0:6
0:3
- : -

Florbalová akademie MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:9
2. Aneta Hlušičková, 3. Aneta Hlušičková - 24. Kristýna Lechnerová, 28. Kristýna Jirásková, 33. Dominika Horáčková, 33. Tereza Hořínková, 34. Kristýna Lechnerová, 38. Klára Pabiánová, 43. Karolína Jandová, 43. Lucie Bohumínská, 56. Adriana Hýsková; rozhodčí: René Gabesam - Jakub Kubašovský; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Klára Dufková 22, Karolína Špačková 14 - Nicola Králová 18; po třetinách: 2:0, 0:6, 0:3;
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: MB 10, Chodov 17.
60:00
Komentář trenéra domácích (J. Kárník): Doufám, že jsme soupeře alespoň trochu vylekali a a myslím si, že se nemáme za co stydět. Rozhodly individuální chyby a nepřesnosti ve druhé třetině, které soupeřky dokázaly potrestat. Díky holkám za hezké zápasy a za celou sezonu. Chodovu přeji úspěšné play-off. Dík samozřejmě i rodičům za podporu.
60:00
Komentář trenéra hostů (E. Hofmanová): Opravdu trestuhodný vstup do zápasu a tragická první třetina. Jsem ráda, že se náš výkon v druhé a třetí třetině rapidně zvedl, ale se silnějším soupeřem už by v té době nemuselo být o co hrát. Musíme se do dalších zápasů PO poučit.
60:00
59:22
Doležálková ztrácí míček za svou bránou, ale nakonec ho získává jedna z jejích spoluhráček.
58:26
Hlušičková pálí těsně nad bránu hostů.
57:05
Klinerová se snažila propálit Špačkovou - bez úspěchu.
55:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adriana Hýsková bez asistence (2:9).
53:52
Pěkná akce Hlušičkové, ale Králová svůj tým podržela.
51:39
Horáčková trefuje boční síť.
50:32
Další pokus Švejdové o snížení skóre, Králová střelu vyráží.
49:23
Špačková posílá míček Bártové, ta ale přihrávku nezpracovala ideálně a k míčku se vrací Chodov.
47:48
Domácí trefují tyč.
47:25
Šimůnková blokuje střelu útočící hráčky a Špačková tentokrát zasahovat nemusí.
46:45
Švejdová trefuje pouze hostující gólmanku.
44:30
Hájková přihrává Švejdové a nakonec z toho byla celkem nebezpečná střela.
42:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lucie Bohumínská, asistoval Kristýna Jirásková (2:8).
42:53
Během několika desítek vteřin domácí hráčky obdržely dva podobné góly - první střela se odráží přímo na čepel hostující hráčky a z dorážky následuje střela pod horní tyč.
42:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Jandová, asistoval Barbora Klinerová (2:7).
42:16
Dorážka pod horní tyč.
41:10
Hájková šla pomoct Pivoňkové s napadáním, ale byl tam menší faul. Balónek pro Chodov.
40:44
Výborný zákrok Špačkové.
40:22
Dlouhý výhoz Špačkové na Hlušičkovou. Faul u mantinelu a budou rozehrávat domácí.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Karolína Špačková družstva Florbalová akademie MB
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: MB 3, Chodov 15.
40:00
39:13
Chodov má zápas pod kontrolou a i v závěru třetiny vyvíjí na domácí hráčky velký tlak.
37:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Klára Pabiánová, asistoval Dominika Horáčková (2:6).
35:29
Velká šance Vacardové a výborný zákrok hostující gólmanky.
33:45
Hájková v dobrém postavení před bránou hostů. Bohužel promáchla.
33:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Lechnerová, asistoval Lucie Bohumínská (2:5).
32:36
Timeout Florbalová akademie MB
32:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Hořínková, asistoval Kateřina Walderová (2:4).
32:36
Dva góly v rychlém sledu a Chodov se dostává do vedení.
32:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Dominika Horáčková, asistoval Kristýna Lechnerová (2:3).
31:54
Výborný zákrok Dufkové. Z vyloučení Doležálkové zbývá něco málo přes minutu.
31:30
Šimůnková vyhazuje balónek až k bráně hostů.
31:02
Vyloučen hráč Barbora Doležálková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
30:24
Střely z dálky dělají Dufkové trochu problémy.
29:12
Domácí pod tlakem. Bauerová blokuje další gólovou šanci Chodova.
28:01
Protiútok Chodova. Pivoňková zůstala v obraně sama, ale zvládla to na výbornou.
27:24
Hlušičková před bránou hostů - netrefila to ideálně.
27:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Jirásková, asistoval Kristýna Lechnerová (2:2).
26:23
Chodov nasadil vyšší herní tempo a domácí hráčky s tím začínají mít problémy.
24:54
Hájková blokuje střelu Lechnerové.
24:14
Dobré nahození Chmelařové, škoda, že se Hradcová nedostala k dorážce.
23:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Lechnerová, asistoval Monika Škorpová (2:1).
23:16
Smolný gól pro Boleslav a Chodov snižuje na 2:1.
22:02
Chodov trefuje tyč.
21:44
Odražený balónek prošel těsně vedle tyče boleslavské brány.
20:49
Švejdové se podařilo vybojovat míček a posílá ho Šimůnkové.
20:07
Chodov se hned po buly dostává k balónku.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: MB 7, Chodov 13.
20:00
19:14
Rozehrávka pro Chodov, nicméně hostující hráčky moc dlouho u balónku nezůstaly.
18:01
Tak to bylo o fous, ale Dufková zatím stále drží čisté konto.
17:12
Prudká přihrávka Švejdové na Doležálkovou, v souboji u mantinelu tentokrát úspěšnější Chodov.
16:34
Domácí hráčky si nepohlídaly rozehrávku Chodova a hned z toho byly problémy.
16:10
Pěkná střela Doležálkové. K dalšímu gólu domácích teď chybělo opravdu málo.
15:02
Pivoňková obehrála tři hráčky Chodova a posílá přihrávku Vacardové.
14:07
Střela Lechnerové z dálky Dufkovou nepřekvapila.
12:37
Tuhle střelu si Dufková pohlídala a u balónku jsou opět domácí.
12:08
Doležálková odpaluje míček z velkého brankoviště skoro až na půlku.
11:05
Pivoňková vyvezla balónek k bráně Chodova. Následná střela končí vysoko nad horní tyčí.
10:08
Šimůnková blokuje střelu hostů a ihned vybíhá s míčkem k bráně soupeřek.
09:25
Jedna z hráček Chodova teď mohla dorážet do prázdné brány, ale naštěstí pro domácí se netrefila.
08:08
Krátká hra čtyři na čtyři skončila a hosté mají k dispozici další přesilovku.
07:47
Vyloučen hráč Bára Šimůnková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za vysoká hokejka.
07:21
Souboj u mantinelu a rozehrávat budou domácí.
06:41
Hlušičková získala balónek a hned se ho snažila poslat Hájkové. Bohužel přihrávka neprošla přes bránící hráčku.
05:55
Vyloučen hráč Karolína Jandová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vysoká hokejka.
05:55
Po faulu Jandové si vyzkouší přesilovku i domácí.
05:35
Domácí hráčky ubránily oslabení.
04:40
Chodov kombinuje před bránou domácích, ale zatím z toho větší šance nejsou. Naopak jsme viděli protiútok domácích.
04:12
Nebezpečná střela Lechnerové. Balónek nakonec prosvištěl těsně kolem levé tyče.
03:34
Vyloučen hráč Daniela Švejdová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
03:16
Teď chodovskou gólmanku zachránila tyč.
02:36
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Aneta Hlušičková, asistoval Viktorie Vacardová (2:0).
02:36
Hlušičková přidává další gól a domácí vedou 2:0.
01:50
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Aneta Hlušičková bez asistence (1:0).
01:50
Florbalová akademie se ujímá vedení po krásné sólové akci Hlušičkové.
01:02
Bauerová posílá balónek až k bráně hostů a domácí hráčky mohou vystřídat.
00:07
Úvodní buly dnešního utkání ve prospěch hostů a hra se ihned přesouvá před boleslavskou bránu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou René Gabesam a Jakub Kubašovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Nicola Králová; hráči v poli: Adriana Hýsková, Lucie Bohumínská, Karolína Majerová, Kristýna Lechnerová, Barbora Klinerová
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Klára Dufková; hráči v poli: Bára Šimůnková, Kristýna Bauerová, Anežka Hradcová, Aneta Hlušičková, Barbora Doležálková