2:1
- : -
FBC Liberec

FBC ČPP OSTRAVA - FBC Liberec 5:2
11. Nela Blažková, 23. Adriana Středulová, 33. Nikola Chalupová, 51. Michaela Středulová, 60. Karolína Bínová - 30. Karolína Nováková, 48. Aneta Voříšková; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Eliška Pětvaldská 12 - Alžběta Hánová 28; po třetinách: 1:0, 2:1, 2:1;
60:00
Střely ve 3. třetině: 10 - 6
60:00
Komentář trenéra hostí pana Petra Nováka: Gratulujeme Ostravě k postupu a přejeme štěstí v dalším kole playoff. Dali jsme moc málo gólů na to, abych dnes vyhráli. Především nás mrzí neproměněné přesilovky. Pro nás ponaučení a výzva do další sezóny.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Luďka Paseckého: Jsme hrozně rádi za šanci odehrát 3. rozhodující zápas. V hlavách jsme ho zvládli tak na 60-70% (v první třetině zlobila koncentrace na zakončení, ve 2. a 3. kontrola emocí). Pro rozvoj holek obrovsky cenné, další zápas už chceme zvládnout na 70%-80% a stále se posouvat v tom, jak zvládat důležití zápasy.
60:00
59:38
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Karolína Bínová, asistoval Michaela Středulová (5:2).
57:51
Nebezpečnou střelu Voříškové vyráží Pětvaldská helmou.
54:01
Vyloučen hráč Anu-Ujin Sugardorj družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
53:41
Bínová byla už podruhé ve výhodné pozici, ale jakmile vystřelí, dá vysokou hokejku. Standardka pro hosty.
51:52
Hra se přelévá ze strany na stranu.
50:17
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michaela Středulová, asistoval Adriana Středulová (4:2).
49:22
Ostrava vyvíjí velký tlak, padlo několik střel, ale ani jedná nebyla proměněna.
48:39
Timeout FBC ČPP OSTRAVA
48:12
Zápas se začíná velice přiostřovat.
47:25
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Aneta Voříšková, asistoval Anna Kateřina Jandová (3:2).
46:21
46:14
Středulová M. taky do bloku, následný pokus Bínové mimo.
45:23
Pokus Středulové A. pouze do bloku.
44:21
Vyloučen hráč Karolína Hisemová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:02
Středulová M. se prodrala až před bránu, zkusila překvapit bekhendem, ale ani tento pokus Hánová nepustila.
42:06
Chalupová eliminovala riziko po střele Novákové a bere svůj tým do protiútoku.
40:42
Středulová M. parádně vystřelila, ale zákrok Hánové byl lepší, a tak gól nepadl.
36:51
Nováková poslala míček z tahu, Pětvladská střelu chytá jako malinu.
35:56
Bombu Novákové hrdinsky blokuje Středulová M.
35:35
Vyloučen hráč Kristýna Klubalová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za špatné střídání.
35:02
Střela Jandové se odráží od břevna.
34:25
Vyloučen hráč Kateřina Galnorová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
33:08
Ostrava se po góle probrala a drží hosty pod tlakem.
32:04
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nikola Chalupová bez asistence (3:1).
31:41
30:43
Liberec je sice na míčku, ale Ostrava dobře brání a žádnou střelu nepustí.
29:41
Vyloučen hráč Michaela Středulová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:00
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková, asistoval Markéta Lenfeldová (2:1).
28:28
Nyní se k míčku dostal Liberec a drží domácí pod tlakem.
27:05
Abrtová to zkusila z dálky, ale míček bránu minul.
25:38
Domácí jsou většinu času na míčku a Liberec do ničeho nepouští.
24:13
Ostrava obléhá polovinu hostí.
22:35
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Adriana Středulová, asistoval Kateřina Galnorová (2:0).
22:04
Jandová vypálila pořádnou bombu, Pětvladská ale byla připravená.
15:59
Na míčku byly zatím je hráčky z Liberce.
15:08
Vyloučen hráč Anu-Ujin Sugardorj družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
14:54
Klubalová netrefuje celou odkrytou bránu, škoda.
13:01
Bínová se šikovně dostala přes tři soupeřky až k bráně Hánové, ale také míří mimo.
11:25
Pitáková vyslala jedovatou střelu, Hánová jen tak tak vyráží.
10:24
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nela Blažková, asistoval Nikola Chalupová (1:0).
09:23
Středulová M. z první, po nahrávce Bínové, vysoko nad.
07:32
07:09
Pořád nic, přesilovka Ostravě moc nejde.
06:01
Domácí se ke střele zatím ani nedostaly.
05:32
04:40
Šešulková nastartovala motory, s míčkem se dostala až k bráně, natáhla a... míček letí nad.
02:41
Lenfeldová poslala Voříškovou do samostatného úniku, té se však nepovedlo dobře zakončit a Pětvladská neměla žádnou starost.
01:49
Kupcová se také ocitla v zajímavé příležitosti, ale míček končí opět mimo bránu.
00:59
Luzarová se dostala do dobré pozice, ale vystřelila mimo bránu,
00:01
Úvodní buly pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Alžběta Hánová; hráči v poli: Anna Kateřina Jandová, Markéta Lenfeldová, Karolína Nováková, Kateřina Novotná, Aneta Voříšková
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Eliška Pětvaldská; hráči v poli: Karolína Bínová, Michaela Středulová, Adriana Středulová, Kateřina Galnorová, Vendula Schindlerová