Vítejte u sledování online přenosu druhého osmifinálového utkání 1. ligy juniorek mezi domácími Vítkovicemi a Bulldogs "Hejhaf" Brno. Oba týmy se naposled utkaly minulý měsíc v Brně a Vítky vyhrály 7:0. Výhra domácích tedy znamená postup Vítkovic, výhra Brna zase třetí rozhodující zápas příští týden na Dubině, což si tady oba s hlavní pořadatelkou vroucně nepřejeme..