2:1
2:0
- : -

FBC Ossiko Třinec - IBK Hradec Králové 6:2
8. Pavla Kajfoszová, 15. Sabina Zoubková, 22. Jana Nogawczyková, 30. Markéta Konderlová, 51. Tereza Martynková, 55. Tereza Martynková - 18. Simona Némethová, 40. Natálie Žídková; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Dagmar Šteglíková 27 - Adéla Reslerová 23; po třetinách: 2:1, 2:1, 2:0;
60:01
Komentář hostujícího trenéra: Dnes to byl výborný zápas, naše holky podaly skvělý výkon. Nebojím se říct, že dělba bodů by byla zasloužená. Dnes se nám pojede domů určitě lépe než včera. Díky soupeři za zápas.
60:01
Komentář domácího trenéra Martina Czeczotky: Dnešní zápas byl hodně těžký, i když výsledkově to tak nemusí vypadat. Dnes jsme měli zbytečné fauly a zbytečné chyby kolem naší brány. Ponaučení do příště!! Těšíme se na PlayOff. Díky soupeři za zápas a šťastnou cestu domů.
60:00
59:59
Střely domácích: 11 Střely hostujících: 7
59:00
Třinecké hráčky vyvezly míček a drží ho v útočném pásmu.
58:06
Hradec odvolal gólmanku a zkouší power-play.
57:12
Vyloučen hráč Eliška Zetková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
56:56
Hra se začíná přiostřovat.
54:48
Timeout IBK Hradec Králové
54:48
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tereza Martynková, asistoval Dagmar Šteglíková (6:2).
54:48
Po úniku Martynkové při kterém skórovala si tým Hradec vybral oddechový čas.
53:05
Po několika rychlých nahrávkách se Bieleszova odhodlala ke střele, ale neskórovala.
52:00
Třinecké hráčky se usídlily na útočné polovině a snaží se rozebrat obranu Hradce.
51:34
Vyloučen hráč Noemi Knapová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
50:04
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tereza Martynková, asistoval Adéla Šibrová (5:2).
50:04
Třinecké hráčky rozebraly obranu Hradce jako stavebnici z lega a zvyšují náskok na 5:2.
48:57
Hradecké hráčky zavřely domácí v obranném pásmu.
46:11
Jedna z hostujících hráček trefuje horní tyčku.
44:31
Hračka Hradce míjí prázdnou bránu a proto stále platí skóre 4:2.
43:15
Hra přerušovaná, kvůli neustálých faulů.
41:58
Úvodní střely jsme se dočkali až v druhé minutě.
40:00
40:00
39:59
Střely domácích: 11 Střely hostujících: 13
39:14
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Natálie Žídková, asistoval Adéla Kozlová (4:2).
37:23
Třinecké přesilovce, ve které jsou k vidění krasné akce na jeden dotek chybí jen úspěšná koncovka.
36:04
Vyloučen hráč Natálie Žídková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:49
Nebezpečná střela hradecké hráčky, ale Šteglíková byla připravena.
31:39
Třinec hlásí letecké dny, hráčky padají na plochu jako listy ze stromů.
30:36
Třinecké hráčky tlačí Hradec, který se snaží prosadit z protiútoků.
29:01
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Markéta Konderlová, asistoval Tereza Martynková (4:1).
29:01
Martynková nahrává Konderlové, která trefuje napotřetí prázdnou branku.
26:56
Konderlová opět netrefuje prázdnou bránu.
26:15
Ošetření rozhodčího, který byl seknut jednou hračkou.
24:34
Po individuální akci Skalíkové, která obehrála dvě hráčky se třinecké hráčky dostaly do přečíslení 3 na 1, ale Bieleszová přestřelila.
23:53
Vyloučen hráč Tereza Martynková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za držení.
21:58
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jana Nogawczyková, asistoval Tereza Martynková (3:1).
21:58
Nogawczyková zvyšuje skóre po perfektní nahrávce Martynkové.
21:35
Druhá třetina začala ve vysokém tempu obou družstev.
20:00
20:00
19:59
Střely domácích: 7 Střely hostujících: 8
17:15
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Simona Némethová, asistoval Anna Miholová (2:1).
17:15
Ušmudlaná střela Hradce skončila v síti Šteglíkové.
16:21
Hráčky Hradce se nemohou dostat tlaku a naopak domácí hráčky zahrozily nebezpečnou střelou.
15:36
Vyloučen hráč Jana Nogawczyková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za špatné střídání.
14:35
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Sabina Zoubková, asistoval Natálie Kawuloková (2:0).
11:23
Kajfoszová vyslala Bieleszovou do úniku ale šanci tváří v tvář gólmance neuspěla
09:36
Po střetu hráček zůstává hráčka Hradce na ploše ležet, ale bez zranění
08:53
Konderlová po nahrávce Martynkové byla v dobré příležitosti skorovat, ale trefuje střed branky
07:21
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Pavla Kajfoszová, asistoval Lenka Šnajdrová (1:0).