2:0
2:2
- : -

BLACK ANGELS - FbC Hradec Králové  4:2
21. Tobiáš Hejda, 25. Jan Michálek, 34. Vít Kašpárek, 44. Vít Kašpárek - 41. Jonáš Velc, 45. Jonáš Velc; rozhodčí: Robert Kusek - David Scholz; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Adam Zindulka 15 - Filip Školník 22; po třetinách: 0:0, 2:0, 2:2;
45:00
44:47
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Velc, asistoval Dominik Schlappl (4:2).
43:51
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vít Kašpárek, asistoval Jan Michálek (4:1).
42:38
Timeout FbC Hradec Králové
40:49
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Velc, asistoval Matyáš Makovský (3:1).
39:13
Vyloučen hráč Jan Michálek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
33:29
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vít Kašpárek, asistoval Jan Slosiarik (3:0).
30:00
30:00
27:45
Vyloučen hráč Denis Polák družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hra bez hokejky.
24:36
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Michálek, asistoval Tobiáš Hejda (2:0).
20:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tobiáš Hejda z trestného střílení (1:0).
20:41
Vyloučen hráč Tobiáš Hejda družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování.
15:00
15:00
06:19
Vyloučen hráč Michal Doubek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
04:22
Vyloučen hráč Michal Mohelník družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové : brankář: Filip Školník; hráči v poli: Patrik Strejcius, Dominik Schlappl, Radim Bleha, Lukáš Erbs, Michal Doubek
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Jan Blaho; hráči v poli: Tobiáš Hejda, Vojtěch Strnad, Jan Michálek, Michal Mohelník, Jakub Hájek