2:1
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - FBC ČPP OSTRAVA 5:4
4. Berenika Vrzalová, 28. Karolína Nováková, 35. Markéta Valešová, 41. Markéta Valešová, 58. Markéta Valešová - 26. Michaela Středulová, 29. Adriana Středulová, 31. Michaela Středulová, 41. Kateřina Galnorová; rozhodčí: Jakub Mauer - Tomáš Jiránek; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Alžběta Hánová 19 - Kateřina Valášková 34; po třetinách: 1:0, 2:3, 2:1;
60:02
Komentář trenéra domácích: Noční přejezd z Ostravy nikomu sil nepřidal, bylo to hodně náročné. Na tempu zápasu to bylo znát, ale bojovalo se na obou stranách celých 60 minut. Cíl jsme si dnes splnili, těšíme se na rozhodující zápas.
60:01
Komentář trenéra hostí: Dnešní zápas byl z florbalového hlediska trochu nadbytečný, tempem ani kvalitou nikomu moc nedal. Jediný progres byl v morálu. Vyhrál tým, kterému se po nočním přejezdu povedlo zkoncentrovat více sil a udělal méně chyb. Je nám jasné, že příští víkend přijede Liberec mnohem silnější, ale pro rozvoj hráček bereme třetí zápas všema deseti a těšíme se, že ho oba týmy odehrají v plné síle a rychlosti.
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: Liberec - 12, Ostrava- 6, střely celkem: Liberec - 39, Ostrava - 23
59:50
Timeout FBC ČPP OSTRAVA
59:50
Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil Berenika Vrzalová.
59:00
Domácí nyní čelí tvrdému pressu hostů
57:30
Timeout FBC Liberec
57:30
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová, asistoval Berenika Vrzalová (5:4).
51:46
Vyloučen hráč Nela Blažková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:19
Nyní padl gól Ostravy, naštěstí pro domácí hráčky ale až po písknutí, a tak nebyl uznán
40:47
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Kateřina Galnorová, asistoval Karolína Bínová (4:4).
40:32
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová bez asistence (4:3).
37:50
Po delší době jsme viděli golovou šanci a to v podání Voříškové, její střelu si ale Valášková pohlídala
34:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová, asistoval Karolína Nováková (3:3).
34:15
A tak byl výrok domácího trenéra Rondoše naplněn a Valešová srovnává stav utkání
33:34
Hra probíhá na polovině hostů a ze střídačky domácích slyšíme "Udržte si je tam!"
32:43
Šance domácích končí za bránou a rozehrává Ostrava
30:26
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michaela Středulová, asistoval Vendula Schindlerová (2:3).
30:04
Nováková sbírá dlouhý balon Ostravy a posílá svůj tým střídat
28:01
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Adriana Středulová, asistoval Karolína Bínová (2:2).
28:01
Střelu Bínové nejdříve Hánová vyráží před sebe, na dorážku osamocené Středulové už ale byla krátká
27:03
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková bez asistence (2:1).
27:03
Nováková nekompromisně její legendární golfovou střelou z půlky zandala míček na přední tyč
26:49
Hánová nyní zlikvidovala další Ostravskou šanci
25:38
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michaela Středulová, asistoval Karolína Bínová (1:1).
25:38
Ostrava využívá přesilovou hru
24:38
Vyloučen hráč Nicol Červenková družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
23:22
Nyní se hraje spíše na půlce domácích a hra je jen přerušována vypíchnutím balonu, nebo drobnými fauly
19:09
Nyní jsme viděli opravdu velké množství Ostravských faulů, doufejme, že to byla jen krátká pasáž a nedojde k žádnému zranění, většina opravdu nevypadala pěkně.
18:04
Další tutová neproměněná šance Liberce
15:43
Voříšková v souboji vítězně
13:56
Trestné střílení družstva FBC ČPP OSTRAVA neproměnil Adriana Středulová.
13:03
Vyloučen hráč Michaela Středulová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
12:28
Vrzalová točí s hostující obranou a nabíjí Valešové, ta z voleje jen těsně míjí bránu
11:09
Hánová předvedla další skvělý zákrok
10:02
Sugardorj blokuje
08:36
Chybu Novákové nyní zachraňuje Hánová skvělým zákrokem a vzápětí na druhé straně Vrzalová opět v šanci
03:19
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Berenika Vrzalová, asistoval Markéta Lenfeldová (1:0).
01:57
Novotná nahrávala do prázdné na Valešovou, ale přihrávku si pohlídala Ostravská obránkyně
00:57
I druhá domácí formace tlačí hosty na jejich polovině a vytvořila si pár pěkných šancí
00:16
Již po krátké chvíli si Nováková s Vrzalovou vytvořily pěknou šanci, avšak ve finální fázi druhá jmenovaná promáchla a netrefuje prázdnou bránu
00:01
Úvodní buly pro domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Mauer a Tomáš Jiránek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Kateřina Valášková; hráči v poli: Karolína Bínová, Kateřina Galnorová, Vendula Schindlerová, Michaela Středulová, Adriana Středulová
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Alžběta Hánová; hráči v poli: Berenika Vrzalová, Markéta Valešová, Kateřina Novotná, Markéta Lenfeldová, Karolína Nováková
00:00
Dobrý den, vítáme Vás na 2. utkání play-off 1. ligy juniorek, kde se střetnou týmy FBC Liberec a FBC ČPP Ostrava.
00:00
1. utkání se odehrálo včera v ČPP Aréně Ostrava, kde zvítězilo družstvo domácích v poměru 10:5, a tak nyní Ostrava vede sérii 1-0, série se hraje na 2 vítězné utkání, tudíž jestli dnes domácí celek zvítězí, série se přesune opět na hřiště Ostravy.