3:1
1:1
- : -

Florbal Vsetín - FBC Dobruška 6:5
10. Sára Seevaldová, 14. Marika Marečková, 22. Eva Gajdošová, 23. Tereza Goláňová, 27. Marika Marečková, 54. Nikol Šobáňová - 5. Jitka Růžičková, 14. Diana Peterová, 20. Gabriela Mandíková, 27. Nikola Andršová, 45. Nikola Andršová; rozhodčí: Vu Pham Anh - Petr Stoklásek; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 107; zásahy brankářů: Veronika Ištvánková 28 - Dominika Flídrová 24; po třetinách: 2:3, 3:1, 1:1;
60:00
Komentář trenéra hostů J. Černého: Dnes to byl dobrý týmový výkon, škoda jen že jsme zaspali začátek druhé třetiny, jinak si troufnu říct, že jsme byli lepším týmem na hřišti. Při troše štěstí jsme dnes brali nějaké body. Ale nevadí, makáme dál, a v dalším zápase budeme zase lepší. Díky za zápas.
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích P. Seevalda: Špatný dojem z utkání kazí pouze první třetina, kdy jsme ještě nefungovali jako tým. Po přestávce nastoupil jiný tým a ten tým si dokráčel postupem zápasu pro vítězství. Děkuji všem divákům za skvělou atmosféru a rozhodčím a soupeři za utkání.
58:25
Vsetín využívá rychlých nohou svých útočnic a tím se dostávají do brejkových šancí.
57:43
Do konce utkání zbývají tři minuty a Dobruška výrazně tlačí Vsetín.
53:14
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Nikol Šobáňová, asistoval Veronika Ištvánková (6:5).
48:36
Veronika Ištvánková fotbalovým způsobem odkopla míček ze svého brankoviště.
44:43
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Nikola Andršová bez asistence (5:5).
43:08
Markéta Mrázová se vydala do úniku, který zakončovala Nikol Šobáňová, ale bohužel jenom do bloku
40:00
40:00
36:30
Kateřina Sedláčková tvrdým attackem poslala soupeřku do hlediště
36:29
Vyloučen hráč Kateřina Sedláčková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
33:27
Backhandový pokus Terezy Goláňové bohužel neskončil v soupeřově síti.
32:26
Kateřina Sedláčková se dostala do velké šance, i když byla faulovaná.
31:25
Vsetín je pod tlakem
27:49
Krásný zákrok předvedla Veronika Ištvánková.
26:50
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Nikola Andršová bez asistence (5:4).
26:27
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Marika Marečková, asistoval Sára Seevaldová (5:3).
25:50
Dobruška hraje velmi přímočaře. Velmi snadno se tak dostávají do šancí, které se jim ale zatím nedaří proměňovat.
23:06
Vsetín velmi dobře vstoupil do 2. třetiny
22:38
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tereza Goláňová, asistoval Michaela Strnadová (4:3).
22:27
Hra je plná nepřesností
21:31
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Eva Gajdošová bez asistence (3:3).
20:00
20:00
19:59
Vlastní branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Gabriela Mandíková (2:3).
19:35
Vyloučen hráč Marika Marečková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
13:59
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová, asistoval Adéla Vávrová (2:2).
13:48
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Marika Marečková, asistoval Nikol Šobáňová (2:1).
09:02
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Tereza Goláňová (1:1).
04:01
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková bez asistence (0:1).
02:09
Vyloučen hráč Gabriela Mandíková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vu Pham Anh a Petr Stoklásek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška: brankář: Dominika Flídrová; hráči v poli: Karolína Flidrová, Vanesa Bašová, Kateřina Poláčková, Diana Peterová, Adéla Vávrová
00:00
Line-up domácích Florbal Vsetín: brankář: Veronika Ištvánková; hráči v poli: Kateřina Sedláčková, Markéta Mrázová, Marika Marečková, Nikol Šobáňová, Gabriela Mandíková